اصلاحیه های کتاب همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس

اصلاحیه های کتاب همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس

اطلاعات فنی:

قطع کتاب: وزیری
تعداد صفحات: 464 صفحه
نویسنده: آزاده مبشر
ناشر: نشر آریاگهر

برای آشنایی با این کتاب این ویدیو را تماشا کنید.

برای دریافت نمونه رایگان به صورت پی دی اف اینجا کلیک کنید. در صورتیکه قبلا پکیج تصویری گرامر ویژه آیلتس را تهیه کرده اید می توانید برای تهیه این کتاب از تخفیف برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

برای تهیه این کتاب یا پکیج ویدیویی این کتاب اینجا کلیک کنید.

در صورتیکه کتاب نیاز به اصلاحیه داشته باشد, در این صفحه می توانید از آنها مطلع شوید. اگر پیشنهادی درباره اصلاحیه دارید در بخش "نظرات" زیر همین پست بنویسید.


اگر در باره برنامه ریزی برای آیلتس سوالی دارید میتوانید وارد بخش ارتباط با استاد شده و "گروه رفع اشکال آیلتس" را انتخاب کرده و در قسمت "هشتگ ها" کلمه آیلتس را جستجو کنید تا سوالاتی که تا به حال در این زمینه از خانم مبشر شده و پاسخ های ایشان را بخوایند. برای نمونه میتوانید به این هشتگ ها رجوع کنید: هشتگ "برنامه ریزی برای آیلتس", "تشخیص ضعف دانش زبانی در آیلتس", "تمرکز نداشتن برای لیسنینگ آیلتس", "درجا زدن در نمره آیلتس", "زمان بندی ریدینگ آیلتس" و "مطالعه پیش از شروع ویدیوهای آیلتس".

اصلاحیه اول برای کسانی که تا قبل از 99/07/26 کتاب را تهیه کرده اند:

در درس پانزدهم مقابل بخش "قیدهای موصولی" به انگلیسی به اشتباه عبارت Relative Pronouns ذکر شد که باید Relative Adverbs می بود.

اصلاحیه دوم برای کسانی که تا قبل از 99/09/10 کتاب را تهیه کرده اند:

1) در صفحه 10 کتاب در بخش مربوط به شهریه آزمون آیلتس مبلغ 4,609,600 ذکر شد که در حال حاضر شهریه آیلتس افزایش یافته و به مبلغ 6,151,040 تومان تغییر کرده است.
2) در صفحه 27 کتاب عدد 4 به اشتباه در کنار یک پاراگراف قرار گرفت که در واقع ادامه توضیحات کاربرد سوم زمان حال ساده انگلیسی است. به همین دلیل در انتها 7 شماره برای کاربردهای حال ساده مشاهده می شود در حالیکه زمان حال ساده صرفا 6 کاربرد دارد.
3) از صفحه 120 کتاب درس سوم شروع می شود که به اشتباه در سربرگ های صفحات فرد تا نیمه های بخش تمرینات درس سوم عبارت "درس دوم" درج شده است.
4) در صفحه 195 کتاب shouldhappen به صورت سرهم نوشته شده که اشتباه است و باید should happen نوشته شود.
5) در صفحه 196 در خط چهارم یک پرانتز باز شد که بسته نشد. این پرانتز در خط پنجم بعد از "توضیح میدهم" بسته می شود.
6) در صفحه 196 خط 16 ام ofthese به صورت سرهم نوشته شد که اشتباه است و باید of these باشد.

اصلاحیه سوم:

در صفحه 176 یعنی درس سوم در خط 22 انتهای صفحه شبه فعل های have to و has to باید از فهرست حذف شوند.

آزاده مبشر
آزاده مبشر

نظرات کاربران

نظری بگذارید