تصحیح رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک

تصحیح رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک

49,000 تومان

صرفا ویژه افرادی که از 6 جلسه آموزش رایتینگ آیلتس و 16 جلسه گرامر ویژه آیلتس استفاده کرده اند و با نحوه ارائه رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک آشنا هستند

توضیحات نظرات (0)

پس از خرید این محصول لطفا با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا در تلگرام یا واتس اپ به این شماره پیام بدهید تا عضو گروه رفع اشکال آیلتس شده و رایتینگ تسک یک آکادمیک خود را تایپ کرده و در گروه ارسال کنید تا تصحیح شود.

میتوانید نمونه های تحلیلی تصحیح شده رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک را اینجا مشاهده کنید. 

فقط در صورتی از این ویدیو استفاده کنید که همه ویدیوهای گرامر ویژه آیلتس را تماشا, دوره و تمرین کرده باشید و همه ویدیوهای رایتینگ تسک یک آیلتس را هم تماشا کرده باشید و تمرینات را انجام داده باشید . در غیر این صورت رایتینگ شما تصحیح نمی شود.

پس از خرید, لطفا یک موضوع تسک یک آکادمیک را از کتاب های آیلتس کمبریج یا هر کتاب دیگری انتخاب کرده و با رعایت همه قوانین برگزاری رایتینگ (شامل رعایت محدودیت زمانی, استفاده نکردن از دیکشنری, نوشتن با مداد یا خودکار...) رایتینگ خود را آماده کنید و بهتر است پیش از شروع نوشتن رایتینگ آلارم ساعت تان را تنظیم کنید تا با تمام شدن وقت, دست از نوشتن بردارید. هر چه این قوانین را بیشتر رعایت کنید, نمره ای که کسب میکنید به نمره واقعی نزدیک تر است. لطفا پس از پایان این زمان از موضوع عکس گرفته و آن را ارسال کنید. همچنین رایتینگ خودتان را تایپ و برای تصحیح ارسال کنید. توجه داشته باشید که در زمان تایپ عینا همان چیزهایی را که با مداد یا خودکار نوشته اید تایپ کنید و از تصحیح کردن اشتباه ها پرهیز کنید.

در صورتیکه جلسات آیلتس را تهیه نکرده اید و این محصول را خریداری کرده اید, لطفا به شماره زیر در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید یا به صورت تلفنی تماس بگیرید و وجه خود را پس بگیرید:
09109894435

0 نظر

نظری بگذارید