توضیحات مربوط به ارسال کتاب

توضیحات مربوط به ارسال کتاب

کسانی که پکیج 9 ترم کتاب استارتر, کتاب 1 و کتاب دو تصویری مجموعه امریکن اینگلیش فایل را یکجا خریداری می کنند میتوانند کتاب های این سه مجموعه را به صورت رایگان داشته باشند. هزینه ای بابت خرید کتاب یا ارسال از این افراد اخذ نمی شود. این سه کتاب شامل Student Book و Work Book و سی دی ها و دی وی دی ها برای این افراد در تهران با پیک و در دیگر شهرها با پست ارسال می شود.
شامل افرادی که 9 ترم را به صورت صوتی تهیه می کنند نمی شود.

برخورداری رایگان از کتاب ها فقط شامل افرادی که است که از این به بعد یعنی بعد از تاریخ 1399/10/29 اقدام به خرید 9 ترم به صورت یکجا می کنند و شامل افرادی که پیش از این خرید کرده اند نمیشود. درست مانند زمانی که شما از یک فروشگاه خریدی می کنید و مدتی بعد آن فروشگاه حراج یا تخفیفی میزند. شما نمی توانید به آن فروشگاه رجوع کرده و بگویید من قبلا از شما فلان جنس را خریده ام اما حالا شما تخفیف زده اید پس به اندازه مبلغ تخفیف پولم را پس بدهید. به همین ترتیب چون این یک تصمیم جدید و هزینه بر برای پرفکت یور اینگلیش است, در صورتی که قبلا خرید کرده اید لطفا تقاضای دریافت رایگان کتاب را نداشته باشید.

شامل افرادی که قبلا 6 ترم استارتر و کتاب یک را خریده اند و حالا می خواهند سه ترم کتاب دو را تهیه کنند نمی شود. 

شامل افرادی که قبلا هر خریدی کرده اند و حالا قصد ندارند 9 ترم را با هم خریداری کنند نمی شود.
شامل افرادی که فقط پکیج ویدیویی استارتر, فقط پکیج ویدیویی کتاب یک یا فقط پکیج ویدیویی کتاب دو را تهیه می کنند نمی شود.

اما پرفکت یور اینگلیش جهت نشان دادن حسن نیت خود به افرادی که قبلا 9 ترم را یکجا تهیه کرده اند 10 درصد تخفیف ویژه برای خرید دیگر محصولات ارائه می کند. برای برخورداری از این تخفیف به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید. 

 ادمین سایت
ادمین سایت

نظرات کاربران

تصویر کاربر
mehrina.v2015@gmail.vome

خانم مبشر عالی تدریس میکنن

نظری بگذارید