توضیح درباره مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل و مراحل خرید دوره آموزشی

توضیح درباره مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل و مراحل خرید دوره آموزشی

مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل (American English File)

کسانی که میخواهند زبان انگلیسی را به خوبی و به شکلی همه جانبه بیاموزند باید این کار را با استفاده از یک متد آموزش زبان انجام بدهند که همه 4 مهارت زبانی شامل توانایی صحبت کردن به انگلیسی (Speaking), توانایی نوشتن به انگلیسی (Writing), توانایی فهمیدن چیزی که می شنوند (Listening) و توانایی فهمیدن چیزی که به انگلیسی می خوانند (Reading) را پوشش بدهد. کتاب های متعددی این فرصت را فراهم می کنند. در این میان مجموعه کتاب های American English File به خوبی از عهده این کار بر می آیند.
مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل 6 کتاب است. کتاب اول استارتر (Starter) نام دارد و بعد از آن کتاب ها از 1 تا 5 شماره گذاری شده اند. این 6 کتاب شما را از سطح صفر به سطح C1 می رسانند. سطح C1 سطح پیشرفته به حساب می آید (توضیحات مفصل درباره سطح های زبان را
اینجا بخوانید). تیم پرفکت یور اینگلیش (Perfect Your English) آموزش مجموعه امریکن اینگلیش فایل را به دو صورت ویدیویی و صوتی آغاز کرده و بنا دارد تا پایان کتاب ششم به تهیه این مجموعه ادامه دهد. در حال حاضر ویدیوها و فایل های صوتی کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل به طور کامل آماده شده و ضبط کتاب بعدی (کتاب یک) آغاز شده است. در ادامه توضیحات مربوط به دوره های آماده شده را میخوانید.

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.
جهت اطلاع از سطح های مختلف زبان و تعیین سطح خود به صورت رایگان, اینجا کلیک کنید.

تبلیغات پرفکت یور اینگلیش
برند و وبسایت پرفکت یور اینگلیش متعلق به خانم آزاده مبشر است که در سال 1395 با وب سایت فرانش همکاری می کرد و هر ویدیویی توسط پرفکت یور اینگلیش ساخته میشد در سایت فرانش قرار میگرفت از جمله ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان" که در انتهای این ویدیو در ورژنی که در سایت فرانش قرار گرفت از مخاطبین دعوت شد به سایت فرانش رجوع کرده و ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل را از این سایت خریداری کنند.

اما با تصمیم فرانش برای تغییر قراردادها و کسب مالکیت ویدیوهای اساتید, پرفکت یور اینگلیش به همکاری خود با فرانش پایان داده و همه ویدیوهای قبلی را از فرانش برداشت. با این وجود, سایت فرانش ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان" را به دلیل بازدیدهای زیادی که داشت, بدون اینکه به ما اطلاع بدهد, در اپلیکیشن روبیکا قرار داد تا با استفاده از بخش معرفی فرانش که در انتهای این ویدیو قرار دارد مشتریان بیشتری را جذب کند.

از آنجایی که تبلیغات در این اپلیکیشن (به دلیل فعالیت های مشکوک روبیکا) به خواست ما نبوده و با وجود درخواست ما, از روبیکا برداشته نشده از کسانی که از طریق روبیکا با ما آشنا شده و با جستجوی زیاد بالاخره توانسته اند ما را پیدا کنند بابت این سردرگمی عذرخواهی میکنیم.

تبلیغات پرفکت یور اینگلیش صرفا از طریق حساب های کاربری پرفکت یور اینگلیش در یوتیوب, آپارات و سایت www.my30nama.in انجام میشود و از کانال دیگری اقدام به تبلیغ محصولات آموزشی مان نکرده ایم.

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.

ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب استارتر
کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل American English File طی 36 ویدیو و فایل صوتی تدریس میشود. این 36 ویدیو و فایل صوتی به 3 ترم 12 جلسه ایی تقسیم شده اند. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل... گوش بدهند از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم استارتر 3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.

ویدیوها چه چیزهایی را پوشش می دهند:

در این ویدیوها کل کتاب استارتر پوشش داده شده و همه تمرینات Work Book و همه تمرینات انتهای کتاب Student Book نیز حل شده اند و همه بخش های کتاب Student Book نیز به همراه تمرینات اضافه تدریس شده اند.
برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.

کل ویدیوهای کتاب استارتر دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟

ترم 1: 09:55:54. 9 ساعت و 55 دقیقه و 54 ثانیه.

ترم 2: 13:57:56. 13 ساعت و 57 دقیقه و 56 ثانیه.

ترم 3: 14:28:25. 14 ساعت و 28 دقیقه و 25 ثانیه.

3 ترم استارتر جمعا شامل 38 ساعت و 22 دقیقه و 15 ثانیه آموزش می شود.

دسترسی به ویدیوها و فایل های صوتی چگونه است؟

همه فایل ها به صورت دانلودی هستند و به شکل CD و DVD موجود نمی باشند. همچنین امکان ارسال CD و DVD نیست. کل فایل ها صرفا یا از همین سایت یا از تلگرام قابل دانلود می باشند.

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.


تهیه کتاب:

به همراه این دوره, فایل پی دی اف کتاب استارتر نیز به شما داده خواهد شد. میتوانید فایل PDF مربوط به Student Bookو Work Book کتاب امریکن اینگلیش فایل استارتر را از اینجا و اینجا دانلود کنید. همچنین در صورت تمایل میتوانید خود کتاب را از تهران, میدان انقلاب, خیابان دوازده فروردین, نشر رهنما تهیه کنید یا با شماره تلفن 66976213 الی 17 تماس بگیرید تا کتاب ها را با پیک برای شما ارسال کنند و اگر ساکن شهرستان هستید میتوانید با همین شماره 66976213 الی 17 تماس بگیرید و درخواست کنید تا کتاب را برایتان با پست ارسال کنند. لطفا دقت کنید که موقع خرید Second Edition یعنی ویرایش دوم این کتاب را تهیه کنید.

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.

CD ها و DVD هایی که همراه کتاب از کتابفروشی خریده ام به چه دردی می خورند؟
به همراه کتاب فیزیکی, یک سری CD و DVD به شما داده می شود که حاوی ترک های صوتی داخل کتاب و فیلم های آموزشی کوتاه مربوط به کتاب هستند. همه این ترک های صوتی و فیلم ها در ویدیوهای آموزشی ما پخش می شوند و نیازی نیست که علاوه بر ویدیوهای آموزشی ما, از این CD و DVD های همراه کتاب نیز استفاده کنید.
قیمت جلسات تکی
 شما می توانید جلسات را به صورت تکی یا پکیجی تهیه کنید. قیمت هر جلسه ویدیویی به صورت تکی و بدون تخفیف 29 هزار تومان است و قیمت هر جلسه صرفا صوتی بدون تخفیف 14 هزار و 500 تومان است اما اگر هر ترم را به صورت یکجا و پکیجی تهیه کنید از تخفیف برخوردار می شوید. ضمنا برای کسانی که جلسات تکی خریداری میکنن پشتیبانی وجود ندارد. پشتیبانی صرفا ویژه افرادی است که پکیج ترم ها را تهیه می کنند.

توضیح قیمت های تخفیفی دوره امریکن اینگلیش فایل (استارتر): 
قیمت های پرفکت یور اینگلیش از دی ماه 1395 تا کنون یکسان باقی مانده و تغییری نکرده است. ویدیوهای تصویری هر ترم استارتر بدون تخفیف اگر به صورت تکی خریداری شوند 261,000 تومان (261 هزار تومان) است اما اگر کل 12 جلسه ترم 1 را یکجا تهیه کنید با استفاده از تخفیف ویژه, تنها  195,750 ( 195 هزار و 750 تومان) پرداخت می کنید. با خرید ترم یک و دو با هم از تخفیف بیشتری برخوردار می شوید و برای دو ترم (با اعمال تخفیف) 346,500 (346 هزار و 500 تومان) پرداخت می کنید و اگر 3 ترم را باهم تهیه کنید (با اعمال تخفیف) جمعا مبلغ 497,250 (497 هزار و 250 تومان) پرداخت می کنید. در حالیکه قیمت 3 ترم بدون تخفیف 783 هزار تومان است.
ضمنا همه دوره ها را به صورت صرفا صوتی هم می توانید تهیه کنید. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند. یعنی جداگانه ضبط نشده اند. صوتی ها نصف قیمت تصویری اند. 

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3376.5699.2896 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.
کدهای تخفیف:
کد تخفیف 2 ترم صوتی استارتر: 22fe84
کد تخفیف 3 ترم صوتی استارتر:
 25c6ee
کد تخفیف 2 ترم تصویری استارتر: 2efe53
کد تخفیف 3 ترم تصویری استارتر: 2c81bd

برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.
قیمت یک ترم صوتی اگر هر جلسه را تک, تک خرید کنید 130,500 تومان است و اگر یکجا خرید کنید با تخفیف 97,875 تومان است. قیمت دو ترم صوتی با تخفیف 173,250 تومان و قیمت 3 ترم صوتی با تخفیف 248,625 تومان است. افرادی که پکیج های صوتی را تهیه میکنند در گروه رفع اشکال عضو میشوند اما در گروه تکالیف و مکالمه عضو نمی شوند. جهت عضویت در گروه رفع اشکال داشتن عکس پروفایل در سایت الزامی است.
برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.
مشتریان مورد نظر ما
مشتریان پرفکت یور اینگلیش کسانی هستند که به دلیل مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های موسسات یا داشتن معلم خصوصی را ندارند و واقعا نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند, هدف مشخص و از پیش تعیین شده ای برای یادگیری زبان دارند و معیارشان برای انتخاب آموزش, قیمت آن نبوده بلکه کیفیت آن است. چنین افرادی قدر آموزش خوب را می دانند و آن را تشخیص می دهند و با تحقیق و جستجو پرفکت یور اینگلیش را انتخاب کرده اند. هدف ما فروش محصولات آموزش زبان به همگان و کسب سود به هر طریق ممکن, نیست و بنابراین همه محصولات و خدمات خود را روی این دسته افراد هدفمند متمرکز کرده ایم.

ضبط کتاب امریکن اینگلیش فایل یک

در حال حاضر تولید ویدیوهای کتاب بعدی (کتاب 1) امریکن اینگلیش فایل آغاز شد. تعداد جلسات این کتاب بیشتر از استارتر بوده و جمعا 48 جلسه است که به 3 ترم 16 جلسه ای تقسیم می شود. جهت دانلود رایگان PDF مربوط به Student Book و Work Book کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل, اینجا و اینجا کلیک کنید. جهت دانلود نرم افزار تست های مربوط به کتاب 1 اینجا کلیک کنید.
جهت دسترسی به لینک جلسات ضبط شده و آماده کتاب 1 اینجا کلیک کنید.

نحوه پرداخت و دریافت فایل ها:
هم میتوانید از تلگرام ویدیوها را دریافت کنید و هم از سایت و هم هر دو.
جهت خرید از منوی بالای همین صفحه روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید. در فرم ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید. لطفا آدرس ایمیل و شماره موبایل صحیح وارد کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانیم با شما تماس بگیریم. در زمان وارد کردن آدرس ایمیل لطفا توجه داشته باشید که بعد از علامت @ و بین نقطه و com به هیچ وجه فاصله نگذارید. کل حروف مربوط به آدرس ایمیل شما پشت سر هم و بدون فاصله باید باشند. مثلا یک نمونه آدرس ایمیل صحیح Ali123@gmail.com اگر Ali 123@gmail.com نوشته شود یعنی بین Ali و 123 فاصله بیفتد یا Ali123@gmail. com نوشته شود یعنی بین نقطه و com فاصله بیفتد, غلط است و ثبت نام پذیرفته نمی شود. جهت ثبت پسورد میتوانید از شماره موبایلی که همیشه حفظ هستید به عنوان پسوردتان استفاده کنید. در صورتیکه مشخصات را درست وارد کنید جمله "ثبت نام با موفقیت انجام شد" بالای فرم ثبت نام دیده میشود. سپس می توانید از منوی بالای صفحه, وارد بخش "فروشگاه" شوید و اولین گزینه را که "آموزش مکالمه انگلیسی" است انتخاب کنید. روی ترم ها یا جلسات مورد نظرتان کلیک کنید و وارد صفحه هر کدام که شدید آن را به سبد خریدتان اضافه میکنید. پس از اتمام این کار, از منوی بالای صفحه روی گزینه "مشاهده سبد" کلیک کنید. در صورتیکه محصول خریداری شده کد تخفیف دارد در بخش "اعمال کد تخفیف" آن را وارد کنید و سپس پرداخت را انجام بدید. پس از پرداخت وارد بخش "حساب کاربری" شده و از ستون سمت راست روی گزینه "سفارش های من" کلیک کنید تا به لینک دانلود کل فایل های خریداری شده دسترسی پیدا کنید. لطفا در صورت بروز مشکل با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام پیام بدهید. 

عزیزان خارج از کشور که امکان پرداخت از طریق PayPal را دارند می توانند جهت هماهنگی پرداخت روی این لینک کلیک کرده و با ما در ارتباط باشند.
اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3376.5699.2896 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.

مراحل ثبت نام در دوره مکالمه انگلیسی برای مبتدی ها:

1. ویدیوی "حلقه گمشده" را تماشا کنید. جهت دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید.

2. ویدیوی "همه چیز درباره تماشای فیلم به زبان اصلی جهت تقویت زبان" را تماشا کنید. جهت دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید.

3. ویدیوی "نحوه استفاده از نرم افزار آزمون های کتاب امریکن فایل" را تماشا کنید. جهت دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید. و سپس نرم افزار کتاب استارتر را از اینجا و نرم افزار کتاب یک را از اینجا دانلود کنید.

4. ویدیوی "انگلیسی را باید به انگلیسی یاد گرفت یا فارسی" را اینجا تماشا کنید.

4. تعیین کنید میخواهید چند ترم را خریداری کنید و آیا به دنبال ترم های صرفا صوتی (برای افرادی که پکیج صوتی خریداری میکنند فقط عضویت در گروه رفع اشکال رایگان است. جهت عضویت باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید) هستید یا میخواهید پکیج تصویری (برای افرادی که پکیج تصویری خریداری میکنند عضویت در گروه رفع اشکال, گروه تکالیف امریکن اینگلیش فایل و گروه مکالمه رایگان است. جهت عضویت باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید) را تهیه کنید. 

5. ابتدا در صفحه اصلی سایت از منوی بالای صفحه بخش "ثبت نام" را انتخاب کرده و یک حساب کابری برای خود بسازید. سپس ترم های مورد نظرتان را از فهرست زیر به سبد خریدتان اضافه کنید. 

6. پس از پرداخت موفق در صورتیکه خودتان از سایت خریداری کرده باشید لینک های دانلود به صورت خودکار برای شما فعال می شوند. همچنین میتوانید پس از خرید از سایت, در تلگرام عضو کانال های خصوصی مربوط به ترم های خریداری شده شوید و به همه ویدیوها و فایل های صوتی خریداری شده دسترسی داشته باشید. جهت عضو شدن در این کانال های خصوصی پس از خرید روی این لینک کنید یا با شماره 09109894435 تماس بگیرید.

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3376.5699.2896 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.
برای رفتن به صفحه لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل اینجا کلیک کنید.
کسانی که کل ویدیوهای کتاب استارتر یا کل فایل های صوتی کتاب استارتر را از ما خریداری کرده باشند, ویدیوها و فایل های صوتی کتاب های بعدی را با تخفیف بیشتر دریافت میکنند.

شما میتوانید به همراه اعضای خانواده یا به همراه دوستانی که به صورت اشتراکی شهریه ویدیوها را پرداخت کرده اید از ویدیوهای آموزشی استفاده کنید اما خواهش میکنیم پس از خرید این ویدیوها آنها را در اختیار دیگران قرار ندهید و با تشویق دوستان و آشنایان تان به خرید دوره, کمک کنید تا حقوق پدیدآوردندگان حفظ شده و تولید این محتوا ادامه پیدا کند.

خدماتی که پرفکت یور اینگلیش به صورت رایگان به کسانی ارائه می دهد که پکیج های امریکن اینگلیش فایل را به صورت تصویری تهیه کرده اند (جهت عضویت در گروه ها باید عکسی از خودتان روی پروفایل تان در سایت قرار بدهید):

1. عضویت در گروه رفع اشکال: در گروه رفع اشکال مستقیما با استاد در ارتباط هستید و سوالات خود را از ایشان می پرسید. پس از خرید, عضویت شما در این گروه دائمی و رایگان است. عضویت در گروه رفع اشکال صرفا برای شخصی است که پکیج امریکن اینگلیش فایل را خریداری کرده است و صرفا به دلیل خرید یک شخص, اعضای خانواده و دوستان و آشنایان شخص, عضو گروه رفع اشکال نمی شوند. جهت عضویت روی این لینک کلیک کنید یا با شماره 09109894435 تماس بگیرید. به دلیل مشکلات پیش آمده برای تلگرام در حال ساخت تالار گفتگو در سایت هستیم تا همه دسترسی هایی که اعضا در تلگرام به گروه رفع اشکال و گروه مکالمه داشتند, در همین وبسایت داشته باشند.

2. عضویت در کانال خصوصی تماشای سریال: در این کانال تلگرامی شما میتوانید همه قسمت های سریال انگلیسی زبان معرفی شده را تماشا کنید. میتوانید روی موبایل, تبلت یا لپ تاپ و پی سی از این خدمات استفاده کنید. برای تماشای سریال روی لپ تاپ و پی سی بهتر است نخسه دسکتاپ تلگرام را نصب کنید.

3. عضویت در سوپرگروه مکالمه انگلیسی: در این گروه همه افرادی که ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل را تهیه کرده اند بر اساس موضوعات مختلف به انگلیسی چت میکنند و چت های افراد تصحیح می شود.
4. عضویت در کانال خصوصی Homework: در این کانال مواردی که در کتاب گفته شده رایتینگ یا اسپیکینگی را آماده کنید ارسال می کنید و همه تکالیف تصحیح می شوند. (این تکالیف غیر از تمرینات کتاب تمرین است و شامل مواردی می شود که خود زبان آموز باید بنویسد. مثل نوشتن یک نمونه نامه یا ایمیل....)

جهت مشاهده لینک همه دوره های امریکن فایل و خرید اینجا کلیک کنید.

آزاده مبشر
آزاده مبشر

نظرات کاربران

تصویر کاربر
محمد حامد فقيرزاده

بسيار یک طریقه عالی است

نظری بگذارید