توضیح درباره مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل و مراحل خرید دوره آموزشی

توضیح درباره مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل و مراحل خرید دوره آموزشی

مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل (American English File) چیست؟

کسانی که میخواهند زبان انگلیسی را به خوبی و به شکلی همه جانبه بیاموزند باید این کار را با استفاده از یک متد آموزش زبان انجام بدهند که همه 4 مهارت زبانی شامل توانایی صحبت کردن به انگلیسی (Speaking), توانایی نوشتن به انگلیسی (Writing), توانایی فهمیدن چیزی که می شنوند (Listening) و توانایی فهمیدن چیزی که به انگلیسی می خوانند (Reading) را پوشش بدهد. کتاب های متعددی این فرصت را فراهم می کنند. در این میان مجموعه کتاب های American English File به خوبی از عهده این کار بر می آیند.
مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل 6 کتاب است. کتاب اول استارتر (Starter) نام دارد و بعد از آن, کتاب های این مجموعه از 1 تا 5 شماره گذاری شده اند. این 6 کتاب شما را از سطح صفر به سطح C1 می رسانند. سطح C1 سطح پیشرفته به حساب می آید (توضیحات مفصل درباره سطح های زبان را
اینجا بخوانید). تیم پرفکت یور اینگلیش (Perfect Your English) آموزش مجموعه امریکن اینگلیش فایل را به دو صورت ویدیویی و صوتی آغاز کرده و بنا دارد تا پایان کتاب ششم به تهیه این مجموعه ادامه دهد. در حال حاضر ویدیوها و فایل های صوتی کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل به طور کامل آماده شده و ضبط کتاب بعدی (کتاب یک) آغاز شده است. در ادامه توضیحات مربوط به دوره های آماده شده را میخوانید.

 

تبلیغات پرفکت یور اینگلیش در کجا انجام می شوید و ارتباط این سایت با فرانش و روبیکا چگونه است؟
برند و وبسایت پرفکت یور اینگلیش متعلق به خانم آزاده مبشر است که در سال 1395 با وب سایت فرانش همکاری می کرد و هر ویدیویی توسط پرفکت یور اینگلیش ساخته میشد در سایت فرانش قرار میگرفت از جمله ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان" که در انتهای این ویدیو در ورژنی که در سایت فرانش قرار گرفت از مخاطبین دعوت شد به سایت فرانش رجوع کرده و ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل را از این سایت خریداری کنند.

اما با تصمیم فرانش برای تغییر قراردادها و کسب مالکیت ویدیوهای اساتید, پرفکت یور اینگلیش به همکاری خود با فرانش پایان داده و همه ویدیوهای قبلی را از فرانش برداشت. با این وجود, سایت فرانش ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان" را به دلیل بازدیدهای زیادی که داشت, بدون اینکه به ما اطلاع بدهد, در اپلیکیشن روبیکا قرار داد تا با استفاده از بخش معرفی فرانش که در انتهای این ویدیو قرار دارد مشتریان بیشتری را جذب کند.

از آنجایی که تبلیغات در این اپلیکیشن (به دلیل فعالیت های مشکوک روبیکا) به خواست ما نبوده و با وجود درخواست ما, از روبیکا برداشته نشده از کسانی که از طریق روبیکا با ما آشنا شده و با جستجوی زیاد بالاخره توانسته اند ما را پیدا کنند بابت این سردرگمی عذرخواهی میکنیم.

تبلیغات پرفکت یور اینگلیش صرفا از طریق حساب های کاربری پرفکت یور اینگلیش در یوتیوب, آپارات و این سایت انجام میشود و از کانال دیگری اقدام به تبلیغ محصولات آموزشی مان نکرده ایم.


ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب استارتر چندتا هستند؟
کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل American English File طی 36 ویدیو و فایل صوتی تدریس میشود. این 36 ویدیو و فایل صوتی به 3 ترم 12 جلسه ایی تقسیم شده اند. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل... گوش بدهند از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم استارتر 3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.


ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب شماره 1 چندتا هستند؟
کتاب شماره یک امریکن اینگلیش فایل   American English File One طی 48 ویدیو و فایل صوتی تدریس می شود. این 48 ویدیو و فایل صوتی به 3 ترم 16 جلسه ایی تقسیم شده اند. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل... گوش بدهند از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم اکتاب یک,  3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.

ویدیوها چه چیزهایی را پوشش می دهند؟

در این ویدیوها کل کتاب استارتر پوشش داده شده و همه تمرینات Work Book و همه تمرینات انتهای کتاب Student Book نیز حل شده اند و همه بخش های کتاب Student Book نیز به همراه تمرینات اضافه تدریس شده اند.
 

کل ویدیوهای کتاب استارتر دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟

ترم 1: 09:55:54 (9 ساعت و 55 دقیقه و 54 ثانیه)

ترم 2: 13:57:56 (13 ساعت و 57 دقیقه و 56 ثانیه)

ترم 3: 14:28:25 (14 ساعت و 28 دقیقه و 25 ثانیه)

3 ترم استارتر جمعا شامل 38 ساعت و 22 دقیقه و 15 ثانیه آموزش می شود.

کل ویدیوهای کتاب یک دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟
ترم 1 کتاب 1: . 22:28:58 (22 ساعت و 28 دقیقه و 58 ثانیه)
ترم 2 کتاب 1: در حال ضبط است.
ترم 3 کتاب 1: در حال ضبط است.


کل ویدیوهای کتاب دو تا 5 دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟
در حال حاضر در حال ضبط کتاب یک هستیم و بعد از پایان ضبط کتاب یک, ضبط کتاب های بعدی آغاز میشود.
 

دسترسی به ویدیوها و فایل های صوتی چگونه است؟

همه فایل ها به صورت دانلودی هستند و به شکل CD و DVD موجود نمی باشند. همچنین امکان ارسال CD و DVD نیست. کل فایل ها پس از خرید, هم از همین سایت و هم از تلگرام قابل دانلود می باشند.


تهیه کتاب ها:

به همراه این دوره, فایل پی دی اف کتاب نیز به شما داده خواهد شد. میتوانید فایل PDF مربوط به Student Bookو Work Book کتاب امریکن اینگلیش فایل استارتر را از اینجا و اینجا دانلود کنید. جهت دانلود رایگان PDF مربوط به Student Book و Work Book کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل, اینجا و اینجا کلیک کنید. همچنین در صورت تمایل میتوانید خود کتاب را از تهران, میدان انقلاب, خیابان دوازده فروردین, نشر رهنما تهیه کنید یا با شماره تلفن 66976213 الی 17 تماس بگیرید تا کتاب ها را با پیک برای شما ارسال کنند و اگر ساکن شهرستان هستید میتوانید با همین شماره 66976213 الی 17 تماس بگیرید و درخواست کنید تا کتاب را برایتان با پست ارسال کنند. لطفا دقت کنید که موقع خرید Second Edition یعنی ویرایش دوم این کتاب را تهیه کنید.CD ها و DVD هایی که همراه کتاب از کتابفروشی خریده ام به چه دردی می خورند؟
به همراه کتاب فیزیکی, یک سری CD و DVD به شما داده می شود که حاوی ترک های صوتی داخل کتاب و فیلم های آموزشی کوتاه مربوط به کتاب هستند. همه این ترک های صوتی و فیلم ها در ویدیوهای آموزشی ما پخش می شوند و نیازی نیست که علاوه بر ویدیوهای آموزشی ما, از این CD و DVD های همراه کتاب نیز استفاده کنید.

قیمت جلسات تکی
 شما می توانید جلسات را به صورت تکی یا پکیجی تهیه کنید. قیمت هر جلسه ویدیویی به صورت تکی و بدون تخفیف 29 هزار تومان است و قیمت هر جلسه صرفا صوتی بدون تخفیف 14 هزار و 500 تومان است اما اگر هر ترم را به صورت یکجا و پکیجی تهیه کنید از تخفیف برخوردار می شوید. ضمنا برای کسانی که جلسات تکی یا پکیج هیا اکونومیک خریداری میکنند, پشتیبانی وجود ندارد. پشتیبانی صرفا ویژه افرادی است که پکیج ترم ها را تهیه می کنند.

قیمت پکیج های امریکن اینگلیش فایل: 
قیمت های پرفکت یور اینگلیش از دی ماه 1395 تا کنون یکسان باقی مانده و تغییری نکرده است. ویدیوهای تصویری هر ترم استارتر بدون تخفیف اگر به صورت تکی خریداری شوند 261,000 تومان (261 هزار تومان) است اما اگر کل 12 جلسه ترم 1 را یکجا تهیه کنید با استفاده از تخفیف ویژه, تنها  195,750 ( 195 هزار و 750 تومان) پرداخت می کنید. با خرید ترم یک و دو با هم از تخفیف بیشتری برخوردار می شوید و برای دو ترم (با اعمال تخفیف) 346,500 (346 هزار و 500 تومان) پرداخت می کنید و اگر 3 ترم را باهم تهیه کنید (با اعمال تخفیف) جمعا مبلغ 497,250 (497 هزار و 250 تومان) پرداخت می کنید. در حالیکه قیمت 3 ترم بدون تخفیف 783 هزار تومان است.

ضمنا همه دوره ها را به صورت صرفا صوتی هم می توانید تهیه کنید. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند. یعنی جداگانه ضبط نشده اند. صوتی ها نصف قیمت تصویری اند. 

قیمت یک ترم صوتی اگر هر جلسه را تک, تک خرید کنید 130,500 تومان است و اگر یکجا خرید کنید با تخفیف 97,875 تومان است. قیمت دو ترم صوتی با تخفیف 173,250 تومان و قیمت 3 ترم صوتی با تخفیف 248,625 تومان است.
افرادی که پکیج های صوتی را تهیه میکنند در گروه رفع اشکال عضو میشوند اما در گروه تکالیف و مکالمه عضو نمی شوند. جهت عضویت در گروه ها داشتن عکس پروفایل در سایت الزامی است.

کدهای تخفیف پکیج های استارتر:
کد تخفیف 2 ترم صوتی استارتر: 22fe84
کد تخفیف 3 ترم صوتی استارتر:
 25c6ee
کد تخفیف 2 ترم تصویری استارتر: 2efe53
کد تخفیف 3 ترم تصویری استارتر: 2c81bd
کد های تخفیف شامل بسته های اکونومیک نمیشود.

قیمت ویدیوها و فایل های صوتی کتاب شماره 1:

ویدیوهای تصویری هر ترم کتاب شماره یک بدون تخفیف اگر به صورت تکی خریداری شوند 377,000 تومان (377 هزار تومان) است اما اگر کل 16 جلسه ترم 1 کتاب شکاره 1 را یکجا تهیه کنید با استفاده از تخفیف, تنها  240,850 ( 240 هزار و 850 تومان) پرداخت می کنید. قیمت ترم 1 تصویری کتاب 1 برای کسانی که قبلا کل پکیج استارتر را خریداری کرده اند تنها 160,850 تومان است.

قیمت یک ترم صوتی کتاب شماره 1 اگر هر جلسه را تک, تک خرید کنید 188,500 تومان است و اگر یکجا خرید کنید با تخفیف 120,425 تومان است. قیمت ترم 1 صوتی کتاب 1 برای کسانی که قبلا کل پکیج استارتر را تهیه کرده اند تنها 80,425 تومان است.


پکیج های اکونومیک چه هستند؟
پرفکت یور اینگلیش همه پکیج های امریکن اینگلیش فایل را به صورت تصویری و صوتی و بدون خدمات پشتیبانی آموزشی نیز ارائه میدهد که شامل تخفیف بیشتری میشود. پکیج های اکونومیک, پشتیبانی آموزشی ندارند و کدهای تخفیف سایت در مورد این پکیج ها اعمال نمیشوند. کسانی که این پکیج را خریداری می کنند عضو گروه های رفع اشکال امریکن اینگلیش فایلگروه تصحیح تکالیف امریکن اینگلیش فایلگروه تبادل نظر اعضا و گروه مکالمه نمی شوند. اما میتوانند پرسش و پاسخ های اعضای این گروه ها را مشاهده کنند.

در صورتیکه بعد از خرید پکیج های اکونومیک, نظرتان تغییر کند و بخواهید از خدمات پشتیبانی برخوردار شوید, با پرداخت مابه التفاوت امکان برخوداری از خدمات نیست و باید دو برابر مابه التفاوت را پرداخت کنید. 
همچنین کسانی که قبلا پکیج های عادی خرید کرده و در گروه های رفع اشکال و مکالمه عضو شده اند و حالا پکیج اکونومیک خریداری میکنند عضویت خود را در همه این گروه ها از دست میدهند.

قیمت پکیج های اکونومیک:
هر ترم استارتر تصویری: 137,750 تومان
2 ترم استارتر تصویری: 230,500 تومان
3 ترم استارتر تصویری: 323,250 تومان

هر ترم استارتر صوتی: 68,875 تومان
2 ترم استارتر صوتی: 115,250 تومان
3 ترم استارتر صوتی: 161,250 تومان

ترم 1 کتاب 1 تصویری: 157,100 تومان
ترم 1 کتاب 1 صوتی: 78,550 تومان

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.


مشتریان مورد نظر ما
مشتریان پرفکت یور اینگلیش کسانی هستند که به دلیل مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های موسسات یا داشتن معلم خصوصی را ندارند و واقعا نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند, هدف مشخص و از پیش تعیین شده ای برای یادگیری زبان دارند و معیارشان برای انتخاب آموزش, قیمت آن نبوده بلکه کیفیت آن است. چنین افرادی قدر آموزش خوب را می دانند و آن را تشخیص می دهند و با تحقیق و جستجو پرفکت یور اینگلیش را انتخاب کرده اند. هدف ما فروش محصولات آموزش زبان به همگان و کسب سود به هر طریق ممکن, نیست و بنابراین همه محصولات و خدمات خود را روی این دسته افراد هدفمند متمرکز کرده ایم.

نحوه ثبت نام در سایت و خرید:
جهت خرید از منوی بالای همین صفحه روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید. در فرم ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید. لطفا آدرس ایمیل و شماره موبایل صحیح وارد کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانیم با شما تماس بگیریم. در زمان وارد کردن آدرس ایمیل لطفا توجه داشته باشید که بعد از علامت @ و بین نقطه و com به هیچ وجه فاصله نگذارید. کل حروف مربوط به آدرس ایمیل شما پشت سر هم و بدون فاصله باید باشند. مثلا یک نمونه آدرس ایمیل صحیح Ali123@gmail.com اگر Ali 123@gmail.com نوشته شود یعنی بین Ali و 123 فاصله بیفتد یا Ali123@gmail. com نوشته شود یعنی بین نقطه و com فاصله بیفتد, غلط است و ثبت نام پذیرفته نمی شود. جهت ثبت پسورد میتوانید از شماره موبایلی که همیشه حفظ هستید به عنوان پسوردتان استفاده کنید. در صورتیکه مشخصات را درست وارد کنید جمله "ثبت نام با موفقیت انجام شد" بالای فرم ثبت نام دیده میشود. سپس می توانید از منوی بالای صفحه, وارد بخش "فروشگاه" شوید و اولین گزینه را که "آموزش مکالمه انگلیسی" است انتخاب کنید. روی ترم ها یا جلسات مورد نظرتان کلیک کنید و وارد صفحه هر کدام که شدید آن را به سبد خریدتان اضافه میکنید. پس از اتمام این کار, از منوی بالای صفحه روی گزینه "مشاهده سبد" کلیک کنید. در صورتیکه محصول خریداری شده کد تخفیف دارد در بخش "اعمال کد تخفیف" آن را وارد کنید و سپس پرداخت را انجام بدید. پس از پرداخت وارد بخش "حساب کاربری" شده و از ستون سمت راست روی گزینه "سفارش های من" کلیک کنید تا به لینک دانلود کل فایل های خریداری شده دسترسی پیدا کنید. لطفا در صورت بروز مشکل با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام پیام بدهید. 
 

عزیزان خارج از کشور که امکان پرداخت از طریق PayPal را دارند می توانند جهت هماهنگی پرداخت روی این لینک کلیک کرده و با ما در ارتباط باشند.

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3376.5699.2896 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.

پیش از خرید پکیج های امریکن اینگلیش فایل چه کار کنیم؟
1. ویدیوی "حلقه گمشده" را تماشا کنید. جهت تماشا یا دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید.

2. ویدیوی "همه چیز درباره تماشای فیلم به زبان اصلی جهت تقویت زبان" را تماشا کنید. جهت تماشا یا دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید.

3. ویدیوی "نحوه استفاده از نرم افزار آزمون های کتاب امریکن فایل" را تماشا کنید. جهت دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید. و سپس نرم افزار کتاب استارتر را از اینجا و نرم افزار کتاب یک را از اینجا دانلود کنید.

4. ویدیوی "انگلیسی را باید به انگلیسی یاد گرفت یا فارسی" را اینجا تماشا یا دانلود کنید.

4. تعیین کنید میخواهید چند ترم را خریداری کنید و آیا به دنبال ترم های صرفا صوتی هستید یا میخواهید پکیج تصویری را تهیه کنید. (برای افرادی که پکیج صوتی خریداری میکنند فقط عضویت در گروه رفع اشکال امکان پذیر است. جهت عضویت باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید. برای افرادی که پکیج تصویری خریداری میکنند عضویت در گروه رفع اشکال, گروه تکالیف امریکن اینگلیش فایل و گروه مکالمه امکان پذیر است. جهت عضویت باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید)

5. ابتدا در صفحه اصلی سایت از منوی بالای صفحه بخش "ثبت نام" را انتخاب کرده و یک حساب کابری برای خود بسازید. سپس ترم های مورد نظرتان را از اینجا به سبد خریدتان اضافه کنید. 

6. پس از پرداخت موفق در صورتیکه خودتان از سایت خریداری کرده باشید لینک های دانلود به صورت خودکار برای شما فعال می شوند. همچنین میتوانید پس از خرید از سایت, در تلگرام عضو کانال های خصوصی مربوط به ترم های خریداری شده شوید و به همه ویدیوها و فایل های صوتی خریداری شده دسترسی داشته باشید. جهت عضو شدن در این کانال های خصوصی پس از خرید روی این لینک کنید یا با شماره 09109894435 تماس بگیرید.
 

رعایت حق کپی رایت:
شما میتوانید به همراه اعضای خانواده یا به همراه دوستانی که به صورت اشتراکی شهریه ویدیوها را پرداخت کرده اید از ویدیوهای آموزشی استفاده کنید اما خواهش میکنیم پس از خرید این ویدیوها آنها را در اختیار دیگران قرار ندهید و با تشویق دوستان و آشنایان تان به خرید دوره, کمک کنید تا حقوق پدیدآوردندگان حفظ شده و تولید این محتوا ادامه پیدا کند.

خدمات پرفکت یور اینگلیش به کسانی که پکیج های امریکن اینگلیش فایل را تهیه می کنند (جهت دریافت این خدمات لطفا پس از خرید, عکسی از خودتان روی پروفایل تان در سایت قرار بدهید):

1. عضویت در گروه رفع اشکال: در گروه رفع اشکال مستقیما با استاد در ارتباط هستید و سوالات خود را از ایشان می پرسید. سوالاتی که میپرسید مربوط به ویدیوها یا فایل های صوتی است که خریداری کرده اید و خارج از مجموعه امکان پرسش ندارید. مثلا اگر فقط ترم 1 استارتر را خریداری کرده اید فقط می توانید سوالات مربوط به ترم 1 را بپرسید.

عضویت در گروه ها صرفا ویژه شخصی است که پکیج امریکن اینگلیش فایل را خریداری کرده است و صرفا به دلیل خرید یک شخص, اعضای خانواده و دوستان و آشنایان شخص, عضو گروه نمی شوند. 

2. عضویت در گروه تصحیح تکالیف: این گروه ویژه افرادی است که پکیج ها را به صورت تصویری خریداری کرده باشند. در این صورت تکالیف نوشتنی و اسپیکینگی که در کتاب امریکن اینگلیش فایل وجود دارند آماده کرده, در گروه آپلود می کنید تا استاد تصحیح کنند. بدیهی است با خرید هر ترم تنها تکالیف مربوط به همان ترم را میتوانید ارسال کنید. (این تکالیف غیر از تمرینات کتاب تمرین است و شامل مواردی می شود که خود زبان آموز باید بنویسد. مثل نوشتن یک نمونه نامه یا ایمیل....) همچنین در صورتی که پس از خرید یک یا چند ترم تصویری اقدام به خرید ترم های صوتی یا اکونومیک کنید عضویت خود را در این گروه از دست میدهید.


3. عضویت در گروه مکالمه انگلیسی: در این گروه همه افرادی که ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل را تهیه کرده اند بر اساس موضوعات مختلف به انگلیسی چت میکنند و چت های افراد توسط استاد تصحیح می شود. همچنین در صورتی که پس از خرید یک یا چند ترم عادی اقدام به خرید ترم های اکونومیک کنید عضویت خود را در این گروه و گروه های دیگر از دست میدهید حتی اگر از مدت زمان عضویت تان باقی مانده باشد. همچنین در صورتی که پس از خرید یک یا چند ترم تصویری اقدام به خرید ترم های صوتی یا اکونومیک کنید عضویت خود را در این گروه از دست میدهید.

4. عضویت در گروه تبادل نظر و اطلاع رسانی کاربران: در این گروه می توانید با دیگر اعضا در ارتباط بوده و همچنین در مورد پیشرفت خودتان و برنامه تان با استاد صحبت کنید.


جهت مشاهده لینک همه دوره های امریکن فایل و خرید اینجا کلیک کنید.

آزاده مبشر
آزاده مبشر

نظرات کاربران

تصویر کاربر
محمد حامد فقيرزاده

بسيار یک طریقه عالی است

تصویر کاربر
PIRYAEI.MASOUMEH@GMAIL.COM

salam bebakhshid ke finglish minevisam. man nomre IELTS 5.5 daram va kharej az keshvar zendegi mikonam ba tavajoh be tozihate shoma sathe man intermediate hast. fekr mikonam pakaje haye shoma baraye in sath hanoz amade nist. mishe rahnemaii konid man chekar konam?

پاسخ آزاده مبشر

سلام,
لطفا وراد بخش "گروه های رفع اشکال" سایت بشید و روی دکمه "هشتگ ها" کلیک کنید. موارد مربوط به برنامه ریزی ایلتس و مطالعه پیش از آیلتس و بقیه موارد مربوط به آیلتس رو مطالعه کنید عزیزم. اونجا کامل توضیح دادم.

تصویر کاربر
سهراب

سلام خسته نباشین. من در حال. حاظر مشغول به خدمت. سربازی هستم. و. دسستترسی به لپتاب رو ندارم.. آیا امکانش هست دوره. آموزش هارو از طریق گوشی موبایل دنبال کنم؟

پاسخ آزاده مبشر

سلام,

بله میشه.

نظری بگذارید