اصلاحیه های کتاب همه چیز درباره تقویت زبان از طریق مطالعه روزنامه ها و مجلات انگلیسی

اصلاحیه های کتاب همه چیز درباره تقویت زبان از طریق مطالعه روزنامه ها و مجلات انگلیسی

می توانید فایل PDF کل نشریاتی را که در کتاب "همه چیز درباره تقویت زبان از طریق مطالعه روزنامه ها و مجلات انگلیسی" به آنها اشاره شده است از همینجا دانلود کنید. در صورتیکه این کتاب نیاز به اصلاحی داشته باشد در همینجا به موارد اصلاحی اشاره می شود.

برای تهیه این مجموعه به صورت ویدیویی یا کتاب چاپی اینجا کلیک کنید.

اطلاعات فنی:

قطع کتاب: وزیری
تعداد صفحات: 216 صفحه
نویسنده: آزاده مبشر
ناشر: نشر آریا گهر

برای آشنایی با این کتاب این ویدیو را تماشا کنید.

برای دریافت نمونه رایگان به صورت پی دی اف, اینجا کلیک کنید. در صورتیکه قبلا پکیج تصویری مجله خوانی انگلیسی را تهیه کرده اید می توانید برای تهیه این کتاب از تخفیف برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.


این کتاب قبلا به صورت مجموعه ویدیویی در همین سایت قرار گرفت و به صورت پکیج ویدیویی از اینجا قابل تهیه است. نمونه از تک تک جلسات این مجموعه ویدیویی که حالا به صورت کتاب درآمده است از این لینک قابل دانلود است.

این کتاب به صورت چاپی برای شما ارسال می شود. لطفا جهت دریافت کتاب از طریق پست, آدرس پستی تان را در پروفایل تان ثبت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

برای خرید مجله ها و روزنامه های انگلیسی زبان روز دنیا به صورت فایل های PDF لطفا در تلگرام به آی دی Magsorder@ به جناب آقای وکیلی پیام بدهید. لطفا در نظر داشته باشید که ما صرفا ایشان را به عنوان کسی که مجلات و روزنامه های روز انگلیسی زبان را به فروش می رساند معرفی می کنیم و ایشان همکار ما نیستند.
 

 آزاده مبشر
آزاده مبشر

نظرات کاربران

نظری بگذارید