مجموعه گرامرهای کتاب شماره دو امریکن اینگلیش فایل+تمرین انتهای هر مبحث گرامری+دوره واژگان(تصویری)در عرض 9 ساعت و 54 دقیقه و 25 ثانیه

مجموعه گرامرهای کتاب شماره دو امریکن اینگلیش فایل+تمرین انتهای هر مبحث گرامری+دوره واژگان(تصویری)در عرض 9 ساعت و 54 دقیقه و 25 ثانیه

192,500 تومان

مجموعه 37 فایل تصویری+2 عدد پی دی اف تمرینات اضافه گرامر و واژگان

توضیحات نظرات


مدت زمان کل پکیج: 9 ساعت و 54 دقیقه و 25 ثانیه

این پکیج به درد چه کسانی می خورد؟

کسانی که کل 3 ترم کتاب دو صوتی را (چه با پشتیبانی و چه بدون پشتیبانی) تهیه میکنند به صورت رایگان این فایل ها را دریافت میکنند. ناگفته نماند که این فایل ها از خود ویدیوها و فایل های صوتی امریکن فایل جدا شده اند و کسانی که پکیج های ترمی را خریداری می کنند این بخش ها را در ویدیوها یا فایل های صوتی مشاهده می کنند و میشنوند اما برای اینکه دسترسی راحت تری به بخش گرامر داشته باشند, این بخش ها جدا شده اند و پشت سر هم قرار گرفته اند تا کاربران برای دوره کرده به راحتی از آنها استفاده کنند.

پکیج گرامر کتاب دو شامل 2 عدد پی دی اف تمرینات اضافه گرامر و واژگان کتاب یک, 1 عدد پی دی اف پاسخ تمرینات بخش گرامر کل کتاب و 37 فایل صوتی است که به گرامر کتاب شماره دو امریکن اینگلیش فایل و یک دسته تمرین برای هر موضوع گرامری و حل و توضیحات تمرین ها می باشد. کتاب شماره دو امریکن اینگلیش فایل شامل 12 درس است که هر درس بخش A و B و C دارد و به این ترتیب برای هر یک از بخش های A و B و C یک گرامر و یک دسته تمرین در کتاب گنجانده شده است به علاوه یک گرامر اضافه در ترم سوم.

در واقع این فایل های صوتی, صفحات 126 تا 149 کتاب دو را پوشش می دهند و به خصوص می تواند برای کسانی مفید باشد که سطح زبان شان بالاتر از سطح کتاب شماره دو است اما میخواهند یک بار از ابتدا مشکلات ریز گرامری خود را از پایه تصحیح کنند. از آنجایی که ضبط مجموعه کتاب های امریکن اینگلیش فایل ادامه دار است, چنین مجموعه گرامری برای دیگر کتاب های این مجموعه نیز تهیه خواهد شد.

 

این مجموعه جمعا شامل  ساعت و دقیقه و ثانیه آموزش بوده و حجم فایل های این مجموعه به ترتیب زیر است:

پی دی اف پاسخ تمرینات گرامر کل کتاب شماره یک: 
پی دی اف تمرینات اضافه گرامر و واژگان کتاب شماره یک: 
پی دی اف پاسخ تمرینات اضافه:  


فایل زیپ شده گرامر ترم 1 و تمرینات تصویری: 452 مگابایت
فایل زیپ شده گرامر ترم 1 و تمرینات صوتی: 178 مگابایت

فایل زیپ شده گرامر ترم 2 و تمرینات تصویری: 400 مگابایت
فایل زیپ شده گرامر ترم 2 و تمرینات صوتی: 154 مگابایت

فایل زیپ شده گرامر ترم 3 و تمرینات تصویری: 363 مگابایت
فایل زیپ شده گرامر ترم 3 و تمرینات صوتی: 153 مگابایت

مدت زمان ویدیوی گرامر و تمرینات: 9 ساعت و 54 دقیقه و 25 ثانیه

نظری بگذارید