همکاری در ازای دریافت تخفیف

همکاری در ازای دریافت تخفیف

درود بر شما, 
در صورتی که میخواهید تخفیفی بیشتر از آنچه در صفحه قیمت ها و تخفیف ها ذکر شده است دریافت کنید, می توانید در زمینه های زیر به ما کمک کنید و در ازای انجام این کارها تخفیف دریافت کنید. بخشی از این کارها را صرفا کسانی می توانند انجام بدهند که قبلا از ما پکیجی را خریداری کرده اند و بخشی دیگر می تواند توسط افرادی انجام شود که هنوز از ما پکیجی را خریداری نکرده اند:


1. با رجوع به بخش هشتگ های سایت و در قسمت هشتگ "اصلاحات" تک, تک هشتگ های اصلاحات را بررسی کرده و به ترتیب اسم کتاب, شماره صفحه و مورد اصلاحی را در قالب یک فایل Word  تایپ کرده و به ما تحویل بدهید.

2. ویدیو های بخش "نمونه کارها" در منوی اصلی سایت را تماشا کرده و برای ویدیوهایی که caption و توضیحات ندارند توضیحات را بنویسید. چند نمونه در سایت انجام شده و می توانید مشاهده کنید. در قالب یک فایل Word می توانید بنویسید که کدام ویدیوها توضیح ندارند و چه توضیحاتی باید برایشان مشخص شود و برای ما ارسال کنید.

3. تک, تک ویدیو های بخش "کلاس های آنلاین" منوی اصلی سایت را تماشا کرده و بخش هایی از هر ویدیو را که نکته خاصی دارند یادداشت کنید. مثلا بنویسید دقیقه و ثانیه چندم از کدام ویدیو شامل چه نکته ای می شود.

برای انجام موارد بالا لطفا ابتدا با ما هماهنگ کنید و به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.


 

 آزاده مبشر
آزاده مبشر

نظرات کاربران

نظری بگذارید