پکیج آیلتس تصویری (آکادمیک)

پکیج آیلتس تصویری (آکادمیک)

794,000 تومان

(شامل 16 جلسه آموزش کاربردی گرامر ویژه آیلتس+16 جلسه آموزش مجله خوانی انگلیسی+4 جلسه آموزش اسپیکینگ آیلتس+9 جلسه آموزش لیسنینگ آیلتس+15 جلسه آموزش ریدینگ آیلتس آکادمیک+6 جلسه آموزش رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک+4 جلسه آموزش تسک دو آیلتس)

توضیحات نظرات

شما می توانید بخش هایی از هر یک از جلسات آیلتس را به صورت رایگان در بخش نمونه کارهای سایت تماشا کنید. کل این جلسات توسط خانم آزاده مبشر, مترجم و مدرس آیلتس دارای نمره 8 آیلتس آکادمیک تدریس شده است. جهت مشاهده رزومه خانم مبشر وارد این صفحه شده و جهت مشاهده مدرک آیلتس ایشان و تعدادی از شاگردان ایشان وارد این صفحه شوید.

کل فایل ها به صورت دانلودی در اختیار شما قرار میگیرند و ارسال CD و DVD نداریم. 
اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.

تغییرات آزمون آیلتس

لطفا در نظر داشته باشید که بخش آموزش 4 مهارت به شکل جزوه حل المسائل نیست و برای آموزش چگونگی پاسخ دادن به تست ها طراحی شده است. شما برای کسب آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس به این نیاز دارید که بعد از فراگیری نحوه پاسخ به سوالات آزمون, خودتان به تنهایی تست های کتاب های کمبریج را کار کنید. بنابراین برای آموزش به شما صرفا از تست های کتاب های 8 و 9 مجموعه استفاده شده است و این به معنای قدیمی بودن اطلاعات نیست. بلکه این کار به این منظور انجام شد که تست های چندین کتاب کمبریج دست نخورده و سوخت نشده برای شما باقی بمانند تا بتوانید به راحتی آمادگی خود را برای آزمون بسنجید.

سوالات آزمون آیلتس از زمان ایجاد این پکیج تغییری نداشته است و تغییرات ایجاد شده در آزمون به خودِ سوالات مربوط نمیشوند. هر زمان که خانم مبشر متوجه شوند تغییری اساسی در بخش خاصی ایجاد شده است, یا لازم باشد یکی از جلسات ویرایش شود, این کار را انجام داده و نسخه جدید جلسه مربوطه را آپلود می کنیم.

در حال حاضر دیگر اجازه استفاده از ماژیک, خودکار یا حتی مداد اتود در آزمون آیلتس را ندارید. صرفا میتوانید از مداد معمولی برای شرکت در آزمون استفاده کنید, به جای کلمه Section از کلمه Part در بخش های مختلف آزمون لیسنینگ استفاده می شود و صفحات پرسشنامه لیسنینگ شماره ندارند و بر اساس شماره سوالات میتوانید آنها را دنبال کنید و قبلا یک مثال ابتدای آزمون لیسنینگ داوطلبین وجود داشت که این مثال حذف شده است. اجاره ندارید با خودتان ساعت مچی به داخل جلسه ببرید و البته ساعت های بزرگ در جلسه آزمون روبروی شما قرار دارند و هر چند وقت یک بار زمان باقی مانده از پشت بلندگو اعلام میشود.

هیچ یک از این موارد تاثیری در نمره آزمون شما ندارند. محتوای آزمون و شکل سوالات همچنان مانند گذشته باقی مانده اند.

 

اطلاعات فنی فایل ها:
گرامر ویژه آیلتس:

زمان جلسه اول: 00:24:30.

زمان جلسه دوم: 00:40:25

زمان جلسه سوم: 00:29:13

زمان جلسه چهارم: 00:17:00

زمان جلسه پنجم: 00:20:14

زمان جلسه ششم: 00:21:29

زمان جلسه هفتم: 00:15:30

زمان جلسه هشتم: 00:25:54

زمان جلسه نهم: 00:16:38

زمان جلسه دهم: 00:30:37

زمان جلسه یازدهم: 00:27:25

زمان جلسه دوازدهم: 00:27:15

زمان جلسه سیزدهم: 00:31:22

زمان جلسه چهاردهم: 00:33:30

زمان جلسه پانزدهم: 00:36:45

زمان جلسه شانزدهم: 00:33:33

موضوع 16 جلسه گرامر ویژه آیلتس:

درس 1 و 2: کاربردهای زمان حال ساده و کاربردهای حال استمراری در آیلتس. در این درس با نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول دو زمان حال ساده و حال استمراری، کاربردها و تفاوت‌هایشان در آیلتس آشنا خواهید شد.

درس 3: کاربردهای زمان گذشته ساده در آیلتس. در این درس با 4 کاربرد مختلف گذشته ساده آشنا شده و نحوه استفاده از آن در آیلتس را می‌آموزید. اکثر افراد تنها با یک کاربرد زمان گذشته ساده در انگلیسی آشنا هستند.

درس 4: کاربرد جایگزین‌های گذشته ساده در آیلتس. در این درس نحوه استفاده از used to و would را به عنوان جایگزین‌های گذشته ساده یاد خواهید گرفت. و همچنین نحوه به کار بردن آنها در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 5: کاربردهای شرطی نوع صفر و یک ساده و پیشرفته در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شرطی نوع صفر و یک به صورت ساده و پیشرفته و همچنین نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 6: کاربردهای گذشته استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول گذشته استمراری و نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 7: کاربردهای شرطی نوع دو ساده و پیشرفته در آیلتس + مروری بر ضمایر + (Inversion). در این درس نحوه ساخت شرطی نوع دو ساده و پیشرفته را خواهید آموخت. همچنین مروری بر انواع ضمایر فاعلی، مفعولی،‌انعکاسی، ملکی، و صفات ملکی خواهید داشت. همچنین چندین نوع Inversion برای استفاده در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 8: کاربردهای ماضی نقلی ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 9: کاربرد کاربردهای کاربردهای ماضی نقلی استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی استمراری را یاد خواهید گرفت.

درس 10: کاربرد انواع جمله (ساده، مرکب، پیچیده) + حروف ربط هم‌پایه ساز و حروف ربط وابسته ساز در آیلتس. در این درس آموزش داده می‌شود که در کدام بخش رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس از جملات ساده و در کجاها جملات مرکب و پیچیده به کار ببرید.

درس 11: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش اول) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول اینده ساده با will، آینده کامل ساده با will و اینده کامل استمراری با wil و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 12: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش دوم) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول آینده با be going to و تفاوت آن با will، کاربرد آینده استمراری با will و کاربردbe likely to, be predicted to, be estimated to در رایتینگ آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 13: کاربرد کاربردهای ماضی بعید ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی بعید ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 14: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) (بخش اول) در آیلتس. نحوه کاربرد صحیح کاربرد ضمایر موصولی Who, That, Which و شیوه استفاده از ضمایر موصولی در جایگاه فاعلی و مفعولی و تفاوت آنها.

درس 15: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) در آیلتس (بخش دوم). در این درس دسته دیگری از ضمایر موصولی (Whose, Whom)، کاربردهایشان و نحوه خلاصه کردن جملات موصولی(Reduced Relative Clause)، جملات موصولی معلوم و مجهول و شیوه استفاده از حروف اضافه در جملات موصولی را یاد خواهید گرفت.

درس 16: کاربرد مودال‌های Must, May/Might, Could, Should, Would به علاوه Have به علاوه Past participle در آیلتس و علت محدودیت‌های کاربرد Would که در درس 4 آموزش داده شد. و معرفی منابع آنلاین و کتاب برای مطالعه بیشتر در زمینه گرامر.

 

در پایان هر درس تمریناتی همراه با توضیحات آزاده مبشر گنجانده شده است. پی دی اف تمرینات مربوط به این درس نیز گنجانده شده‌اند تا در صورت لزوم از آنها پرینت گرفته و روی کاغذ تمرینات را انجام بدهید. همچنین در این درس نمونه کاربرد این ترکیبات در آیلتس آموزش داده شده است.

در هر یک از دروس گرامر ویژه آیلتس، مبحث گرامری منتخب به صورت کامل و واضح توضیح داده شده و برای هر نکته مثال زده می‌شود. همچنین در هر درس با کاربرد عملی نکته آموزش داده شده در بخش اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس آشنا می‌شوید.

مجله خوانی انگلیسی

زمان جلسه اول: 00:28:05

زمان جلسه دوم: 00:18:32

زمان جلسه سوم: 00:21:53

زمان جلسه چهارم: 00:24:09

زمان جلسه پنجم: 00:24:05

زمان جلسه ششم: 00:22:28

زمان جلسه هفتم: 00:21:43

زمان جلسه هشتم: 00:21:26

زمان جلسه نهم: 00:22:05

زمان جلسه دهم: 00:25:38

زمان جلسه یازدهم: 00:22:00

زمان جلسه دوازدهم: 00:22:15

زمان جلسه سیزدهم: 00:26:37

زمان جلسه چهاردهم: 00:30:39

زمان جلسه پانزدهم: 00:26:47

زمان جلسه شانزدهم: 00:25:10

موضوع 16 جلسه مجله خوانی انگلیسی:

عنوان مقاله جلسه اول: Raccoons Vs Everybody موضوع: هجوم راکون‌ها به مناطق شهری در کانادا و مشکلاتی که ایجاد می‌کنند
عنوان مقاله جلسه دوم: you're not Alone موضوع: خانمی که از همسرش طلاق گرفته است و پس از اینکه فرزندانش بزرگ شده و خانه را ترک کردند احساس تنهایی می‌کند
عنوان مقاله جلسه سوم: Mind Games موضوع: خانمی که در اثر ضربه‌ای به سر دجار مشکلاتی شده و ذهنش او را تشویق به خودکشی می‌کند
عنوان مقاله جلسه چهارم: Take Back Your Time موضوع: بیش از حد کار کردن و مشکلات ناشی از آن
عنوان مقاله جلسه پنجم: A Soldier's Struggle موضوع: خاطرات یک سرباز دچار سندروم پس از بحران و توصیه هایی که برای رفع خشونت در سربازان دارد
عنوان مقاله جلسه ششم: Ordinary Magic موضوع: خاطره کودکی یک نویسنده در مورد کادویی که در بچکی در روز کریسمس دریافت کرد و تاثیری که این هدیه معمولی در آینده ‌اش به جا گذاشت
عنوان مقاله جلسه هفتم: Encounters with the Other Side موضوع: خاطره مادر نویسنده در مورد ملاقات با روح یک کودک مرده
عنوان مقاله جلسه هشتم: Flower shop Lessons موضوع: تجربیات خانمی علاقه‌مند به گل و گیاه که کارش را در یک گلفروشی شروع کرد و خاطره‌ای که از مشتریان گلفروشی‌اش دارد
عنوان مقاله جلسه نهم: Why Tradition Matters موضوع: نظرات یک خانم یهودی و اعتقاداتی که درباره سنت‌های اعیاد یهودی دارد
عنوان مقاله جلسه دهم: Soul Food موضوع: دست و پنجه نرم کردم یک مرد سالخورده پس از فوت همسرش و نحوه کنار آمدن با غم
عنوان مقاله جلسه یازدهم: Excess baggage موضوع: افراد دچار سندروم انبار کردن اشیا و مشکلات روانی ای که این افراد از آن رنج می‌برند
عنوان مقاله جلسه دوازدهم: Unbreakable موضوع: نحوه استفاده از یک درخت سمی به نام سیبچه مرگ در صنایع دارویی و آرایشی
عنوان مقاله جلسه سیزدهم: Taking a Brush to Nature موضوع: پرورش و جفت اندازی روبا‌های وحشی و ایجاد تغییرات ژنتیکی در آنها
عنوان جلسه چهاردهم: Brad's 10 million Dollar Tell-All موضوع: برد پیت پس از جدایی از آنجلینا جولی کتابی درباره ازدواجش با او می‌نویسد و همه رازها را برملا می کند
عنوان جلسه پانزدهم: Dawn of Persia موضوع: ظهور اولین امپراطوری در جهان که امپراطوری هخامنشیان بود، جزئیات بنیان‌گذاری این سلسله، قصرها و بناهای تاریخی و دستاوردهای این امپراطوری
عنوان جلسه شانزدهم: Trump & Putin Meet موضوع: ملاقات ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در حاشیه اجلاس گروه بیست

اسپیکینگ آیلتس:

زمان جلسه اول: 00:09:12
زمان جلسه دوم: 00:50:54
زمان جلسه سوم: 01:14:13
زمان جلسه چهارم: 01:33:25


4 ویدیوی واقعی آزمون اسپیکینگ آیلتس:
 

مدت زمان ویدیوی اول اسپیکینگ واقعی آیلتس: 00:13:15

مدت زمان ویدیوی دوم اسپیکینگ واقعی آیلتس: 00:12:42

مدت زمان ویدیوی سوم اسپیکینگ واقعی آیلتس: 00:13:30

مدت زمان ویدیوی چهارم اسپیکینگ واقعی آیلتس: 00:13:07

موضوع 4 جلسه آموزش اسپیکینگ آیلتس:

 

موضوع جلسه 1 اسپیکینگ آیلتس: نحوه برگزاری اسپیکینگ آزمون آیلتس و توضیحات کلی

موضوع جلسه 2 اسپیکینگ آیلتس: جزئیات بخش اول اسپیکینگ آیلتس و نکاتی که باید رعایت کنید

موضوع جلسه 3 اسپیکینگ آیلتس: نمونه‌های پاسخ به سوالات بخش اول اسپیکینگ+معرفی دو منبع آنلاین برای تصحیح اسپیکینگ بدون نیاز به معلم+ارائه یک نمونه تصحیح+اشاره به انواع مختلف سوالات بخش اول و نحوه پاسخگویی

موضوع جلسه 4 اسپیکینگ آیلتس: نمونه‌های پاسخ به سوالات بخش دوم و سوم اسپیکینگ+معرفی یک منبع آنلاین برای تصحیح اسپیکینگ بدون نیاز به مدرس+ارائه 4 ویدیوی واقعی اسپیکینگ آیلتس

لیسنینگ آیلتس:

مدت زمان جلسه 1 لیسنینگ: 00:11:09

مدت زمان جلسه 2 لیسنینگ: 00:45:51

مدت زمان جلسه 3 لیسنینگ: 00:42:33

مدت زمان جلسه 4 لیسنینگ: 00:33:32

مدت زمان جلسه 5 لیسنینگ: 00:34:33

مدت زمان جلسه 6 لیسنینگ: 00:39:27

مدت زمان جلسه 7 لیسنینگ: 00:37:40 

مدت زمان جلسه 8 لیسنینگ: 00:44:56 

مدت زمان جلسه 9 لیسنینگ: 00:45:15

موضوع 9 جلسه آموزش لیسنینگ آیلتس:

 

موضوع جلسه 1 لیسنینگ آیلتس: نحوه برگزاری بخش لیسنینگ آزمون آیلتس و نکات کلی

موضوع جلسه 2 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Note Completion

موضوع جلسه 3 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Table, Multiple Choice, Map Labeling

موضوع جلسه 4 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Form Completion

موضوع جلسه 5 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Diagram Labeling & Matching

موضوع جلسه 6 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Sentence Completion و Question & Answer

موضوع جلسه 7 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Summary Completion

موضوع جلسه 8 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Flowchart Completion

موضوع جلسه 9 لیسنینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Section 4

ریدینگ آیلتس آکادمیک:

 

مدت زمان جلسه 1 ریدینگ: 00:09:03
مدت زمان جلسه 2 ریدینگ: 00:46:38

مدت زمان جلسه 3 ریدینگ: 00:24:43 

مدت زمان جلسه 4 ریدینگ: 00:27:12 

مدت زمان جلسه 5 ریدینگ: 00:19:09 

مدت زمان جلسه 6 ریدینگ: 00:16:28 

مدت زمان جلسه 7 ریدینگ: 00:53:47 

مدت زمان جلسه 8 ریدینگ: 00:31:10

مدت زمان جلسه 9 ریدینگ: 00:18:27

مدت زمان جلسه 10 ریدینگ: 00:20:19

مدت زمان جلسه 11 ریدینگ: 00:27:35 

مدت زمان جلسه 12 ریدینگ: 00:35:24

مدت زمان جلسه 13 ریدینگ: 00:15:27 

مدت زمان جلسه 14 ریدینگ: 00:17:09

مدت زمان جلسه 15 ریدینگ: 0020:00 

موضوع 15 جلسه ریدینگ آیلتس آکادمیک:

 

موضوع جلسه 1 ریدینگ آیلتس: نکات کلی درباره نحوه پاسخگویی به سوالات بخش ریدینگ آیلتس

موضوع جلسه 2 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات True, False, Not Given

موضوع جلسه 3 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Yes, No,, Not Given

موضوع جلسه 4 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Matching Paragraph Information

موضوع جلسه 5 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات List Selection

موضوع جلسه 6 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Complete the Diagram/Label the Diagram

موضوع جلسه 7 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Complete Sentence Endings

موضوع جلسه 8 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Complete the Table

موضوع جلسه 9 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Complete the Summary

موضوع جلسه 10 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Classification/Categorization

موضوع جلسه 11 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Heading Matching

موضوع جلسه 12 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Multiple Choice

موضوع جلسه 13 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Choose Five Letters

موضوع جلسه 14 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات FlowChart completion

موضوع جلسه 15 ریدینگ آیلتس: نحوه پاسخگویی به سوالات Short Answer Questions

رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک:

 

مدت زمان جلسه 1 رایتینگ (تسک یک آکادمیک): 00:12:12
مدت زمان جلسه 2 رایتینگ (تسک یک آکادمیک): 00:44:20

مدت زمان جلسه 3 رایتینگ (تسک یک آکادمیک): 00:30:12

مدت زمان جلسه 4 رایتینگ (تسک یک آکادمیک): 00:35:13

مدت زمان جلسه 5 رایتینگ (تسک یک آکادمیک): 00:39:17

مدت زمان جلسه 6 رایتینگ (تسک یک آکادمیک): 01:07:20

موضوع 6 جلسه آموزش رایتینگ تسک 1 آکادمیک:

 

موضوع جلسه 1 رایتینگ آیلتس: نحوه برگزاری بخش رایتینگ آزمون آیلتس و نکات کلی
موضوع جلسه 2 رایتینگ آیلتس: بایدها و نبایدهای رایتینگ+از کجا باید شروع کرد

موضوع جلسه 3 رایتینگ آیلتس (تسک یک آکادمیک): معرفی انواع موضوعات تسک یک رایتینگ آیلتس آکادمیک و نحوه نوشتن پاراگراف اول (Introduction) در تسک یک آکادمیک

موضوع جلسه 4 رایتینگ آیلتس (تسک یک آکادمیک): تحلیل یک نمونه از همه انواع تسک یک رایتینگ آیلتس آکادمیک+ارائه قدم به قدم پاراگراف مقدمه همه انواع تسک یک آکادمیک

موضوع جلسه 5 رایتینگ آیلتس (تسک یک آکادمیک): آموزش چگونگی نوشتن پاراگراف Overview برای همه انواع تسک یک رایتینگ آیلتس آکادمیک

موضوع جلسه 6 رایتینگ آیلتس (تسک یک آکادمیک): آموزش چگونگی نوشتن پاراگراف های Body برای همه انواع تسک یک رایتینگ آیلتس آکادمیک
موضوع جلسه 7 رایتینگ آیلتس(تسک دو آکادمیک و جنرال): آموزش چگونگی تمرین مقدماتی برای نوشتن رایتینگ تسک دو آیلتس 
موضوع جلسه 8 رایتینگ آیلتس(تسک دو آکادمیک و جنرال): آموزش چگونگی نوشتن پاراگراف مقدمه برای همه موضوعات تسک دو
موضوع جلسه 9 رایتینگ آیلتس(تسک دو آکادمیک و جنرال): آموزش چگونگی نوشتن پاراگرافهای بدنه برای همه موضوعات تسک دو
موضوع جلسه 10 رایتینگ آیلتس(تسک دو آکادمیک و جنرال): آموزش چگونگی نوشتن پاراگراف نتیجه برای همه موضوعات تسک دو

 

نظری بگذارید