پکیج ترم 2 کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل  (جلسات 13 تا 24) (تصویری)

پکیج ترم 2 کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل (جلسات 13 تا 24) (تصویری)

249,000 تومان

آموزش مکالمه بر اساس کتاب امریکن اینگلیش فایل (American English File) است

0 نظر
توضیحات نظرات (0)

لطفا قبل از خرید, بخش "سوالات متداول" سایت را مطالعه کنید تا با خدمات مربوط به هر محصول آشنا شوید. پشتیبانی این پکیج از زمان خرید تا مدت 3 ماه است و اگر در این فاصله از خدمات پشتیبانی استفاده نکنید, قابل تمدید نیست. به ازای خرید هر ترم تصویری با پشتیبانی از زمان خرید تا 3 ماه از عضویت در چت روم برخوردار میشوید و عدم استفاده از خدمات چت روم نیز موجب تمدید این زمان نخواهد شد.

اطلاعات فنی:

حجم فایل زیپ شده جلسه 13 (تصویری): 183 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 14 (تصویری): 209 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 15 (تصویری): 117 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 16 (تصویری): 192 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 17 (تصویری): 184 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 18 (تصویری): 151 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 19 (تصویری): 219 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 20 (تصویری): 162 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 21 (تصویری): 138 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 22 (تصویری): 163 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 23 (تصویری): 121 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 24 (تصویری):107 مگابایت

 

حجم فایل زیپ شده جلسه 13 (صوتی): 69.1 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 14 (صوتی): 125 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 15 (صوتی): 55.2 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 16 (صوتی): 108 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 17 (صوتی): 104 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 18 (صوتی): 56 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 19 (صوتی): 126 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 20 (صوتی): 97.8 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 21 (صوتی): 85 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 22 (صوتی): 101 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 23 (صوتی): 73.9 مگابایت

حجم فایل زیپ شده جلسه 24 (صوتی): 48.9 مگابایت

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 13: 01:19:06

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 14: 01:34:18

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 15: 00:43:00

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 16: 01:27:47

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 17: 01:19:51

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 18: 00:42:29

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 19: 01:36:37

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 20: 01:15:45

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 21: 01:05:43

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 22: 01:17:53

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 23:  00:57:36

زمان فایل تصویری و صوتی جلسه 24: 00:37:51

 

محتویات: فایل های تصویری جلسات 13 تا 24 آموزش مکالمه به مبتدی‌ها + فایل های صوتی جلسات 13 تا 24 آموزش مکالمه به مبتدی‌ها

مدرس:

 در این ویدیو آموزش مکالمه به مبتدی‌ها توسط آزاده مبشر، مترجم و مدرس زبان انگلیسی، دارای نمره 8 آیلتس آکادمیک انجام شده است.

 

شرکت در آزمون ها:

بعداز پایان هر درس کتاب می‌توانید با استفاده از نرم افزار امریکن فایل 2 ازمون مربوط به هر درس شرکت کرده و با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوید. 

پشتیبانی:

1. عضویت در گروه رفع اشکال: در گروه رفع اشکال مستقیما با استاد در ارتباط هستید و سوالات خود را از ایشان می پرسید. سوالاتی که میپرسید مربوط به ویدیوهایی است که خریداری کرده اید و خارج از مجموعه امکان پرسش ندارید. مثلا اگر فقط ترم 1 استارتر را خریداری کرده اید فقط می توانید سوالات مربوط به ترم 1 را بپرسید. کسانی که پکیج های تصویری با پشتیبانی می خرند در این گروه عضو می شوند. عضویت در این گروه برای کسانی که پکیج اکونومیک خریداری می کنند امکان پذیر نیست.

عضویت در گروه ها صرفا ویژه شخصی است که پکیج امریکن اینگلیش فایل را خریداری کرده است و صرفا به دلیل خرید یک شخص, اعضای خانواده و دوستان و آشنایان شخص, عضو گروه نمی شوند. 

2. عضویت در گروه تصحیح تکالیف: این گروه ویژه افرادی است که پکیج ها را به صورت تصویری خریداری کرده باشند. منظور افرادی که است که پکیج تصویری عادی را خریداری کنند نه تصویری اکونومیک. در این صورت تکالیف نوشتنی و اسپیکینگی که در کتاب امریکن اینگلیش فایل وجود دارند آماده کرده, در گروه آپلود می کنید تا استاد تصحیح کنند. بدیهی است با خرید هر ترم تنها تکالیف مربوط به همان ترم را میتوانید ارسال کنید. (این تکالیف غیر از تمرینات کتاب تمرین است و شامل مواردی می شود که خود زبان آموز باید به انگلیسی بنویسد یا صحبت کند. مثل نوشتن یک نمونه نامه یا ایمیل....)

3. عضویت در چت روم انگلیسی: در این چت روم همه افرادی که ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل تصویر با پشتیبانی  را تهیه کرده اند بر اساس موضوعات مختلف به انگلیسی چت میکنند و چت های افراد توسط استاد تصحیح می شود. افرادی که پس از خرید پکیج های تصویری با پشتیبانی, اقدام به خرید پکیج های صوتی می کنند, عضویت خود را در این گروه نیز از دست می دهند. بابت هر ترم تصویری با پشتیبانی به مدت 3 ماه در چت روم عضویت خواهید داشت.

4. عضویت در گروه اطلاع رسانی و گزارش پیشرفت کاربران: در این گروه می توانید با دیگر اعضا در ارتباط بوده و همچنین در مورد پیشرفت خودتان و برنامه تان با استاد صحبت کنید. موضوعات بحث انگلیسی در چت روم و مطالب مهم در این گروه اطلاع رسانی میشوند.


در صورتیکه ظرف مدت یک ماه از تاریخ خرید پکیج در جلسات Free Dsicussion شرکت نکنید, امتیاز شرکت در چت روم را کلا از دست می دهید.

نظرات کاربران:
جهت مشاهده نظرات بخشی ازافرادی که از آموزش های آزاده مبشر استفاده کرده‌اند اینجا کلیک کنید. در برگه "نظرات" در همین صفحه می‌توانید نظر بعضی از افرادی که این درس را تهیه کرده‌اند بخوانید.

 

مخاطبین اصلی این دوره:

این دوره ویژه افراد کاملا مبتدی است که سطح زبان خود را در حد تقریبا صفر می‌دانند. افرادی که علاقه یا نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند اما فرصت شرکت در کلاس های موسسات زبان یا استخدام یک معلم خصوصی را ندارند.  در این مجموعه آموزش زبان انگلیسی از پایه و بر اساس کتاب امریکن اینگلیش فایل (American English File) تدریس می‌شود. در این مجموعه آموزش‌ها کل کتاب پوشش داده شده و پس از پایان هر درس تمرینات کتاب تمرین (Work Book) نیز حل می‌شوند و همچنین بخش‌های گرامری انتهای کتاب که معمولا در موسسات آموزش داده نمی‌شود، به طور مفصل تدریس می‌شود. وقتی در یک کلاس حضوری شرکت می‌کنید وقت زیادی را در رفت و آمد به موسسه از دست می‌دهید و حتی وقتی معلم خصوصی استخدام می‌کنید مجبور هستید راس ساعت خاصی در حضور معلم بنشینید و به درس گوش بدهید. بسیاری از مواقع حضورمان در کلاس با خستگی و بی حوصلگی است. اما مجبور هستید این شرایط را بپذیرید. مزیت این دوره آموزشی در درجه اول این است که در هر جا بخواهید و هر زمان که بخواهید می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید. هر وقت خسته شدید و نیاز به کمی استراحت داشتید نیازی نیست از مدرس عذرخواهی کنید و از کلاس بیرون بروید و بلکه می‌توانید خودتان وقت استراحت‌تان را تعیین کنید کافی است ویدیو را متوقف کنید. همچنین همیشه می توانید درس‌ها را به طور کامل دوره کنید بدون اینکه مجبور باشید از روی یادداشت‌هایی که با عجله سر کلاس برداشته اید بخوانید. در این ویدیوهای آموزشی کل آموزش ارائه شده ناب و خالص بوده و هیچ گونه وقت اضافه و پرتی در ویدیو و فایل صوتی نیست. در صورتیکه اگر فرضا بخواهید کلاس خصوصی ای که با یک مدرس خصوصی دارید یا کلاس موسسه را ضبط کنید پر از حرف‌های اضافه، گفتگو‌های میان دانشجوها و مدرس و وقت‌های پرت و بیهوده می‌شود. حتی پس از ضبط کردن این کلاس‌ها به دلیل طولانی شدن حوصله نخواهید داشت که بار دیگر برای دوره کردن به فایل‌های ضبط شده گوش بدهید. خوبی این دوره آموزشی این است علاوه بر اینکه کل آموزش دوره را به صورت تصویری و صوتی در اختیار دارید می‌توانید ارتباط مستقیم با مدرس داشته باشید و در هر ساعتی از شبانه روز سوالات زبانی خود را در گروه تلگرامی مربوطه که صرفا مخصوص افرادی است که این دوره را خریداری کرده‌اند از ایشان پرسیده و رفع اشکال کنید. در یک کلام مخاطبین این دوره می توانند افرادی باشند که به دلیل مشغله زیاد فرصت شرکت در کلاس‌ها عمومی را ندارند و شاید استطاعت پرداخت شهریه کلاس‌های خصوصی را ندارند. اما می توانند با پرداخت شهریه ای کمتر از یک ترم موسسات عمومی به این دوره آموزشی و مدرس دوره دسترسی داشته باشند.

 

0 نظر

نظری بگذارید