پکیج 16 مجله خوانی  (صوتی)

پکیج 16 مجله خوانی (صوتی)

72,500 تومان

پکیج 16 مجله‌خوانی صوتی

0 نظر
توضیحات نظرات (0)

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.

شما می‌توانید هر یک از این 16 آموزش را به صورت تکی در قالب فایل تصویری و صوتی یا فقط تصویری نیز از فروشگاه بخش "مجله‌خوانی"تهیه کنید. بخشی از هر یک از این 16 آموزش را می‌توانید به صورت رایگان از منوی "دانلود رایگان" دانلود کنید. ضمنا این مجموعه 10 مجله خوانی اول به صورت فایل های صرفا صوتی است. شما میتوانید پکیج 16 مجله خوانی را در قالب فایل تصویری از اینجا تهیه کنید.

اطلاعات فنی:

حجم فایل زیپ شده اول 32.2 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده دوم 23.7 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده سوم 26.7 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده چهارم 28.7 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده پنجم 28.6 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده ششم 30.5 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده هفتم 28.6مگابایت.

حجم فایل زیپ شده هشتم 29.5 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده نهم 30.1 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده دهم 33.2 مگابایت.

حجم فایل زیپ شده مجلات 26.8 مگابایت. (فایل های PDF مجلات)
حجم فایل زیپ شده یازدهم 30.6 مگابایت

حجم فایل زیپ شده دوازدهم  19.8 مگابایت
حجم فایل زیپ شده سیزدهم 23.7 مگابایت
حجم فایل زیپ شده چهاردهم  49.4 مگابایت
حجم فایل زیپ شده پانزدهم  58.1 مگابایت
حجم فایل زیپ شده شانزدهم 37.3 مگابایت


 

زمان فایل صوتی اول: 00:28:05

زمان فایل صوتی دوم: 00:18:32

زمان فایل صوتی سوم: 00:21:53

زمان فایل صوتی چهارم: 00:24:09

زمان فایل صوتی پنجم: 00:24:05

زمان فایل صوتی ششم: 00:22:28

زمان فایل صوتی هفتم: 00:21:43

زمان فایل صوتی هشتم: 00:21:26

زمان فایل صوتی نهم: 00:22:05

زمان فایل صوتی دهم: 00:25:38

زمان فایل صوتی یازدهم: 00:22:00

زمان فایل صوتی دوازدهم: 00:22:15

زمان فایل صوتی سیزدهم: 00:26:37

زمان فایل صوتی چهاردهم: 00:30:39

زمان فایل صوتی پانزدهم: 00:26:47

زمان فایل صوتی شانزدهم: 00:25:10

محتویات: فایل صوتی مجله‌خوانی‌های 1 تا 16 و پی دی اف 3 مجله ریدرز دایجست چاپ نوامبر 2016 کانادا، ریدرز دایجست چاپ دسامبر 2016 کانادا و ریدرز دایجست چاپ اینترنشنال 2016.......

 

موضوع آموزش‌های مجله خوانی:

دوره مجله خوانی به این شکل است که هر بار یک مقاله از مجله‌ای معروف مثل ریدرز دایجست (Reader's Digest) انتخاب می‌شود. از روی مقاله به انگلیسی خوانده می‌شود و بعد از ترجمه شدن، خط به خط  و جمله به جمله نکات گرامری و ساختار جملات و واژگان مقاله توضیح داده شده و گفته می‌شود چطور می‌توان در رایتینگ آیلتس از آنها استفاده کرد همچنین نکات لازم برای رعایت کردن در زمان ترجمه توضیح داده می‌شود.

این توضیحات توسط آزاده مبشر انجام می‌شود. پی دی اف مجلاتی که مقاله‌ها از روی آن‌ها انتخاب شده‌اند در فایل زیپ شده شماره 11 موجود است. می‌توانید با توجه به شماره صفحه‌ای که در ابتدای ویدیو‌ها ذکر می‌شود صفحه مربوطه را در فایل پی دی اف پیدا کنید. البته تصویر مقاله‌ها در ویدیو‌ها نمایش داده می‌شود.

توضیحات گرامری مجله‌خوانی:

توضیح مفصل نکات گرامری مورد اشاره در ویدیوهای مجله‌خوانی را می‌توانید در جلسات گرامر ویژه آیلتس مطالعه کنید که به دو شکل تصویری و صوتی در سایت موجود است.

پشتیبانی دوره:

در صورت داشتن سوال می‌توانید به شماره 09109894435 در تلگرام پیام بدهید یا از پنل کاربری خود بخش "ارسال تیکت" یک تیکت ارسال کرده و مشکل خود را مطرح کنید.

نظرات کاربران:
جهت مشاهده نظرات بخشی از افرادی که از آموزش های مختلف
 آزاده مبشر استفاده کرده‌اند اینجا کلیک کنید. در برگه "نظرات" در همین صفحه می‌توانید نظر بعضی از افرادی که این آموزش را تهیه کرده‌اند بخوانید.

 

مخاطبین اصلی این دوره:

این دوره ویژه افراد مبتدی نیست. مجموعه آموزش‌های مجله‌خوانی ویژه همه زبان آموزانی است که می‌خواهند به طور عملی و کاربردی انگلیسی یاد بگیرند. افرادی که سطح زبان‌شان تقریبا در سطح B1 است خصوصا داوطلبین آزمون آیلتس که معمولا می‌شنوند برای تقویت مهارت رایتینگ و درک مطلب ریدینگ باید مجلات و نشریات انگلیسی زبان را مطالعه کنند اما نمی‌دانند چطور این کار را انجام دهند که موجب تقویت زبان‌شان شود. همچنین دانشجویان رشته مترجمی و افراد علاقه‌مند به ترجمه که در درک متون انگلیسی مشکل دارند می‌توانند با تهیه این آموزش‌ها ساختارهای زبانی را به خوبی درک کرده و تحلیل گرامری، ساختاری و معنایی جملات را بیاموزند. بارها شنیده‌اید که برای تقویت زبان انگلیسی‌تان باید متون انگلیسی زیادی را مطالعه کنید اما شاید برایتان جای سوال باشد که مطالعه متون انگلیسی چطور می‌تواند به درک مطلب شما کمک کند.

در حالیکه معمولا در موسسات زبان بخشی برای آموزش ساختار جملات وجود ندارد و کاربرد عملی گرامر آموزش داده نمی‌شود تنها برداشتی که اغلب افراد از تقویت زبان از طریق خواندن متون انگلیسی دارند، افزایش دایره لغات است. اما خواندن متون انگلیسی می‌تواند بسیار فراتر از این باشد. شما می‌توانید با استفاده از ویدیوهای مجله‌خوانی با کاربرد عملی اصول گرامری مختلفی که سال‌ها به صورت تئوریک در موسسات مختلف و کتب گرامری گوناگون آموختید آشنا شوید، می‌توانید ساختار جملات را یاد بگیرید و بفهمید چطور می‌توانید از این ساختارها عملا در اسپیکینگ یا رایتینگ استفاده کنید. در این مجموعه آموزش‌ها همچنین می‌توانید انواع جملات اعم از ساده، مرکب و پیچیده را بیاموزید و با باید‌ها و نبایدهای کاربرد لغات و جایگاه لغات (Part of Speech) آنها یعنی اینکه کلمه ای اسم است یا فعل یا صفت.... و اینکه در هر جایگاه (اسمی، فعلی، صفتی...) چه معانی و کاربردهایی دارد آشنا شوید.

مشکل عمده اکثر زبان آموزان این است که بعد از سال‌ها یادگیری زبان چه به صورت خودآموز و چه در موسسات زبان، نمی‌توانند در زمان صحبت کردن یا نوشتن انگلیسی دانش زبانی خود را عملا به کار بگیرند. و دلیل اصلی این مشکل تئوریک یاد گرفتن زبان است. در ویدیوهای مجله خوانی شما با جنبه جدیدی از یادگیری زبان مواجه خواهید شد. جنبه‌ای که به شما کاربردهای عملی را می‌آموزد. جهت آشنایی با محتوای این ویدیوها می‌توانید به بخش دانلود رایگان رجوع کرده و ویدیوها دوره مجله‌خوانی را به صورت رایگان دانلود کنید.

متون انگلیسی زبانی که در ویدیوهای مجله خوانی مورد تحلیل قرار می‌گیرند از مجلات معروف و پر فروشی همچون ریدرز دایجست (Reader’s Digest)، نیو ساینتیست (New Scientist)، تایم (Time)، اکونومیست (The Economist) هستند که مطالعه آنها همواره به زبان آموزان توصیه می‌شود.

0 نظر

نظری بگذارید