کتاب  همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس

کتاب همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس

342,000 تومان

کتاب همه چیز درباره گرامر ویژه آیلتس

توضیحات نظرات

اطلاعات فنی:

قطع کتاب: وزیری
تعداد صفحات: 464 صفحه
نویسنده: آزاده مبشر
ناشر: نشر آریا گهر


برای آشنایی با این کتاب این ویدیو را تماشا کنید.

برای دریافت نمونه رایگان به صورت پی دی اف اینجا کلیک کنید. در صورتیکه قبلا پکیج تصویری گرامر ویژه آیلتس را تهیه کرده اید می توانید برای تهیه این کتاب از تخفیف برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

این کتاب قبلا به صورت مجموعه ویدیویی در همین سایت قرار گرفت و به صورت پکیج ویدیویی از اینجا قابل تهیه است. نمونه از تک تک جلسات این مجموعه ویدیویی که حالا به صورت کتاب درآمده است از این لینک قابل دانلود است.

این کتاب به صورت چاپ شده برای شما ارسال می شود و پی دی اف نیست. لطفا جهت دریافت کتاب از طریق پست, آدرس پستی تان را در پروفایل تان ثبت کنید. برای دریافت نمونه رایگان این کتاب لطفا اینجا کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

اگر در باره برنامه ریزی برای آیلتس سوالی دارید میتوانید وارد بخش ارتباط با استاد شده و "گروه رفع اشکال آیلتس" را انتخاب کرده و در قسمت "هشتگ ها" کلمه آیلتس را جستجو کنید تا سوالاتی که تا به حال در این زمینه از خانم مبشر شده و پاسخ های ایشان را بخوایند. برای نمونه میتوانید به این هشتگ ها رجوع کنید: هشتگ "برنامه ریزی برای آیلتس", "تشخیص ضعف دانش زبانی در آیلتس", "تمرکز نداشتن برای لیسنینگ آیلتس", "درجا زدن در نمره آیلتس", "زمان بندی ریدینگ آیلتس" و "مطالعه پیش از شروع ویدیوهای آیلتس".

نظری بگذارید