پکیج گرامر ویژه آیلتس (16 جلسه) (صوتی)

پکیج گرامر ویژه آیلتس (16 جلسه) (صوتی)

194,000 تومان

پکیج 16 جلسه صوتی با 25٪ تخفیف به فروش می‌رسد

توضیحات نظرات (2)

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.

 

شما می‌توانید پکیج 16 جلسه تصویری را از اینجا تهیه کنید. لطفا در نظر داشته باشید که این پکیج صرفا شامل فایل های صوتی است و تصویری نیست. نمونه های رایگان بخش "نمونه کارهای گرامر" شامل بخش هایی از پکیج های تصویری هستند."

اطلاعات فنی:

حجم فایل زیپ شده اول: 22.1 مگابایت

حجم فایل زیپ شده دوم: 36.7 مگابایت

حجم فایل زیپ شده سوم: 26.6 مگابایت

حجم فایل زیپ شده چهارم: 15.1 مگابایت

حجم فایل زیپ شده پنجم: 18.3 مگابایت

حجم فایل زیپ شده ششم: 19.4 مگابایت

حجم فایل زیپ شده هفتم: 14.2 مگابایت

حجم فایل زیپ شده هشتم: 23.6 مگابایت

حجم فایل زیپ شده نهم: 15 مگابایت

حجم فایل زیپ شده دهم: 27.6 مگابایت

حجم فایل زیپ شده یازدهم: 25.2 مگابایت

حجم فایل زیپ شده دوازدهم: 23.7 مگابایت

حجم فایل زیپ شده سیزدهم: 27.5 مگابایت

حجم فایل زیپ شده چهاردهم: 29.4 مگابایت

حجم فایل زیپ شده پانزدهم: 35.5 مگابایت

حجم فایل زیپ شده شانزدهم: 29.6 مگابایت

 

محتویات: فایل صوتی 16 درس گرامر ویژه آیلتس + تمرینات مربوط به این دروس.

زمان فایل صوتی اول: 00:24:30.

زمان فایل صوتی دوم: 00:40:25

زمان فایل صوتی سوم: 00:29:13

زمان فایل صوتی چهارم: 00:17:00

زمان فایل صوتی پنجم: 00:20:14

زمان فایل صوتی ششم: 00:21:29

زمان فایل صوتی هفتم: 00:15:30

زمان فایل صوتی هشتم: 00:25:54

زمان فایل صوتی نهم: 00:16:38

زمان فایل صوتی دهم: 00:30:37

زمان فایل صوتی یازدهم: 00:27:25

زمان فایل صوتی دوازدهم: 00:27:15

زمان فایل صوتی سیزدهم: 00:31:22

زمان فایل صوتی چهاردهم: 00:33:30

زمان فایل صوتی پانزدهم: 00:36:45

زمان فایل صوتی شانزدهم: 00:33:33

 

موضوع 16 درس:

درس 1 و 2: کاربردهای زمان حال ساده و کاربردهای حال استمراری در آیلتس. در این درس با نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول دو زمان حال ساده و حال استمراری، کاربردها و تفاوت‌هایشان در آیلتس آشنا خواهید شد.

 

درس 3: کاربردهای زمان گذشته ساده در آیلتس. در این درس با 4 کاربرد مختلف گذشته ساده آشنا شده و نحوه استفاده از آن در آیلتس را می‌آموزید. اکثر افراد تنها با یک کاربرد زمان گذشته ساده در انگلیسی آشنا هستند.

درس 4: کاربرد جایگزین‌های گذشته ساده در آیلتس. در این درس نحوه استفاده از used to و would را به عنوان جایگزین‌های گذشته ساده یاد خواهید گرفت. و همچنین نحوه به کار بردن آنها در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 5: کاربردهای شرطی نوع صفر و یک ساده و پیشرفته در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شرطی نوع صفر و یک به صورت ساده و پیشرفته و همچنین نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 6: کاربردهای گذشته استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول گذشته استمراری و نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 7: کاربردهای شرطی نوع دو ساده و پیشرفته در آیلتس + مروری بر ضمایر + (Inversion). در این درس نحوه ساخت شرطی نوع دو ساده و پیشرفته را خواهید آموخت. همچنین مروری بر انواع ضمایر فاعلی، مفعولی،‌انعکاسی، ملکی، و صفات ملکی خواهید داشت. همچنین چندین نوع Inversion برای استفاده در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 8: کاربردهای ماضی نقلی ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 9: کاربرد کاربردهای کاربردهای ماضی نقلی استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی استمراری را یاد خواهید گرفت.

درس 10: کاربرد انواع جمله (ساده، مرکب، پیچیده) + حروف ربط هم‌پایه ساز و حروف ربط وابسته ساز در آیلتس. در این درس آموزش داده می‌شود که در کدام بخش رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس از جملات ساده و در کجاها جملات مرکب و پیچیده به کار ببرید.

درس 11: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش اول) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول اینده ساده با will، آینده کامل ساده با will و اینده کامل استمراری با wil و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 12: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش دوم) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول آینده با be going to و تفاوت آن با will، کاربرد آینده استمراری با will و کاربردbe likely to, be predicted to, be estimated to در رایتینگ آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 13: کاربرد کاربردهای ماضی بعید ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی بعید ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 14: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) (بخش اول) در آیلتس. نحوه کاربرد صحیح کاربرد ضمایر موصولی Who, That, Which و شیوه استفاده از ضمایر موصولی در جایگاه فاعلی و مفعولی و تفاوت آنها.

درس 15: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) در آیلتس (بخش دوم). در این درس دسته دیگری از ضمایر موصولی (Whose, Whom)، کاربردهایشان و نحوه خلاصه کردن جملات موصولی (Reduced Relative Clause)، جملات موصولی معلوم و مجهول و شیوه استفاده از حروف اضافه در جملات موصولی را یاد خواهید گرفت.

درس 16: کاربرد مودال‌های Must, May/Might, Could, Should, Would به علاوه Have به علاوه Past participle در آیلتس و علت محدودیت‌های کاربرد Would که در درس 4 آموزش داده شد. و معرفی منابع آنلاین و کتاب برای مطالعه بیشتر در زمینه گرامر.

 

در پایان هر درس تمریناتی همراه با توضیحات آزاده مبشر گنجانده شده است. پی دی اف تمرینات مربوط به این درس نیز گنجانده شده‌اند تا در صورت لزوم از آنها پرینت گرفته و روی کاغذ تمرینات را انجام بدهید. همچنین در این درس نمونه کاربرد این ترکیبات در آیلتس آموزش داده شده است.

 

2 نظر

تصویر کاربر
فاطمه نوری

شاید برای بعضی ها سوال باشه که ما در آزمون آیلتس بخش گرامر نداریم،سوالی که در اول برای خود من هم مطرح بود ولی با مطالعه جزوه گرامر دانش و مهارت ما در مورد نحوه استفاده درست از جملات بخصوص در زمانهای مختلف ونحوه استفاده به جا از جملات ساده و ترکیبی در آزمون اسپیکینگ بالا میره و مسلما بکارگیری ساختار گرامری صحیح دانش زبانی بالای ما رو به examiner نشون میده. ممنون از استاد مبشر بابت تلاششون برای تهیه این جزوه بی نظیر

تصویر کاربر
محمود گودرزی

سلام بدون اغراق خدمت شما عرض می کنم در مدتی که از محضر استادان زبان انگلیسی آموخته ام و هر کدام روش منحصر به فرد داشته اند، نحوه تدریس گرامر سرکار خانم مبشر بی نظیر است. نحوه تدریس ایشان، این گونه بود که فایل pdf درس را به علاوه فایل صوتی آن که حاوی شرح مفصل بود، برای زبان آموز ارسال می کردند، سپس سؤالات مطرح شده و ابهامات را در گروهی که به این منظور ایجاد کرده بودند، به نیکی پاسخ می دادند. قبلا فایل صوتی و پی دی اف بود که اخیراً به همت استاد مبشر تبدیل به فایل های کاملاً تصویری شده که نیازی نیست خودمون مطالعه کنیم و همه چیز توی ویدیو نمایش داده میشه. بنده در آموزش و فهم گرامر زبان انگلیسی خودم را مدیون ایشان می دانم. از استاد گرامی سرکار خانم مبشر بسیار سپاسگزارم و برای ایشون آرزوی سلامتی دارم.

نظری بگذارید