پرسش های متداول

آموزش زبان از پایه در این سایت با چه روشی انجام میشود؟ مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل (American English File) چیست؟

کسانی که میخواهند زبان انگلیسی را به خوبی و به شکلی همه جانبه بیاموزند باید این کار را با استفاده از یک متد آموزش زبان انجام بدهند که همه 4 مهارت زبانی شامل توانایی صحبت کردن به انگلیسی (Speaking), توانایی نوشتن به انگلیسی (Writing), توانایی فهمیدن چیزی که می شنوند (Listening) و توانایی فهمیدن چیزی را که به انگلیسی می خوانند (Reading) پوشش بدهد. کتاب های متعددی این فرصت را فراهم می کنند. در این میان پرفکت یور اینگلیش مجموعه کتاب های American English File را برای آموزش انتخاب کرده است. اگر می خواهید بدانید بهترین کتاب برای آموزش زبان انگلیسی کدام است اینجا کلیک کنید.

مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل 6 کتاب است. کتاب اول استارتر (Starter) نام دارد و بعد از آن, کتاب های این مجموعه از 1 تا 5 شماره گذاری شده اند. این 6 کتاب شما را از سطح صفر به سطح C1 می رسانند. سطح C1 سطح پیشرفته به حساب می آید (توضیحات مفصل درباره سطح های زبان را اینجا بخوانید). تیم پرفکت یور اینگلیش (Perfect Your English) آموزش مجموعه امریکن اینگلیش فایل را به دو صورت ویدیویی و صوتی آغاز کرده و بنا دارد تا پایان کتاب ششم به تهیه این مجموعه ادامه دهد. در حال حاضر ویدیوها و فایل های صوتی کتاب استارتر و کتاب شماره 1  و کتاب 2 امریکن اینگلیش فایل به طور کامل آماده شده و در حال ضبط کتاب بعدی (کتاب سه) هستیم. 

ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل چندتا هستند؟

کل کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل American English File طی 36 ویدیو تدریس میشود و از این 36 ویدیو, 36 فایل صوتی نیز استخراج شده اند. این مجموعه به 3 ترم 12 جلسه ایی تقسیم شده است. هر ترم شامل 4 درس از کتاب استارتر می باشد. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل به فایل ها گوش بدهند, از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم استارتر 3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به صورت رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.

ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب شماره 1 امریکن اینگلیش فایل چندتا هستند؟

کتاب شماره یک امریکن اینگلیش فایل  American English File One طی 48 ویدیو تدریس می شود. این 48 ویدیو  به 3 ترم 16 جلسه ایی تقسیم شده اند. هر ترم شامل 4 درس از کتاب می باشد. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل به فایل ها گوش بدهند از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم کتاب یک, 3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.

ویدیوهای مجموعه امریکن اینگلیش فایل چه چیزهایی را پوشش می دهند؟

در این ویدیوها کل کتاب پوشش داده شده و همه تمرینات Work Book و همه تمرینات انتهای کتاب Student Book نیز حل شده اند و همه بخش های کتاب Student Book نیز به همراه تمرینات اضافه تدریس شده اند.

کل ویدیوهای کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟ و حجم ویدیوها و فایل های صوتی استارتر چقدر است؟

ترم 1: 09:55:54 (9 ساعت و 55 دقیقه و 54 ثانیه)

ترم 2: 13:57:56 (13 ساعت و 57 دقیقه و 56 ثانیه)

ترم 3: 14:28:25 (14 ساعت و 28 دقیقه و 25 ثانیه)
3 ترم استارتر جمعا شامل 38 ساعت و 22 دقیقه و 15 ثانیه آموزش می شود.
حجم فایل های تصویری و صوتی کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل حدودا 10 گیگابایت است.

کل ویدیوهای کتاب یک و کتاب دو امریکن اینگلیش فایل دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟

ترم 1 کتاب 1: . 22:28:58 (22 ساعت و 28 دقیقه و 58 ثانیه)
ترم 2 کتاب 1: 20:04:57 (20 ساعت و 4 دقیقه و 57 ثانیه)
ترم 3 کتاب 1: 20:26:16 (20 ساعت و 26 دقیقه و 16 ثانیه)
3 ترم کتاب 1 جمعا شامل 63 ساعت و 11 ثانیه آموزش می شود.

ترم 1 کتاب 2: . 25:46:40 (25 ساعت و 46 دقیقه و 40 ثانیه)
ترم 2 کتاب 12: 23:25:42 (23 ساعت و 25دقیقه و 42ثانیه)
ترم 3 کتاب 12: 21:08:05 (210 ساعت و 8 دقیقه و 5 ثانیه)
3 ترم کتاب 2 جمعا شامل 70 ساعت و  20 دقیقه و 27 ثانیه آموزش می شود.

کل ویدیوهای کتاب 3 تا 5 امریکن اینگلیش فایل دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟

ترم 1 کتاب 3:    14:32:50
ترم 2 کتاب 3:   14:12:58
ترم 3 کتاب 3:   13:58:35
ترم 4 کتاب 3:   15:58:27
ترم 5 کتاب 3:   14:42:53

جمع 5 ترم کتاب 3:   73:25:43

ضبط کتاب 4 و 5 هنوز شروع نشده است.

دسترسی به ویدیوها و فایل های صوتی مجموعه امریکن اینگلیش فایل چگونه است؟

همه فایل ها به صورت دانلودی هستند و به شکل CD و DVD موجود نمی باشندهمچنین امکان ارسال CD و DVD نیست. کل فایل ها پس از خرید, از همین سایت قابل دانلود هستند. کل فایل ها به صورت زیپ شده موجود هستند و باید پس از دانلود, فایل ها را unzip کنید. بهتر است دانلود روی لپ تاپ یا پی سی انجام شود. در صورتی که با موبایل و تبلت اقدام به دانلود میکنید یک برنامه unzip را از playstore خود دانلود و نصب کنید. 

کتاب های مجموعه امریکن اینگلیش فایل را از کجا تهیه کنیم؟

به همراه این دوره, فایل پی دی اف کتاب نیز به شما داده خواهد شد. میتوانید فایل PDF مربوط به Student Bookو Work Book کتاب های امریکن اینگلیش فایل را از بخش "محصولات ما", "آموزش انگلیسی از پایه تا پیشرفته", "پی دی اف کتاب ها و نرم افزارها", دانلود کرده, پرینت گرفته و سیمی کنید یا اینکه به یک صحافی برده و تقاضا کنید تا فایل پی دی اف, پرینت شده و به صورت کتاب برای شما صحافی شود. به این دلیل که ویدیوهای آموزشی ما بر اساس کتاب اوریجینال ضبط میشود در حالیکه کتاب های زبان منتشر شده در ایران سانسور شده هستند. اگر میخواهید در زمان حل تمرینات و استفاده از ویدیوهای آموزشی ما به مشکل برنخورید توصیه می کنیم از پی دی اف اوریجینالی که به رایگان در سایت قرار گرفته استفاده کنید. همچنین در صورت تمایل میتوانید خود کتاب را از تهران, میدان انقلاب, خیابان دوازده فروردین, نشر رهنما تهیه کنید یا با شماره تلفن 66976213 الی 17 تماس بگیرید تا کتاب ها را با پیک برای شما ارسال کنند و اگر ساکن شهرستان هستید میتوانید با همین شماره 66976213 الی 17 تماس بگیرید و درخواست کنید تا کتاب را برایتان با پست ارسال کنند. لطفا دقت کنید که موقع خرید Second Edition یعنی ویرایش دوم این کتاب را تهیه کنید.

CD ها و DVD هایی که همراه کتاب های امریکن اینگلیش فایل از کتابفروشی خریده ام به چه دردی می خورند؟

به همراه کتاب فیزیکی, یک سری CD و DVD به شما داده می شود که حاوی ترک های صوتی داخل کتاب و فیلم های آموزشی کوتاه مربوط به کتاب هستند. همه این ترک های صوتی و فیلم ها در ویدیوهای آموزشی ما پخش می شوند و نیازی نیست که علاوه بر ویدیوهای آموزشی ما, از این CD و DVD های همراه کتاب نیز استفاده کنید.

چرا پکیج های آموزشی پرفکت یور اینگلیش دانلودی هستند و به صورت CD و DVD موجود نیستند؟

پرفکت یور اینگلیش همواره در حال بهبود پکیج های آموزشی است و در مواردی لازم می شود که بعضی فایل ها ادیت شده و مجددا آپلود شوند. به این ترتیب با آپلود فایل جدید همه کسانی که این فایل را قبلا خریداری کرده باشند به ویرایش جدید دسترسی پیدا میکنند اما اگر پکیج ها به صورت CD و DVD باشند امکان دسترسی به فایل های ویرایش شده برای مشتریان قبلی فراهم نخواهد شد. 


آیا می توانم به جای تهیه هر ترم امریکن اینگلیش فایل به صورت کامل, هر بار فقط یک جلسه را خریداری کنم؟ و در این صورت قیمت جلسات تکی چقدر است؟

شما می توانید فقط به صورت پکیج ترمی اقدام به خرید کنید و اگر میخواهید با کیفیت کار آشنا شوید, توصیه میکنیم به بخش "نمونه کارهای" سایت رجوع کرده و ویدیوهای کامل یا بخشی از جلسات را تماشا کنید تا بتوانید برای خرید تصمیم گیری کنید. 

قیمت پکیج های امریکن اینگلیش فایل چقدر است؟

جهت مشاهده قیمت ها لطفا وارد بخش "محصولات ما" سایت شده و از منویی که باز میشود اولین گزینه را که "آموزش انگلیسی از پایه تا پیشرفته" است باز کرده و قیمت پکیج ها و اطلاعات محصول را مطالعه کنید.

ضمنا همه دوره ها را به صورت صرفا صوتی هم می توانید تهیه کنید. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند. یعنی جداگانه ضبط نشده اند.  

قیمت ویدیوها و فایل های صوتی کتاب شماره 1امریکن اینگلیش فایل چقدر است؟

 جهت مشاهده قیمت ها لطفا وارد بخش "محصولات مای" سایت شده و پکیج های مربوطه را مطالعه کنید. 

پشتیبانی در مورد پکیج ها به چه معناست؟

پرفکت یور اینگلیش همه پکیج های امریکن اینگلیش فایل را به صورت تصویری و صوتی بدون خدمات پشتیبانی آموزشی ارائه میدهد و در صورت تمایل به استفاده از پشتیبانی میتوانید پشتیبانی مورد نظر خود را از بخش "محصولات ما" خریداری کنید. پشتیبانی شامل عضویت در "گروه رفع اشکال امریکن اینگلیش فایل", "گروه تصحیح تکالیف امریکن اینگلیش فایل", "گروه اطلاع رسانی و گزارش پیشرفت کاربران" و شرکت در کلاس های آنلاین می شود. در گروه رفع اشکال امریکن اینگلیش فایل در صورتیکه درباره ویدیوها و فایل های صوتی درس ها سوالی برایتان پیش آمده باشد, در این گروه می پرسید تا استاد پاسخ بدهند. میتوانید وارد این گروه شده و سوالات کاربران و پاسخ های استاد را بخوانید. در گروه تصحیح تکالیف, از ترم دو کتاب استارتر به بعد تکالیف رایتینگ و اسپیکینگ کتاب را ارسال میکنید و استاد تصحیح می کنند. این تکالیف مواردی هستند که استاد مبشر در ویدیوها اعلام میکنند لطفا این رایتینگ را بنویسید و ارسال کنید تا تصحیح شود یا صدای تان را ضبط کرده و به فلان سوالات پاسخ دهید و ارسال کنید تا تصحیح شوند. در گروه گزارش دهی, هر روز یا هر هفته گزارش میدهید که کجای درس ها هستید و درس ها چطور پیش میرود و استاد به شما مشاوره میدهند. برای مشاهده نمونه همه این موارد می توانید همین حالا از بخش "ارتباط با مدرس" سایت وارد گروه ها شوید. همچنین جهت تماشای جلسات Free Discussion که بخشی از خدمات پشتیبانی هستند و در قسمت "کلاس های آنلاین" سایت برگزار میشوند, میتوانید به همین قسمت برگه "کلاس های آنلاین" رجوع کنید.
 

زبان آموزان مورد نظر پرفکت یور اینگلیش چه کسانی هستند؟

زبان آموزان پرفکت یور اینگلیش کسانی هستند که به دلیل مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های موسسات یا داشتن معلم خصوصی را ندارند و واقعا نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند, هدف مشخص و از پیش تعیین شده ای برای یادگیری زبان دارند و معیارشان برای انتخاب آموزش, کیفیت آن است. چنین افرادی قدر آموزش خوب را می دانند و آن را تشخیص می دهند و با تحقیق و جستجو پرفکت یور اینگلیش را انتخاب کرده اند. هدف ما فروش محصولات آموزش زبان به همگان و کسب سود به هر طریق ممکن, نیست و بنابراین همه محصولات و خدمات خود را روی این دسته افراد هدفمند متمرکز کرده ایم.
ضمنا جهت استفاده از محصولات و خدمات پرفکت یور اینگلیش, داشتن دانش استفاده از کامپیوتر و اینترنت ضروری است.

چگونه می توانیم در پرفکت یور اینگلیش سرمایه گذاری کنیم؟

مجموعه پرفکت یور اینگلیش با سرمایه شخصی راه اندازی شده است. ضمن تشکر از حسن انتخاب شما سرمایه گذار گرامی, در حال حاضر به دنبال جذب سرمایه نیستیم و ترجیح میدهیم این مجموعه به صورت تدریجی به رشد خود ادامه دهد. پرفکت یور اینگلیش به دنبال کسب سود به هر طریق ممکن نیست و ترجیح می دهد زبان آموزانی را جذب کند که به دنبال یک مجموعه آموزشی با کیفیت هستند. اما در صورتیکه تمایل دارید اسپانسر پکیج های آموزشی ما شوید و برند خود را تبلیغ کنید, میتوانید درخواست کتبی خود را به آدرس info@perfectyourenglish.net ارسال کنید یا با شماره 09109894435 تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام در سایت و خرید به چه صورت است؟

ابتدا از منوی بالای سایت در همین صفحه روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید. در فرم ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید. لطفا آدرس ایمیل و شماره موبایل صحیح وارد کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانیم با شما تماس بگیریم. در زمان وارد کردن آدرس ایمیل لطفا توجه داشته باشید که بعد از علامت @ و بین نقطه و com به هیچ وجه فاصله نگذارید. کل حروف مربوط به آدرس ایمیل شما پشت سر هم و بدون فاصله باید باشند. مثلا یک نمونه آدرس ایمیل صحیحAli123@gmail.com اگر Ali 123@gmail.com نوشته شود یعنی بین Ali و 123 فاصله بیفتد یا Ali123@gmail. com نوشته شود یعنی بین نقطه و com فاصله بیفتد, غلط است و ثبت نام پذیرفته نمی شود. جهت ثبت پسورد میتوانید از شماره موبایلی که همیشه حفظ هستید به عنوان پسوردتان استفاده کنید. در صورتیکه مشخصات را درست وارد کنید جمله "ثبت نام با موفقیت انجام شد" بالای فرم ثبت نام دیده میشود. سپس می توانید از منوی بالای صفحه, وارد بخش "محصولات ما" شوید و اولین گزینه را انتخاب کنید. روی ترم ها یا جلسات مورد نظرتان کلیک کنید و وارد صفحه هر کدام که شدید آن را به سبد خریدتان اضافه میکنید. پس از اتمام این کار, از منوی بالای صفحه روی گزینه "مشاهده سبد" کلیک کنید. در صورتیکه محصول خریداری شده کد تخفیف دارد در بخش "اعمال کد تخفیف" آن را وارد کنید و سپس پرداخت را انجام بدید. در صورتی که بیش از یک ترم خریداری میکنید میتوانید از تخفیف برخوردار شوید و به این منظور با ما تماس بگیرید تا نحوه برخورداری از تخفیف را به شما اطلاع بدیم. شماره تماس ما: 09109894435 است. پس از پرداخت وارد بخش "حساب کاربری" شده و از ستون سمت راست روی گزینه "سفارش های من" کلیک کنید تا به لینک دانلود کل فایل های خریداری شده دسترسی پیدا کنید. لطفا در صورت بروز مشکل با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید. 

اگر خارج از ایران باشیم چطور می توانیم پکیج های آموزشی پرفکت یور اینگلیش را خریداری کنیم؟

عزیزان خارج از کشور که امکان پرداخت از طریق PayPal را دارند می توانند جهت هماهنگی پرداخت با ما در ارتباط باشند یا با شماره 09109894435 تماس بگیرند یا به همین شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهند.

پیش از خرید پکیج های امریکن اینگلیش فایل چه کار کنیم؟ و نرم افزار آزمون های امریکن اینگلیش فایل را از کجا دانلود کنیم؟

1. وارد بخش "حتما تماشا کنید" سایت شده و ویدیوهای این بخش را تماشا کنید.

2. . ویدیوی "نحوه استفاده از نرم افزار آزمون های کتاب امریکن فایل" را در بخش "حتما تماشا کنید" سایت تماشا کنید و سپس نرم افزار کتاب ها را از بخش "محصولات ما", برگه "آموزش انگلیسی از پایه تا پیشرفته" بخش "پی دی اف کتاب ها و نرم افزارها" دانلود کنید.

3. تعیین کنید میخواهید چند ترم را خریداری کنید و آیا به دنبال ترم های صرفا صوتی هستید یا میخواهید پکیج تصویری را تهیه کنید. جهت عضویت در بخش ارتباط با استاد و استفاده از خدمات پشتیبانی, باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید. این عکس باید عکس شخص شما باشد. لطفا از قرار دادن تصویر منظره, کودک, پدر و مادر و دوستان خودداری کنید.
 

4. در صفحه اصلی سایت از منوی بالای صفحه بخش "ثبت نام" را انتخاب کرده و یک حساب کابری برای خود بسازید. سپس ترم مورد نظرتان را از فروشگاه به سبد خریدتان اضافه کنید. در صورتیکه قصد دارید بیش از یک ترم را یکجا خریداری کنید میتوانید از تخفیف استفاده کنید. در این صورت کد تخفیف مورد نظر را از بخش "محصولات ما"ی سایت بخش "کدهای تخفیف" در سبد خریدتان اعمال کنید یا مبلغ نهایی پس از کسر تخفیف را که در بخش "سوالات متداول" سایت درج شده به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام خانم آزاده مبشر واریز و سپس به شماره 09109894435 اطلاع بدهید یا به همین شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید تا لینک های دانلود به صورت دستی برایتان فعال شوند.

5. پس از پرداخت موفق در صورتیکه خودتان از سایت خریداری کرده باشید لینک های دانلود به صورت خودکار برای شما فعال می شوند.
6. عضو کردن شما در گروه های رفع اشکال و چت روم به صورت دستی انجام میشود. پس از خرید لطفا منتظر بمانید تا به شما اطلاع بدهیم. جهت اطلاع رسانی داشتن شماره موبایلی که ترحیحا به تلگرام وصل باشد لازم است.

چند نفر می توانند به صورت همزمان از پکیج های پرفکت یور اینگلیش استفاده کنند؟

شما میتوانید به همراه اعضای خانواده یا به همراه یکی از دوستان تان که به صورت اشتراکی شهریه ویدیوها یا فایل های صوتی را پرداخت کرده اید, از فایل های آموزشی استفاده کنید اما خواهش می کنیم پس از خرید این ویدیوها آنها را در اختیار دیگران قرار ندهید و با تشویق دوستان و آشنایان تان به خرید دوره, کمک کنید تا حقوق پدیدآوردندگان حفظ شده و تولید این محتوا ادامه پیدا کند.

 

خدمات پرفکت یور اینگلیش به کسانی که  پشتیبانی را تهیه می کنند به چه صورت است؟

1. عضویت در گروه رفع اشکال: در گروه رفع اشکال مستقیما با استاد در ارتباط هستید و سوالات خود را از ایشان می پرسید. سوالاتی که میپرسید مربوط به ویدیوهایی است که خریداری کرده اید و خارج از مجموعه امکان پرسش ندارید. مثلا اگر فقط ترم 1 استارتر را خریداری کرده اید فقط می توانید سوالات مربوط به ترم 1 را بپرسید. 

عضویت در گروه های پشتیبانی صرفا ویژه شخصی است که پکیج امریکن اینگلیش فایل را خریداری کرده است و صرفا به دلیل خرید یک شخص, اعضای خانواده و دوستان و آشنایان شخص, عضو گروه نمی شوند. 

2. عضویت در گروه تصحیح تکالیف:  در این گروه تکالیف نوشتنی و اسپیکینگی را که در کتاب امریکن اینگلیش فایل وجود دارند آماده کرده, در گروه آپلود می کنید تا استاد تصحیح کنند. بدیهی است با خرید هر ترم تنها تکالیف مربوط به همان ترم را میتوانید ارسال کنید. (این تکالیف غیر از تمرینات کتاب تمرین است و شامل مواردی می شود که خود زبان آموز باید به انگلیسی بنویسد یا صحبت کند. مثل نوشتن یک نمونه نامه یا ایمیل....)

3. عضویت در چت روم انگلیسی: در این چت روم همه افراد بر اساس موضوعات مختلف به انگلیسی چت میکنند و چت های افراد توسط استاد تصحیح می شود. 

4. عضویت در گروه اطلاع رسانی و گزارش پیشرفت کاربران: در این گروه می توانید با دیگر اعضا در ارتباط بوده و همچنین در مورد پیشرفت خودتان و برنامه تان با استاد صحبت کرده و از ایشان مشاوره بگیرید.

از کدام بخش می توانم مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل پکیج های تصویری یا صوتی را خریداری کنم؟

شما می توانید از بخش "محصولات مای" سایت همه مجموعه ها را خریداری کنید.

چطور می توانم از سطح زبان خودم مطمئن شوم؟ تطابق سطح های CEFR با کتاب های امریکن اینگلیش فایل و نمرات آیلتس چگونه است؟

جهت اطلاع از سطح های مختلف زبان و تعیین سطح خود به صورت رایگان, به بخش تعیین سطح سایت رجوع کنید.

اگر بخواهم بیش از یک ترم را خریداری کنم چگونه از تخفیف برخوردار می شوم؟

میتوانید به بخش "قیمت ها و تخفیف ها" در قسمت "محصولات ما" رجوع کرده و برای خرید بیش از یک ترم از تخفیف برخوردار شوید.

توضیحات ضروری درباره آزمون آیلتس چیست و پکیج های آموزشی ویژه آیلتس شامل چه مجموعه هایی می شوند؟ قیمت مجموعه ها چقدر است؟

برای خواندن توضیحات ضروری درباره آزمون آیلتس لطفا اینجا کلیک کنید. همچنین میتوانید با مراجعه به "گروه رفع اشکال آیلتس"  و استفاده از دکمه "هشتگ ها" در میان هشتگ ها جستجو کنید و موارد مربوط به آیلتس را که قبلا از خانم مبشر پرسیده شده و توضیحات و پاسخ ایشان را مطالعه کنید.

پکیح های آموزشی آیلتس شامل "گرامر ویژه آیلتس", "4 مهارت آیلتس" و "مجله خوانی" میشود. که هر یک از این پکیج ها به صورت تصویری و صوتی از بخش "محصولات ما"ی سایت, قابل خریداری است. همچنین از هر جلسه بخشی به صورت رایگان در سایت قرار داده شده که میتوانید روی سایت تماشا کنید یا دانلود و تماشا کنید. 

همچنین کل مجموعه گرامر ویژه آیلتس, 4 مهارت آیلتس و مجله خوانی به صورت یکجا و با تخفیف بیشتر نیز در اینجا قابل خریداری است. و برای بخش گرامر ویژه آیلتس و مجله خوانی انگلیسی کتاب نیز تهیه شده است که از بخش "محصولات ما" در سایت در دسترس شما قرار می گیرد.

از کجا می توانم رزومه خانم مبشر را مطالعه کنم و از سوابق کاری ایشان اطلاع پیدا کنم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت شخصی ایشان به آدرس www.amobasher.ir از سوابق ایشان اطلاع پیدا کنید.

جلسات رایگان مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل چه جلساتی می شوند؟

از مجموع 36 جلسه کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل, 9 جلسه (جلسات 1,6,12,13,18,24,25,30,36) به صورت کامل در بخش "نمونه کارها" قرار داده شده اند و بخش کوتاهی از بقیه جلسات نیز در این قسمت قرار گرفته اند.
از مجموع 48 جلسه کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل نیز 9 جلسه (جلسات 1,8,16,17,24,32,33,40,48) به صورت کامل در بخش "نمونه کارها" قرار داده شده اند و بخش کوتاهی از بقیه جلسات نیز در این قسمت قرار گرفته اند.

جلسات و بخش های رایگان مجموعه آیلتس شامل چه مواردی می شوند؟

در مجموعه آیلتس, بخشی از هر 16 جلسه گرامر ویژه آیلتس, جلسه اول مهارت اسپیکینگ, جلسه اول مهارت لیسنینگ, جلسه اول مهارت ریدینگ, جلسه اول و دوم مهارت رایتینگ, بخشی از جلسات دوم تا چهارم اسپیکینگ, بخشی از جلسات دوم تا نهم لیسنینگ, بخشی از جلسات دوم تا پانزدهم ریدینگ, بخشی از جلسات سوم تا ششم رایتینگ, جلسه اول مجله خوانی انگلیسی و بخشی از جلسات دوم تا شانزدهم مجله خوانی انگلیسی رایگان می باشند. شما از طریق منوی نمونه کارهای گرامر ویژه آیلتس, نمونه کارهای 4 مهارت آیلتس و نمونه کارهای مجله خوانی انگلیسی میتوانید به فایل های رایگان این موارد دست پیدا کنید.