موضوع:

رفع اشکال کتاب های امریکن اینگلیش فایل

avatar
آزاده مبشر
نقل قول شده از: آریا رضایی

سلام آزاده عزیز

اگر تنبیهم نمیکنید میخواستم بازم سوال درباره تلفظ بپرسم کلمه little چرا لدو تلفظ میشه ؟ تلفظ شبیه (او) آخر از کجا اومده ؟توفارسی بعضی جاها دیدم لیتل...


سلام آریا جان,
موارد اشتباه رو بچه ها میگن و با هشتگ "اصلاحات" میتونید توی بخش هشتگ ها پیدا کنید اگه مواردی که میبینید جزوشون نیست بله حتما بگید. متاسفانه الان فرصت ادیت اون ویدیو ها وجود نداره اما بعدا سر فرصت حتما چرا که نه. در حال حاضر داریم روی ادیت ویدیوهای آیلتس کار میکنیم و این زمان بر هست که همزمان تولید ویدیوی جدید داشته باشیم و ادیت ویدیوهای قبلی هم انجام بشه.

در مورد تلفظ کردن حرف t به صورت d توی کتاب یک و دو هم حرف میزنم و در کتاب دو توضیح میدم که چرا بعضی کلمات حرف t وسطشون d تلفظ میشه و بعضی نمیشه. فکر میکنم در بخش نمونه کارهای مربوط به امریکن فایل در یکی از نمونه کارهای مربوط به کتاب 2 این توضیح جدا شده و گذاشتن رو سایت. مطمئن نیستم. ولی نگران نباشید. اجازه بدید یه چیزهایی براتون سوال بمونه. خوبه که براتون سواله و مطمئن باشید اگه با سریال هم پیش برید در کنار کتاب, قبل از اینکه بخواید به درس مربوط به قوانینش برسید به صورت ناخودآگاه در اثر زیاد تماشا کردن سریال, خودتون خود به خود مواردی که t به صورت d تلفظ میشن رو درست خواهید گفت.