پکیج گرامر ویژه آیلتس (16 جلسه) (صوتی)

پکیج گرامر ویژه آیلتس (16 جلسه) (صوتی)

194,000 تومان

پکیج 16 جلسه صوتی با 25٪ تخفیف به فروش می‌رسد

2 نظر
توضیحات نظرات (2)

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 و اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.


جهت دانلود رایگان بخش‌هایی از 16 جلسه گرامر ویژه آیلتس اینجا کلیک کنید

 

شما می‌توانید پکیج 16 جلسه تصویری را از اینجا تهیه کنید. همچنین می‌توانید هر یک از 16 جلسه صوتی را به صورت تکی از اینجا خریداری کنید.

اطلاعات فنی:

حجم فایل زیپ شده اول: 22.1 مگ.

حجم فایل زیپ شده دوم: 36.7 مگ

حجم فایل زیپ شده سوم: 26.6 مگ.

حجم فایل زیپ شده چهارم: 15.1 مگ.

حجم فایل زیپ شده پنجم: 18.3 مگ.

حجم فایل زیپ شده ششم: 19.4 مگ.

حجم فایل زیپ شده هفتم: 14.2 مگ.

حجم فایل زیپ شده هشتم: 23.6 مگ.

حجم فایل زیپ شده نهم: 15 مگ.

حجم فایل زیپ شده دهم: 27.6 مگ.

حجم فایل زیپ شده یازدهم: 25.2 مگ.

حجم فایل زیپ شده دوازدهم: 23.7 مگ.

حجم فایل زیپ شده سیزدهم: 27.5 مگ.

حجم فایل زیپ شده چهاردهم: 29.4 مگ.

حجم فایل زیپ شده پانزدهم: 35.5 مگ.

حجم فایل زیپ شده شانزدهم: 29.6 مگ.

 

محتویات: فایل صوتی 16 درس گرامر ویژه آیلتس + تمرینات مربوط به این دروس.

زمان فایل صوتی اول: 00:24:30.

زمان فایل صوتی دوم: 00:40:25

زمان فایل صوتی سوم: 00:29:13

زمان فایل صوتی چهارم: 00:17:00

زمان فایل صوتی پنجم: 00:20:14

زمان فایل صوتی ششم: 00:21:29

زمان فایل صوتی هفتم: 00:15:30

زمان فایل صوتی هشتم: 00:25:54

زمان فایل صوتی نهم: 00:16:38

زمان فایل صوتی دهم: 00:30:37

زمان فایل صوتی یازدهم: 00:27:25

زمان فایل صوتی دوازدهم: 00:27:15

زمان فایل صوتی سیزدهم: 00:31:22

زمان فایل صوتی چهاردهم: 00:33:30

زمان فایل صوتی پانزدهم: 00:36:45

زمان فایل صوتی شانزدهم: 00:33:33

 

موضوع 16 درس:

درس 1 و 2: کاربردهای زمان حال ساده و کاربردهای حال استمراری در آیلتس. در این درس با نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول دو زمان حال ساده و حال استمراری، کاربردها و تفاوت‌هایشان در آیلتس آشنا خواهید شد.

 

درس 3: کاربردهای زمان گذشته ساده در آیلتس. در این درس با 4 کاربرد مختلف گذشته ساده آشنا شده و نحوه استفاده از آن در آیلتس را می‌آموزید. اکثر افراد تنها با یک کاربرد زمان گذشته ساده در انگلیسی آشنا هستند.

درس 4: کاربرد جایگزین‌های گذشته ساده در آیلتس. در این درس نحوه استفاده از used to و would را به عنوان جایگزین‌های گذشته ساده یاد خواهید گرفت. و همچنین نحوه به کار بردن آنها در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 5: کاربردهای شرطی نوع صفر و یک ساده و پیشرفته در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شرطی نوع صفر و یک به صورت ساده و پیشرفته و همچنین نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 6: کاربردهای گذشته استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول گذشته استمراری و نحوه به کار بردن آن در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 7: کاربردهای شرطی نوع دو ساده و پیشرفته در آیلتس + مروری بر ضمایر + (Inversion). در این درس نحوه ساخت شرطی نوع دو ساده و پیشرفته را خواهید آموخت. همچنین مروری بر انواع ضمایر فاعلی، مفعولی،‌انعکاسی، ملکی، و صفات ملکی خواهید داشت. همچنین چندین نوع Inversion برای استفاده در آیلتس را خواهید آموخت.

درس 8: کاربردهای ماضی نقلی ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 9: کاربرد کاربردهای کاربردهای ماضی نقلی استمراری در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی نقلی استمراری را یاد خواهید گرفت.

درس 10: کاربرد انواع جمله (ساده، مرکب، پیچیده) + حروف ربط هم‌پایه ساز و حروف ربط وابسته ساز در آیلتس. در این درس آموزش داده می‌شود که در کدام بخش رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس از جملات ساده و در کجاها جملات مرکب و پیچیده به کار ببرید.

درس 11: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش اول) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول اینده ساده با will، آینده کامل ساده با will و اینده کامل استمراری با wil و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 12: کاربرد زمان‌های آینده در آیلتس (بخش دوم) در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول آینده با be going to و تفاوت آن با will، کاربرد آینده استمراری با will و کاربردbe likely to, be predicted to, be estimated to در رایتینگ آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 13: کاربرد کاربردهای ماضی بعید ساده در آیلتس. در این درس نحوه ساخت شکل معلوم و مجهول ماضی بعید ساده و نحوه به کارگیری آن در آیلتس را یاد خواهید گرفت.

درس 14: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) (بخش اول) در آیلتس. نحوه کاربرد صحیح کاربرد ضمایر موصولی Who, That, Which و شیوه استفاده از ضمایر موصولی در جایگاه فاعلی و مفعولی و تفاوت آنها.

درس 15: کاربرد جملات موصولی (Relative Clauses) در آیلتس (بخش دوم). در این درس دسته دیگری از ضمایر موصولی (Whose, Whom)، کاربردهایشان و نحوه خلاصه کردن جملات موصولی (Reduced Relative Clause)، جملات موصولی معلوم و مجهول و شیوه استفاده از حروف اضافه در جملات موصولی را یاد خواهید گرفت.

درس 16: کاربرد مودال‌های Must, May/Might, Could, Should, Would به علاوه Have به علاوه Past participle در آیلتس و علت محدودیت‌های کاربرد Would که در درس 4 آموزش داده شد. و معرفی منابع آنلاین و کتاب برای مطالعه بیشتر در زمینه گرامر.

 

در پایان هر درس تمریناتی همراه با توضیحات آزاده مبشر گنجانده شده است. پی دی اف تمرینات مربوط به این درس نیز گنجانده شده‌اند تا در صورت لزوم از آنها پرینت گرفته و روی کاغذ تمرینات را انجام بدهید. همچنین در این درس نمونه کاربرد این ترکیبات در آیلتس آموزش داده شده است.

در هر یک از دروس گرامر ویژه آیلتس، مبحث گرامری منتخب به صورت کامل و واضح توضیح داده شده و برای هر نکته مثال زده می‌شود. همچنین در هر درس با کاربرد عملی نکته آموزش داده شده در بخشرایتینگ و اسپیکینگ آیلتس آشنا می‌شوید.

مشاهده نمونه رایگان:

جهت دانلود رایگان بخشی از هر 16 درس گرامر ویژه آیلتس اینجا کلیک کنید.

کاربرد عملی گرامر:

کاربردهای عملی دروس گرامر ویژه آیلتس را می‌توانید در دوره‌های مجله‌خوانی تمرین کنید.

 

پشتیبانی دوره:

پس از تهیه این درس می‌توانید در بخش "ارسال تیکت" در پنل کاربری‌تان سوالاتی را که در مورد این درس دارید مستقیما از آزاده مبشر بپرسید. در صورت بروز مشکل فنی نیز می‌توانید تیکت به بخش پشتیبانی فنی ارسال کنید یا به شماره 09109894435 در تلگرام پیام بدهید. 

نظرات کاربران:
جهت مشاهده نظرات بخشی از افرادی که از آموزش های آزاده مبشر استفاده کرده‌اند اینجا کلیک کنید.

برای آمادگی آزمون آیلتس باید از کجا شروع کنم؟ اسپیکینگ؟ لیسنینگ؟ ریدینگ یا رایتینگ؟ هیچ کدام!!!

سوال بسیاری از افرادی که خودشان را برای آزمون آیلتس آماده می‌کنند این است که باید از کجا شروع کنند. اکثرا می‌دانند که این آزمون شامل 4 مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ،ریدینگ و رایتینگ می‌شود و تصورشان این است که آماده شدن برای آیلتس را باید با یکی از این مهارت‌ها آغاز کنند اما این طور نیست. اگر سطح زبان شما حدودا B1 باشد می‌توانید کم کم خودتان را برای آزمون آیلتس آماده کنید اما این آمادگی با 4 مهارت گفته شده آغاز نمی‌شود بلکه با گرامر آغاز می‌شه. اما چرا با گرامر؟

علت درجا زدن افرادی که بارها نمره یکسانی در آزمون آیلتس کسب می‌کنند

سال‌ها تدریس زبان عمومی و آیلتس باعث شده است بتوانم با اطمینان کامل بگویم نکته اصلی در پیشرفت زبانی افراد، گرامر است. می‌توانید نتیجه آیلتس دسته‌ای از شاگردانم را اینجا ببینید. شما هرچقدر هم که واژگان متنوعی بلد باشید تا زمانی که پایه گرامری‌تان قوی نباشد و ساختار‌های گرامری مختلف را درک نکنید هرگز نمی‌توانید پیشرفت کنید و هرچقدر منابع مختلف را مطالعه کنید درجا می‌زنید. این را می‌توانید از بسیاری از داوطلبین آیلتس که بارها امتحان داده‌اند و نمره‌ یکسانی کسب کرده‌اند بپرسید.

برای شروع باید سطح زبان‌مان در چه حدی باشد؟

اما وقتی صحبت تقویت گرامر برای آیلتس پیش می‌‌آید باید به این مسئله توجه داشت که گرامر آیلتس از پایه نیست. یعنی کسی که خودش را برای آیلتس آماده می‌کند باید حداقل در سطح B1 قرار داشته باشد که در این سطح مطمئنا بسیاری از مباحث گرامری حداقل به گوشش خورده و در موردشان درس‌هایی گرفته و تمرین‌هایی انجام داده است اما در اکثر مباحث گرامری ایراد دارد و نقاط نامفهوم و مبهم بسیاری برایش وجود دارد.

گرامر ویژه آیلتس را با کدام مبحث گرامری باید آغاز کنیم؟

در گرامر ویژه آیلتس ابتدا باید روی زمان‌های انگلیسی کار کرد. زمان‌ها اسکلت گرامر هر زبانی هستند و بدون تسلط روی زمان‌ها هرگز نمی‌توانید ساختارهای گرامری دیگر را فرا بگیرید. مثلا ساختار جملات شرطی، جملات موصولی، کاربردwish، مودال‌ها همه و همه بر اساس دانشی که در مورد زمان‌ها دارید تدریس می‌شوند. و مثلا اگر با کاربردهای مختلف زمان حال ساده، گذشته ساده و گذشته بعید.... آشنا نباشید هرگز نمی‌توانید جملات شرطی را بیاموزید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند یادگیری مباحثی همچون جملات شرطی کار شاق و غیرممکنی است در حالی که این طور نیست و شما می‌توانید با یادگیری درست و اصولی زمان‌ها و سپس انجام تمرینات، یک بار برای همیشه فهم و درک درستی از زمان‌های انگلیسی پیدا کرده و سپس به سراغ مباحث گرامری دیگر مانند جملات شرطی رفته و به راحتی آنها را فرابگیرید. هرچند باید این نکته را هم در نظر داشت که تسلط بر زمان‌ها با یک بار مطالعه امکان‌پذیر نیست و اگر خودتان از روی یک کتاب گرامری به مطالعه می‌پردازید باید هر درس را چندین و چند بار مطالعه کرده و تمرینات مربوطه را نیز چندین بار حل کرده و تحلیل نمایید.

منبعی جامع و کامل برای یادگیری گرامر ویژه آیلتس

پیدا کردن یک منبع جامع و کامل که زمان‌ها را پوشش داده و ساختار‌های گرامری لازم برای کسب نمرات بالا در آیلتس را یکجا آموزش دهد و همچنین بهشما بیاموزد که چگونه تمرینات را تحلیل کنید کارساده‌ای نیست. شما می‌توانید با استفاده از ویدیوهای آموزش گرامر ویژه آیلتس که تمرینات پیشرفته آن همراه با تحلیل حل می‌شوند نیاز خود را در زمینه گرامر آیلتس رفع کنید و پس از تسلط بر مباحث تدریس شده بهسراغ یادگیری 4 مهارت آزمون ایلتس بروید.

2 نظر

تصویر کاربر
فاطمه نوری

شاید برای بعضی ها سوال باشه که ما در آزمون آیلتس بخش گرامر نداریم،سوالی که در اول برای خود من هم مطرح بود ولی با مطالعه جزوه گرامر دانش و مهارت ما در مورد نحوه استفاده درست از جملات بخصوص در زمانهای مختلف ونحوه استفاده به جا از جملات ساده و ترکیبی در آزمون اسپیکینگ بالا میره و مسلما بکارگیری ساختار گرامری صحیح دانش زبانی بالای ما رو به examiner نشون میده. ممنون از استاد مبشر بابت تلاششون برای تهیه این جزوه بی نظیر

تصویر کاربر
محمود گودرزی

سلام بدون اغراق خدمت شما عرض می کنم در مدتی که از محضر استادان زبان انگلیسی آموخته ام و هر کدام روش منحصر به فرد داشته اند، نحوه تدریس گرامر سرکار خانم مبشر بی نظیر است. نحوه تدریس ایشان، این گونه بود که فایل pdf درس را به علاوه فایل صوتی آن که حاوی شرح مفصل بود، برای زبان آموز ارسال می کردند، سپس سؤالات مطرح شده و ابهامات را در گروهی که به این منظور ایجاد کرده بودند، به نیکی پاسخ می دادند. قبلا فایل صوتی و پی دی اف بود که اخیراً به همت استاد مبشر تبدیل به فایل های کاملاً تصویری شده که نیازی نیست خودمون مطالعه کنیم و همه چیز توی ویدیو نمایش داده میشه. بنده در آموزش و فهم گرامر زبان انگلیسی خودم را مدیون ایشان می دانم. از استاد گرامی سرکار خانم مبشر بسیار سپاسگزارم و برای ایشون آرزوی سلامتی دارم.

نظری بگذارید