خانم نسیم درویشمند

والا داستان زبان خوندن من خیلی پیچیده بود من الان ۳۲ سالمه و هیچ وقت هیچ وقت نتونستم برم سمت زبان و ازش متنفرم بودم امسال به دلایلی مجبورم مهاجرت کنم و باوجود معدل فوق لیسانس ۱۹/۸۰ و دوتا مقاله و کتاب تنها دلیلی که نمیتونستم اقدام کنم فقط زبان بود و واقعا ازش میترسیدم 
چند وقتی بود که مدام توی اینستاگرام و یوتیوب و اپارات دنبال تدریس این کتابا بودم تا اینکه امروز ظهر با خانوم مبشر اشنا شدم و به قدری از ایشون و تدریسشون خوشم اومد که سریع تصمیم گرفتم پکیچ رو بخرم و شروع کنم و این مانع بزرگ رو بردارمو خیلی ازشون ممنونم که منو علاقه مند کردن به زبان تنها با یک ساعت تدریسشون

ادامه
آقای احمدی از افغانستان

سلام جناب مبشر ما شاگردان شما ازکشور افغانستان هستیم ازطریق آموزش های ویدیویی افتخار شاگردی شما را داریم ما آموزش های زیادی رو سپری کردم ولی آموزش شما واقعن جامع و ارزنده بود و ممنونم از تدریس عالی شما
میشه گفت تدریس شما بی بدیل است.

ادامه
خانم نصرالهی

من از طریق یو تیوب با شما آشنا شدم
یک‌قسمتی از آموزش کتاب امریکن انگلیش رو دیدم خیلی توضیحاتتون خوب بود و مفید
من چون کلاس هام فوق فشرده هستش از طرفی هم سر کار میرم
به هر دلیلی که نمیرسم به کلاس برم یا در کلاس متوجه نمیشم
با پکیج شما یاد میگیرم و آموزش هارو دونه به دونه پیش میرم
برای من خیلی مفید بود 
تشکر ویژه دارم از شما برای این آموزش مفیدتون که مطمئن هستم برای خیلی ها کار ساز باشه
سپاس??

ادامه
امید

سلام.
من کلاس زبان زیاد رفتم. از بچگی چندبار رفتم و هی ول کردم بعد یک مدت. چون خیلی با کلاس زبان ها حال نمیکردم. تا اینکه چهار سال پیش رفتم کلاس زبان سفیر. انصافا خیلی خوب بود و مکالمه زیاد کار میکردند.اما یک مشکلی که بود این بود که فقط خود هنرجو ها با هم حرف میزدیم و معلم نمیومد تک تک حرفامون رو بررسی کنه و ایراداتمون رو بگیره. و تا میومدیم تکون بخوریم میدیدیم میانترم و پایان ترم شده و باید سریع(کم کیفیت) بخونیم تا اماده شیم برای امتحان.  خلاصه نه به این دلایل بلکه به خاطر اینکه دانشجو بودم و نمیتونستم در کلاس های حضوری شرکت کنم، این رو هم ول کردم?.

تا اینکه حدود ۳ سال پیش از طریق یکی از رفقای دانشگاه با دوره های خانم مبشر آشنا شدم. سه نفری باهم دیگه از ۵ دقیقه در روز شروع کردیم و باعث دلگرمی هم بودیم. اما چون اونها هدفشون واقعا یادگیری زبان نبود، کنار کشیدن بعد چند ماه.اما من چون واقعا میخوام زبان یاد بگیرم، ادامه دادم. 

اشتباه من این بود که در سایت به خانم مبشر گزارشِ کارهایی که برای زبان میکردم رو نمیدادم تا ایشون خودشون مستقیما راهنمایی و مشاوره بدن.

اما چند ماه پیش تصمیم گرفتم گزارش هم بدم. تازه متوجه شدم که باید خیلی زودتر در کلاس های مکالمه ی آنلاین ایشون هم شرکت میکردم?. تا قبلش فقط ویدیو های آموزشی کتاب امریکن انگلیش فایل رو میدیدم و برای همین سرعت پیشرفتم خیلی کم و ناقص بود. ولی خب ماهی رو هروقت از اب بگیری تازه ست. تا الان ۴ بار در این کلاس انلاین هم شرکت کردم. فوق العاده ست. شک نکنید بهترین راه تقویت مکالمه همینه. چون برای یک فرد مبتدی مکالمه با موضوع آزاد یکم کار سختیه، این کار رو با توضیح دادن اتفاقاتی که در فیلم داره میفته؛ انجام میدیم. از همه مهم تر اینکه خود استاد هم مستقیما باهاتون صحبت میکنن و ایراداتتون هم میگن. برخلاف کلاس های زبان.

خلاصه به نظرم اول ویدیو هایی که در سایت هست رو ببینید تا با طریقه ی یادگیری زبان آشنا بشید. و این فکر غلط رو بزارید کنار که بخواید یک شبه زبانتون خوب بشه. حتی اگر کلاس زبان هم میرید، روزی نیم ساعت یا ... زبان بخونید. نه فقط شب امتحان و برای امتحان?.

من علاوه بر زبان، چیز های زیاد دیگه ای هم از خانم مبشر یاد گرفتم. مهم ترینش طریقه ی ایجاد عادت بود که این کار رو با ایجاد عادت زبان خوندن شروع کردم.

از خانم مبشر و همچنین شمایی که این پیام رو خوندی تشکر میکنم. ببخشید که طولانی شد?

ادامه
هادی اشرف زاده

من نابینام و خیلی دوست دارم  زبان انگلیسی رو یاد بگیرم  چند  بار به کانونهای مختلف زبان رفتم ومثل کانون زبان ایران و کانون زبان آواتاک ودو سه کانون ژبان دیگه ایی رفتم ولی متاسفانه نتونستم یاد بگیرم چون استادی که به کلاس میاد از اول تا آخر انگلیسی حرف میزنه بدونه اینکه به فارسی چیزی رو توضیح بده کلاس تموم  میشه و هیچ چیزی رو  نمیشه یاد گرفت و نا امید  زبان رو گذاشتم کنار و به تازگی خواستم دوباره   شروع به یاد گیری زلان انگلیسی کردم و در تلگرام  کانال ها زبان رو جستجو کردم یا به دروع تبلیغ بود و یا به دنبال پول بودند که به مدت 60 یا 90 روز به زبان آموزان از صفر تا صد انگلیسی یاد میداند ولی همه میدونند امکان نداره. در   یوتیوب هم همینطور ولی در یوتیوب تدریس استاد مبشر رو شانس دیدم و چند تا از ویدیو هاشو دیدم و هر  چقدر دیدم دونستم که به راحتی انگلیسی  یاد میگیرم چون استاد مبشر هم  درس رو لغت به لغت یاد میده وبا سادگی تمام یاد میده و به دروغ نمیگه من در مدت کوتاه بهت انگلیسی رو یاد میدم و من جذب تدریس ایشون شدم و واقعا اینجا میشه گفت استاد با استاد زمین تا آسمان فرق داره یکی استادی انسان رو از یادگیری انگلیسی نا امید میکنه و یه استادی انسان رو جذب
و  عاشق زیان  میکنه

لبتابم که ویندوز هست گویای فارسی وگویای انگلیسی داره و  موبایلم نرم افزار  گویای فارسی داره  متن و در گوشی هرچی باشه فارسی برام میخونه البته نرم افزار ها در اروپا  و آمریکا برای نابیناها زیاده  و پولی ولی ما چون ترحیمیم از کل دنیا جدا افتادیم نمیتونیم به  اونها دست پیدا کنیم بخریم استفاده کنیم

ادامه
مرضیه حاجی حیدری

سلام به خانم مبشر ?خدا قوت به ایشون و کادر متعهدشون 

من الان نزدیک سه سال که به عنوان شاگرد در کنار خانم مبشر و کادرشون هستم ،برا این از کلمه ی شاگرد استفاده کردم ،چون من بیشتر از یک‌ زبان اموز از ایشون یاد گرفتم ،ایشون به غیر از یک آموزگار زبان برای من یک راهنما بودند .
من وقتی وارد پرفکت یور انگلیش شدم ،اعتقادم این بود که باید سر دوسال من یک زبان اموز خبره و همه چی دون باشم ،البته باوری بود که وقتی می رفتم موسسات زبان تو سرم می کردم .در کل وقتی وارد پر فکت یور انگلیش شدم با اینکه علاقه شدید به زبان داشتم اما عجول ،سطحی نگر بودم ،خیلی جاها به خاطر عجول بودنم که فقط می خواستم نتیجه را ببینم و اصلا از مسیر اموختن و عشقی که خانم مبشر داره خرج می کنه سطحی عبور می کردم ،تا اینکه خانم مبشر به من یه استاپ محکم دادند و گفتند از اول شروع کن ،من واقعا اونجا خیلی بهم برخورد و خیلی فکرا اومد سراغم و شروع به غر زدن کردم و به خودم گفتم نکنه من خنگم و زبان یاد نمی گیرم ،نکنه زبان یاد گرفتن سخت و از عهده ی من خارج ،ولی با همه ی این احوال نیرویی ناشی از یک اعتماد که از خانم مبشر به من رسید من را ثابت قدم کرد ،ایشون هر جایی که می دید من یا بچه های دیگه دارند سست می شن و به توانایی های خودشون اعتماد ندارند با تمام وجود و با عشق راهنمایی می کردند و انگیزه ی ما را دوچندان می کردند .

این برگشتن و دوباره کتاب را سر گرفتن برای من یک نقطه عطفی بود ،من بااینکه ۱سال وچند ماهی بود برا استارتر وقت گذاشته بودم و دوره ی درس به درس هم کرده بودم ،زمانیکه دوباره شروع به خوندن کردم دیدم خدایا دارم یه چیزاهایی یاد میگیرم و به درکی میرسم که قبلا برام قابل لمس نبود ، اموزه ها دارند جور دیگه برام درونی میشه و اونجا بود که من اعتمادم به ایشون و راهنمایی هاشون دوچندان شد ،و سعی کردم نکته به نکته راهنمایی هایی که در مورد فیلم دیدن و خوندن کتاب می گن ریز به ریز اجرا کنم ،من همیشه تو جلسات فیری دیسکاشن شرکت می کنم‌ولی چون از خودم انتظارم بالا  بود و خودم را با دیگران مقایسه می کردم خیلی استرس داشتم و نمی تونستم حتی اون چیزی را هم که یاد گرفتم بیان کنم اما خانم مبشر با صبوری و عشق و تعهد در کنار من موندند و دست منامثل یه بچه ی نو پا گرفتند و تعهد ایشون باعث شد که به زبان به عنوان خوراک روحم و یک  مراقبه نگاه کنم که هر روز صبح که از خواب بلند میشم این خوراک را به روحم برسونم و پیشرفتم شاید خیلی ذره ذره باشه  ولی نگرش من به یادگیری زبان عوض شده ،زبان جز لاینفک زندگی من شده که باید باهاش بیدار بشم و بخوابم .

چیزی که میخوام صادقانه بگم اینه که خانم مبشربا تجربه های نابشون :اعتماد به خود ،تعهد ،صبوری ،امید ‌و مهم‌تراز همه اینکه در شرایط سخت و طاقت فرسای کشورم چقدر می تونم با داشتن نگرشی متفاوت وظیفه ی خودم را با تعهد انجام بدم و روزی می رسه که سیمرغ وجودم سر از آتش بیرون می آورد .

سپاس از بانو مبشر و کادر متعدشون 
امیدوارم بتونم قدردان زحمات شما عزیزان باشم .

ادامه
رئوف فریدفر

سلام خانم مبشر
سالها بود همش میخاستم زبان یاد بگیرم چون خیلی علاقه داشتم،ولی وقت نداشتم برم کلاس، راستش پولشم نداشتم!و راههای زیادی رو امتحان کردم از خوندن کتاب و فایل و ویدیو و...خلاصه نتونستم پیشرفت کنم و مایوس میشدم و دوباره ی راه دیگ..
کلی فیلم تو یوتیوب میدیدم و امتحان میکردم ولی دست از پا درازتر میومدم سرخونه اول!
تا اینک یه ویدیو تو یوتیوب دیدم که گفتم خوب اینم نگاه کنم ببینم چی میگه!حلقه گمشده یادگیری زبان انگلیسی
سلام،آزاده مبشر هستم...
بلاخره راهمو پیدا کردم،
خوب به دلیل مشکل مالی نمیتونم فیلمهای آموزشیتونو بخرم و فقط میتونم رایگانهاشو دان کنم!ولی از ۲۷دسامبر ۲۰۱۹استارت زدم،هرروز ۲ صفحه جدیداز کتاب دانش آموز و تمرینهای درس دیروز از کتاب کار و هرتکه فیلمی که از آموزشتون تو یوتیوب هست چه یک دقیقه چه یه ساعت!
حالا دارم به این جمله اتون میرسم ''خودتونو با گذشته تون مقایسه کنید نه با دیگران"
نمیدونم اینومیخونید یا نه،الان عراق هستم و تو یه هتل کار میکنم والانی که اینو مینویسم عصر روز سه شنبه ۳/۳/۲۰۲۰ هستش و ص۳۵ کتاب امریکن انگلیش فایل وان هستم و با مسافران کردی که از ایران اومدن تو قرنطینه هستیم و 
البته فک نکنین این ایمیل ویروسی شده هااا...خخخخخ
خدارو شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررر میکنم که باهاتون آشنا شدم!
هروقت که یه جمله جدید یاد میگیرم دعاتون میکنم که موفق باشین تو زندگیتون!
الهی خوشبختی آرزوش باشه که با شما باشه!
براتون آرزوی برآورده شدن بهترین آرزوهاتونودارم.
سایه الطاف الهی بر سر زندگیتون باشه!
ایشالا یه روز بتونم بیام تهران حضوری ازتون تشکر کنم!
اسم مبشر همیشه یادم میمونه کسی که بشارت دهنده راه درسته یادگیری زبانه!
تنور دلتون گرم و غمتون هرلحظه کمتر از لحظه قبل،
و اینک صداتون ک میاد انرژی میگیرم برابر هزار بمب اتم وقتی میگین
Hi I'm azadeh mobasher...
❤❤❤
راستی رئوف هستم از ارومیه

ادامه
سمانه رجبی

من وقتی شروع کردم تقریبا سطح خودمو صفر میدونستم.laughواقعا هم همینجوری بود اخه من اوایل حتی احوال پرسی ساده رو هم با شک میگفتم یا مینوشتم، با اینکه توی مدرسه نمره های زبانم از ۱۸ به بالا بود. اونجا فقط طوطی وار بهمون زبان یاد میدادن و حتی به جرئت میتونم بگم ما فقط حفظ میکردیم که نمره بگیریم. به دانش زبانی مون فکر نمیکردیم. من تازه با خوندن استارتر بود که فهمیدم واقعا فعل To be چی هست، چه کاربردایی داره. توی مدرسه فقط به صورت یه جمله ی موزون یادش گرفته بودیم که فعل To be هست، am و is و are, was و were.indecisionمیشه گفت از لحاظ گرامر صفر بودم. حالا دیگه نمیدونم علت نمره های خوبم چی بودهlaughاخه من هیچوقت واسه امتحان زبان نمیخوندم. همیشه هم مطمئن بودم نمرم خوب میشه، ناخوداگاه جواب درست میومد تو ذهنم بدون اینکه حتی از قبل با ساختار جمله ها اشنا شده باشم.

It's so strange, I know.laugh

در واقع چیزایی که تا الان یاد گرفتم و علاقه ای که به بالا بردن دانش زبانیم پیدا کردم رو مدیون اون ویدئوی حلقه ی گمشده ی شمام. در واقع تک تک جمله هایی که میگفتین تمام چیزایی بود که من میخواستم و احتیاج به شنیدنشون داشتم.angelheart راستش‌ پیشرفتی که تا الان داشتم فقط بخاطر اجرای مرحله به مرحله حرفای شماست. من توی این یکسال و دو‌ماهی که روی کتاب استارتر کار کردم نهایتا ۴ روزشو از دست دادم اونم نه کامل، شده تمرین تلفظی رو انجام داده باشم، دادم ولی بدون خوندن زبان نرفتم بخوابم هیچوقت. الان از نون شب برام واجب تر شده.laughواقعا هم دوسش دارم. تو کل کتاب تمرین استارتر من ۲ جا رو علامت زدم چون بخاطر بی دقتی اشتباه نوشته بودم دو تا کلمه رو ولی با این حال من تو هر بار دوره کردن کل تمریناتو از اول حل میکردم و مقایسه میکردم با جوابای شما، درست انگار که بار اولیه که دارم حل میکنم. تستای نرم افزارشو ۳ بار زدم. یبار بعد تموم شدن درسا، و‌همینطور هر بار بعد از مرور کردن کلی کتاب از اول تا اخر.‌ مرورم زیاد میکردم. یبار هر دو درسی رو که توی review & check داشتیم. یبار بعد تموم شدن هر ترم( از اول کتاب تا اول ترم جدید) و دو بار هم بعد تموم شدن کل کتاب از اول تا اخر.laugh شرحه شرحه شده کتابم.laugh ولی با اینحال هنوز فکر میکنم کل دانشی که باید از کتاب استارتر یاد بگیرم و یاد نگرفتم ولی میدونم با خوندن کتابای بعدی و‌ تماشای هر چه بیشتر سریال تکمیل میشه همه چی خود به خود. در واقع مهم ترین چیزی هم که باعث شده که بتونم از چیزایی که تو کتاب یاد گرفتم استفاده کنم فقط و فقط سریالی هست که معرفی کردین. من واقعا دوسش دارم و الان تقریبا آخرای فصل آخرشم و با اینکه دو بار دیدمش دوست دارم یبار دیگه هم ببینمش. اخه خیلیی زود تر از اون چیزی که فکرشو بکنی پیشرفت میکنی با این کار. علاوه بر حرفایی که تو روزمره میگن کلی گرامر از توش یاد گرفتم که هنوز در آینده قرار تو کتابای امریکن بهشون برسم ولی اینقد توی سریال تکرار شدن برام که دیگه در آینده فقط قرار برام مرور شن. حتی الان ایقد جالبه برام که خیلی جاها کلمه ی جدیدی رو میشنوم و با قطعیت معنیشو میگم بدون اینکه برم به دیکشنری رجوع کنم. من‌ کلا ۱۰ بارم سر سریال نرفتم دیکشنری چک کنم اخه دوست داشتم با گذشت زمان خودم کشفشون کنم. خوبیه این سریال اینه که هر قسمتش روی یه موضوع فوکوس میکنه و یه عبارت و بار ها تکرار میکنه و این باعث میشه ناخوداگاه یادش بگیری. دوست دارم دوباره ببینمش چون دوست دارم چیزای خیلی بیشتری ازش یاد بگیرم. خودمو که با گذشتم مقایسه میکنم حس میکنم از خودم راضیم اخه حداقل میدونم فعل To be چیه.wink

ولی هنوز خیلی چیزا مونده که باید یادشون بگیرم و راه خیلی طولانی در پیش دارم که امیدوارم بتونم از پسش بربیام. که با کمک شما حتما میشه، براش کلی تلاش خواهم کرد.heart

ادامه
صنم بختیارنژاد

سلام و عرض ادب سرکار خانم مبشر

امیدوارم خوب و سلامت باشید. میخواستم یه کم از مسیری که رفتم و نتیجه نگرفتم و مسیری که با شما دنبال کردم بگم... داستان ققنوس رو شنیدم و تشکر میکنم از اینکه صرفا دنبال فروش اموزشهاتون نیستید و به ادمها کمک میکنید انگیزه بگیرن که خودش بسیار مهم هست و میتونه در خیلی چیزها کمک کنه مخصوصا تو این کشور غریب و بلاتکلیفی که  توی زندگی هست و امیدوارم نتیجه این لطف و کمکتون رو از خدای مهربون بگیرید 

من هزاران بار از شاخه ای به شاخه دیگه پریدم ولی نتیجه نگرفتم، خلاصه تصمیم گرفتم که از ورک بوک لول 3 American English Files شروع کنم (چون در تعیین سطح پری اینترمدیت شدم 41 جواب صحیح داشتم )و امروز دقیقا لول 3 تموم شد ولی خب خیلی از کلمات در خاطرم نمونده ولی نت برداری هامو دارم... که حتما باید مرور کنم دوباره،به اون فرمایش شما که گفتید دو بار نت رو بخونید و فرداش تکرار کنید و نوشته هاتون رو بریزید دور، هنوز نتونستم عمل کنم متاسفانه یه استرس عجیب و غریب و نگرانی از فراموشی بهم دست میده. مجله خوانی هم نتونستم شروع کنم هنوز و همش استرس زمان رو دارم و یه مشکلم هم اینه که توانایی بسط و توضیح دادن جوابهامو ندارم زیادsad 

ولی در مورد تماشای فیلم واقعا راضی ام از متد شما، دارم مجدد house wives رو نگاه میکنم فکر میکردم خسته کننده باشه اما هر چی بیشتر متوجه میشم جذابتر میشه، هر چند خیلی از چیزها رو متوجه نمیشم هنوز، اما دیدم وقتی دلگرم زیرنویس هستم اصلا دقت و توجه نمیکنم و واقعا درست بود فرمایشتون که ذهن تنبل میشه من اینو کاملا تجربه کردم ... در هر حال ممنونم هزاران بار، امیدوارم وضعیت خیلی بهتر از این شه

ادامه
یاسین محمودی

Dear Miss Mobasher.

My name is Yasin, I was born in 1982

I have studied English since 17th.March.2018, my English is improving, it's getting better and better.

I have watched TV series and movies since Fall of 2018, I just finished lesson 11B-book1.

I have never ever forget your advice "slow and steady wins the race",I didn't use to be punctual, but Iam now, and I do my best.

I lost my job, but I don't worry about my future, I'm sure everything is gonna be ok.

I'm gonna go to a university and study English.

I wish you fame and fortune in your career.

p.s. you are the most experienced teacher in Iran, it's my notion 

ادامه
محسن آستانه

من خودم تجربه های زیاد و ناموفقی از یادگیریه زبان طی دو سه سال اخیر داشتم و پکیج هایی از سایتهای مختلف تهیه کردم که هیچ کدومشون حقیقتا به درد من نخوردن. نه اینکه بگم اون آموزش ها بد بودن، نه. مناسب شرایط کاری شغلی و همچنین مناسبِ سلیقه یادگیریه من نبودن. هر چند روش یاددهی و آموزش "آزاده مبشر" باعث شد تا من به سایتش و طریقه آموزشش علاقه مند بشم. من توی تلگرام خدمت جناب نادری عزیز هم توضیح دادم که بعد از مدت ها، علاقه به یادگیریه زبان در من شعله کشید و یاد ایمیل هایی که از سایت perfectyourenglish دریافت می کردم افتادم. وارد جی میلم و سپس وارد سایت شدم. من قبلا تو سایت ثبت نام کرده بودم ولی خیلی به مزاجم خوش نیومده بود ــ اسفند ماه سال گذشته که میشه 1396 ــ و بعضی ویدئوها رو هم تو سایت فرانش دیده بودم که هر جلسه مبلغ 29000 تومن بود اگه اشتباه نکنم ...... مگه چه خبره؟!! 29000 تومن برای یک جلسه!!! وقتی قیمت پکیج آیلتس به همراه پشتیبانی که فکر میکنم نزدیکای 500 600 تومن بود رو دیدم، گفتم اینم از اوناست که خوب پ.و.س میکنه مردمو. مگه چه خبره؟!! ... پشتیبانیشم حتما مثل سایتای دیگه ست !!! ... بـــــــــــــــــــــــله ...! ... سرتونو به درد نیارم! ... وقتی سایتای مختلف با روشهای مختلف و بعضا "آشغال!" یادگیریه زبان وجود داشته باشه نتیجه ای بهتر از این رو نمیشه انتظار داشت! که آموزشای آزاده مبشر رو با اونا مقایسه بکنی و بگی اینم یکی مثل هموناست ... روز شنبه 2 دی ماه 97 بعد از اینکه از باغ ــ محل کارم ــ برگشتم خونه وارد جی میلم و سپس وارد سایت شدم. منویی تحت عنوان "حتما تماشا کنید" نظر منو به خودش جلب کرد! ... تا جایی که یادم میاد این منو قبلا (اسفند 96) وجود نداشت؛ شایدم وجود داشت و من توجه نکرده بودم! وارد شدم و اولین ویدئویی که نظر من رو بخودش جلب کرد، ویدئوی "تو این اوضاع بد اقتصادی" بود. اولین جمله هایی که از زبان آزاده مبشر در اومد بصورت عجیبی سلول های خاکستری مغز و قلب من رو که مدتی بود روشون خاک زیادی نشسته بود و احتیاج به یه گردگیریه حسابی داشت رو تکون داد؛ بصورتی که، من در حالیکه به سه تا بالشتم تکیه داده بودم اونها رو به دقت و با شوق نسبتا آرامی گوش می دادم. صحبت به فیلم Edge of tomorrow لبه فردا و ماجرای فیلم که بازیگر اصلی اون تام کروز بود رسید و ماجرای امگا و آلفا و ... من ثانیه به ثانیه! و دقیقه به دقیقه! اشتیاقم بیشتر و بیشتر شد! ... من تمام ثانیه ها و دقایق اون روز رو همین الان تو ذهن و قلبم دارم و کاملا اونا رو ثبت کردم، چون بقول "باربارا دی آنجلس"، تمام اون لحظه ها،  "لحظه های حقیقی" بودن. من همین الان که این متن رو دارم می نویسم در تمام اون لحظه ها حضور دارم. وجود همون لحظه ها بود که باعث شد الان در ساعت 12:30 بامداد روز سه شنبه وقت بزارم و این دیالوگ تقریبا طولانی رو بنویسم! بله همون لحظه ها بود! ... من اشتیاقم مرتب بیشتر شد ... ویدئوهای دیگه ای هم نظر منو جلب کرد ... انگلیسی رو باید به انگلیسی یاد بگیریم یا به فارسی؟ ... همه چیز درباره فیلم زبان اصلی برای تقویت زبان ...  حلقه گمشده یادگیری زبان انگلیسی و چند ویدئوی دیگه ... من از موقعی که از کارم برگشتم که نزدیکای ساعت 5:30 عصر بود تا ساعت 4 صبح فقط نشستم و ویدئوها رو نگاه کردم و گوش دادم. بیشتر از اینکه به تصاویر که مثل بک گروند یکی پس از دیگری میومد و میرفت توجه بکنم، مجذوب صدای آزاده مبشر شدم که با تسلط فراوان و فن بیان فوق العاده ای مطالب رو بیان می کرد! این اشتیاق بقدری بود که من فایل صوتی ویدئوها رو با نرم افزار format factory استخراج کردم و موقعی که به باغ میرفتم هیزما رو میاوردم، یه چای آتیشی دبش هم میزاشتم + نون سنگک و پنیر و اسپیکر رو میزاشتم کنار درخت زرد آلو و در حالیکه صبحانه می خوردم، مشتاقانه فایل های صوتی رو گوش میدادم. من به مدت یک هفته سایت پرفکت یور انگلیش رو زیر و رو کردم تا ببینم پکیجش ارزش خریدن داره و با موقعیت کاری من جور در میاد یا نه؟؟ بله ! هر روز و هر روز من سایت رو سیخ میزدم ... قسمت سوالات متداول رو دو سه مرتبه با دقت خیلی زیاد مطالعه کردم که هر بار فقط دو سه ساعت وقت من رو می گرفت ... بیشتر مطالب وبلاگ رو هم خوندم و در بعضی از مطالب نظر هم گذاشتم ... و بالاخره روز چهارشنبه پکیج ترم1 + پشتیبانی رو خریداری کردم. و از 9 دی ماه آموزش رو استارت زدم و تقریبا مدت دو ماه هست که روز به روز اشتیاقم برای بوجود اوردن یه سیستم (که بوجود اوردن یه عادت خوب) هست بیشتر میشه. بیشتر از یک ماه هست که دیگه نه فیلم نگاه میکنم نه انیمیشن البته به زبان فارسی! "بعضا" فیلم های انگلیسی زبان نگاه میکنم. مثلا دیشب دلم تنگ شده بود و تکه ای از فیلم "ارباب حلقه های 1" رو نگاه کردم. از اونجایی که لپ تاپ فوق العاده ای دارم و یه اینترنت فوق العاده تر! بهترین کیفیت موجود در اینترنت رو دارم که قسمت اولش حجمی معادل با 56 گیگ داره! ... این جور فیلم ها به نظرم خوب هستن که در کنار سریال دیده بشن. همین فیلم ارباب حلقه ها توسط پیتر جکسون که اهل کشور نیوزیلند هست ساحته شده و لهجه اونها تا حدودی به لهجه امریکن شباهت داره و بازیگرانی مثل Ian McKellen و Orlando Bloom لهجه بریتیش دارن و Viggo Mortensen هم که امریکایی هست لهجه امریکن داره. می بخشید سرتونو به درد اوردم ... حرف زیاد دارم برای گفتن ...! ممنون که تحمل کردید و این طومار کوچک رو خوندید! سپاس گذارم آزاده گرامی

 

ادامه
مرتضی دلخوش ریحانی

عرض سلام و ادب خدمت استاد مبشر

خیلی خوشحالم که با مجموعه آموزشی شما آشنا شدم.

با وجود مشغله کاری عملا حضور در کلاسهای حضوری برام مقدور نبود، و خوشبختانه مجموعه کامل شما باعث شده که قدمهای صحیحی رو در آموزش انگلیسی شروع کنم. تلفظ صحیح و توضیح کوچکترین جزئیات در حد عالی انجام میشه... مطمئنم برای همه زبان آموزانی که دنبال مجموعه کاملی هستن، این مجموعه پایه ای و کاربردی در حد عالی هستش.

امیدوار و منتظر ادامه مجموعه و کتابهای بعدی هستم.

با شما تا تافل...

ادامه
سیامک وجدانی

سلام سیامک هستم. حدود یکسال هست که به امریکا آمده ام مدت چهار ماه هست که با perfect your English یادگیری رو شروع کردم  روشی که ارائه  دادن  بسیار عالی و کاربردی هست و در این روش متوجه شدم که چطوری باید انگلیسی فکر کرد وهمونطور خانم مبشر گفتند باید فکر کنید کجا می تونید از کلمات و جملات استفاده کرد البته اولش سخته اما شدنی هست ومن خیلی روش ها رو  امتحان کردم و شیوه 
perfect your English 
بسیار موثر هست

ادامه
ترانه نوروزی

مدتي بود كه براي يادگيري زبان باخودم كلنجارميرفتم  هميشه ازخواندن زبان فراري بودم ولي يه گوشه ايي ازذهنم درگيرش بود بارهاو بارها كلاس رفتم ولي نيمه كاره رهاش كردم تااينكه بالاخره بخاطر شرايطي كه برام بوجود آمد مجبورشدم خواندن زبان و شروع كنم بدنبال آموزشهاي زيادي رفتم ،تبليغات زيادي بود دوسه موردشم امتحان كردم ولي نتيجه نگرفتم كم كم داشتم نااميد ميشدم كه بطور اتفاقي در You  tubeبا آموزش استاد آزاده مبشر آشنا شدم اولش بي تفاوت گوش كردم ولي صداي گيراو رساي استاد ونوع آموزش ايشان من و جذب كرد با موسسه ايشان تماس گرفتم و دوره هاي زبان راتهيه كردم وشروع كردم به خواندن آنها ولي نكته مهم اين بود كه روش خواندن وبلد نبودم تااينكه حلقه گمشده جرقه بزرگي بود براي من وتوانستم درعرض٦ماه مدرك 
IELTS life skills
راباموفقيت بگيرم وخوشحالم كه توانستم برترسهايم ازخواندن زبان غلبه كنم و اين و مديون تدريس زيبا وكامل استادهستم برايشان آرزوي موفقيت ميكنم .
نتیجه آیلتس خانم نوروزی

ادامه
منصور کامران

سلام .ارادتمند .تمام فیلم ها رو دان کردم.خواستم تشکرکنم .خیلی عالی هست اولین باره که بابت هزینه ای که میکنم در این رابطه پشیمون نیستم.انشالله تدریس  کتابای بعدی رو هم ببینیم .از شما و مخصوصا استاد مچکرم

ادامه
دلیرآقایی

سلام استاد وقت بخیر
خوشحالم که با گروه شما آشنا شدم، و از این که به ارتقای آدما و رشد جامعه کمک می‌کنید و هدفتون صرفا کسب درآمد نیست، مطمئنا کائنات مسیر رو براتون روشن و راه درست رو پیش پاتون قرار خواهد داد، همین که دارید این خدمت رو به خودتون و جامعه می‌کنید یعنی در مسیر درست قرار گرفتید، من پس از سه ماه بررسی و مقایسه نحوه آموزش شما با گروه های دیگه، به این اعتماد رسیدم که در حال حاضر و تا جایی که بنده اطلاع دارم جزو بهترین های آموزش مجازی هستید. به هر حال ممنونم

ادامه
شبنم محسنی

شبنم هستم از دانشجوهای ترم یک فایل های امریکن خانم مبشر و دوست داشتم تجربه استفاده از این فایل ها رو طی یه نظر شخصی با بقیه دوستان، صادق و خالص و به دور از اغراق درميون بگذارم. از زمانی که دانشجو شدم تا همین امسال و قبل این چند ماهی که با خانم مبشر و سايتشون آشنا بشم دائم برای یادگیری زبان از دوستان، اساتید و ...راه حل پرسیدم و خب قطعا همه شون برای من به بن بست رسیدن چرا که هر کدوم از راه ها و هرکس صرفا یه بخشی از مسیر رو پوشش میداد و نه تمامش رو و ضمن اینکه هر کدوم از اون آدمها هم تخصصشون چیز دیگری بود نه آموختن زبان به دیگری؛ این بود که همیشه یک پای پروسه و روندی که برای یادگیری طی ميکردم لنگ بود و تمامشون بی نتیجه و سطح زبانم هم با هر رها کردنی-که دوره های زمانی متفاوتی رو شامل ميشد- به همون صفر یا نزدیک به صفر قبل برمی گشت. طبق معمول باز میلم و انگیزه ام برای یادگیری بیدار شده بود و روزی داشتم راجع به کتاب امريکن سرچ میکردم که با سایت خانم مبشر آشنا شدم و شروع کردم به دیدن ویدئو های راهنمایی و مطالب وبلاگ و بنظرم خیلی جالب اومد، ولیکن بازم برای قضاوت و نظر خالص باید تجربه میکردم . ترم یک رو خریدم و شروع کردم موبه مو اجرا کردن و متعهد شدن به شیوه ای که آموزش دادن؛ جالبه که چون ایشون چند جنبه، که تمامش جزو ارکان اصلی پروسه يادگیری هستن رو به خوبی مد نظر دارن و علاوه بر منبع خوب و تدريس عالی، پروسه يادگیری آدم رو هم بطور کامل و از بنیان-با آموزش سیستم یادگیری- احیا میکنن و این برای ما/من آدمهای امروز که هم سرشلوغيم هم وقت نداریم همه چیز رو آزمون و خطا کنیم و از پس دلزدگی ها و بی انگیزه شدن ها بربيايم یه روند عالیه. ضمن اینکه همین مجازی بودن، همین در دسترس بودن استاد و تيمشون در هرزمان، و مهم تر از همه پکیج کلاس و آموزش رو هرلحظه و هر مکان در اختیار داشتن از مهم ترین امتیازات آموزش امریکن هست و از اینجا به بعد فقط اراده و پایبندی شخص رو میطلبه. 
من به تازگی ترم یک و دوره اش رو تموم کردم و مشتاقم قبل از عید ترم دو رو هم خریداری کنم و در نهایت دوست دارم از خانم مبشر و تیم پيگيرشون تشکر کنم بابت چنین قدم خوب و مفیدی و براشون آرزوی موفقیت دارم که قطعا برای ما هم بی ثمر نخواهد بود .

ادامه
نوید نجفی

باسلام تشکر میکنم از این مجموعه خوب آموزش ها از لحاظ کیفیت بسیار عالی تولید شده، مانند خیلی از آموزش های آنلاین معتبر ( لیندا ، کورساوا و...) بنده آموزشهای مختلفی استفاده میکنم و این رو نسبت به آموزش های مختلف چه فارسی زبان و چه انگلیسی زبان عرض میکنم. به دلیل تسلط بالای ایشان هیچگونه وقت اضافه ای در آموزش گرفته نمیشه تلفظ و لهجه ایشان برای مبتدی ها بسیار عالی هستش که به همین صورت در ذهن بشینه و تاکید ایشان بر روی نکاتی که عملا بدون داشتن یک استاد هرگز متوجه نمیشویم برای این آموزشها بسیار عالی هستش ( بنده از روزتا استون استفاده میکردم و میکنم، یک ترم در کلاسهای بیرون و حتی دوستان بوده ام، از آموزشهای دیگر مشابه ایشان همه استفاده کرده ام به دلیل خود خوان بودنم، اما همه یکسری نواقص داشته اند. خوشبختانه با دیدن دمو های مختلف ایشان در عنوان های مختلف متوجه شدم که این آموزش بسیار عالیست و تمامی نواقصی که در آموزشهای زبان مورد استفاده داشته ام رفع شده و الان به عنوان مرجع اصلی خود بین تمام مراجعی که قبلا استفاده کرده ام انتخاب کردم) با امید تولید مداوم و گرفتن آموزشهای بیشتر از خانم مبشر و مجموعه خوبشان شاد و سلامت و پیروز باشید

ادامه
درویش

دم استاد گرم که این ایده خوب رو داشتن. بزرگترين حسن این ویدیوها واسه من اينه كه هرتايمي كه دلم بخواد و قت داشته باشم پلي ميكنم و ميبينم هرجا كه متوجه نشم بازم تكرار ميكنم بدون هيچ محدوديتي و اينكه جامع و كامله فعلاً و اينكه اي كاش هر درس رو تو دوتا بخش خلاصه ميكرد كه هزينش كمتر بشه

ادامه
انسیه کشاورز

سلام خانم مبشر خواستم تشكر كنم بابت تدريس و كار علمي مفيدي كه برأي ما انجام داديد لحن و نحوه تدريستون به قدري عاليه كه جاي هيج سوالي باقي نميمونه مطمءنم با اين روال به زودي شهرت خوبي نصيبتون ميشه واقعا توانا هستيد از اين كه مشكل زبان انكليسي من رو حل كرديد سباسكزارم واميدوارم بيش خداوند هم قبول باشه

ادامه
علی قاضی محسنی

من دانش آموز دوره ی امریکن انگلیش فایل استاد مبشر هستم و میتونم بگم تو این مدت پیشرفت قابل توجهی داشتم و علاقه و انگیزم برای یادگیری زبان فوق‌العاده بیشتر شده.
به همه زبان آموزانی که قصد دارند  یادگیری زبان رو شروع کنند بشدت دوره های ایشون رو پیشنهاد میکنم.ایده ای که ایشون دادند در نوع خودش بی نظیر هست.یه کلاس خصوصی همیشگی که میتونید همه جا و هروقتی که دلتون میخواد بهش دسترسی داشته باشید.
آموزش ها  کاملا بی نقص هستند همه قسمت ها به خوبی توضیح داده میشن و  همه ی تمرینات هم حل میشن.  کوچیکترین نکته ای رو نمیتونید پیدا کنید که جا افتاده باشه.و هر سوالی براتون پیش بیاد استاد پاسخگو هستند.
در آخر ممنونم از استاد عزیزم و آرزوی موفقیت میکنم براتون

ادامه
هادی

خانم مبشر از معدود استادهایی هستند که من به کارشون اعتقاد کامل دارم ،انچه که بیشتر از هر چیزی من رو  مجذوب و شیفته تدریس ایشون میکنه تسلط ایشان و اینکه طوری جزییات رو شرح میدن که نیازی به سوال های پی درپی برای درک بهتر پیدا نمیکنم و اینکه نکته مبهمی برای یادگیری باقی نمیمونه...

ادامه
محمود گودرزی

فایل های تحلیل نوشته های مجله reader's digest توسط سرکار خانم استاد مبشر بسیار آموزنده و کمک بسیاری در درک مطلب به زبان آموزان می کند.

تعدادی از فایلهای مربوط به مجلات را با توضیح ایشان تهیه نموده ام، کمک شایانی در تقویت درک مفاهیم و همچنین گرامر به کار رفته در متون به من نموده اند.

استاد گرامی از شما تشکر ویژه دارم

ادامه
مهناز شیخ اسماعیلی

سلام استاد. گرامی.
من از شاگردای کلاس اسکایپی آیلس شما هستم. نکات اسپیکینگ شما خیلی به نمره اسپیکینگم کمک کرد. هم کتاب لغات و هم روشضبط صدا. با اینکه زمانم کم بود ولی اسپیکینگم 6.5 شد در امتحان اول.

نتیجه آیلتس خانم شیخ اسماعیلی

ادامه
شادی طحان

خانم مبشر از کلاسهای خوبتون ممنونم. مخصوصا کلاس گرامر و تصحیح رایتینگ که برای من خیلی اثربخش بودن. نظم حاکم بر کلاستون هم خیلی عالیه که باعث بهبود روند آموزش من شد.

نتیجه آیلتس خانم طحان

ادامه
زهرا صابری

كلاس هاي عمومي زيادي شركت كرده بودم، كلاس هاي خصوصي هم تا حدي تجربه كرده بودم، ولي نتيجه دلخواه رو نگرفتم بودم، حداقل در مهارت رايتينگ و اسپيكينگ ضعف هاي زيادي حس مي كردم، زيرا سطح خود را در اين دو مهارت نميتوانستم بسنجم و به تنهايي بهبود دهم، ضمن اينكه زماني در ماك افرينش شركت كردم از ارزياب راهنمايي خواستم و او سفارش كرد حتما در كلاس خصوصي شركت كنم زيرا با كمبود وقت روبرو بودم، و شخصي اشتباهات را بيان كند، وقتي نمرات خود را در ماك گرفتم كه  ٦،٧، ٦، ٦  بودند مطمئن شدم بايد از كسي كمك بگيرم زمان أندكي داشتم، امتحان اصلي هم ثبت نام كرده بودم كمتر از ٢٠ روز فرصت داشتم تنها راهي به ذهنم رسيد استفاده از سايت استاد سلام بود، پروفايل افرادي كه مدرس خصوصي ايلتس بودند را بررسي كردم، سابقه كاري خانم مبشر توجهم را جلب كرد ضمن اينكه كارنامه ايلتس خود را در سايت قرار داده بود، همچنين تحصيلات دانشگاهي خود را در دانشگاه معتبر تهران به إتمام رسانده بود بنابراين تصميم گرفتم يك جلسه خصوصي اسپيكينگ داشته باشم، نكات خوب، تكينك هاي لازم و توصيه هاي مفيدي داشتند، بنابراين به اين نتيجه رسيدم يك جلسه رايتينگ نيز داشته باشم ديگر نزديك عيد بود و من نميتوانستم از جلسات خصوصي بهره مند شوم كه ايشان پكيج نوروزي تعريف نمودند، اين پكيج شامل ١٣ تا اسپيكينگ دو دقيقه اي، ١٣ تا تسك ١ و ١٣ تا تسك ٢ بود، اوایل مدت زمان زیادی برای نوشتن رایتینگ ها صرف می کردم و خیلی کند بودم. مخصوصا که در تسک 2 ایده ای برای گفتن نداشتم، مدت زمان زیادی را در اینترنت برای پیدا کردن ایده و لغت های مخصوص هر تاپیک قرار می دادم. تقریبا زمان زیادی نمی گذشت که تصحیحات رایتینگ را خانم مبشر  در تلگرام برای من میفرستادند، و اشتباهات زیاد ی را مرتکب می شدم. بعضی از اشتباهاتم از نکات گرامری بسیار ساده بود، اما چون به اینصورت تمرین نکرده بودم، تکرار می شدند.  حدود 7 یا 8 روز متوجه شدم  که توجه زیاد به اینکه چه ایده هایی را بنویسم  باعث کندی من در نوشتن شده است، از اونجایی که در امتحان ممکن است هر سوالی رو ببینم بنابراین سعی کردم با دانش زبانی خودم رایتینگ را بنویسم. برای اسپیکینگ وقت زیادی برای تمرین نمیزاشتم، اما چون هر روز تمرین داشتم روانتر صحبت میکردم، به طور خلاصه پکیج نوروزی برای من فوائد زیادی داشت، یکی اینکه از راه دور قابل استفاده بود، دوما از اونجایی که این بسته باعث می شد دانش زبانی خودم رو تمرین کنم، خیلی مفید بود. زیرا این فرصت تقریبا کم پیش می آید. ضمن اینکه از نوشته هایم با گوشی عکس می گرفتم و در تلگرام میفرستادم، نیازی به تایپ نبود که وقت گیر باشد. همچنین در تمامی کلاسها همیشه سعی شده بود ساختارهای پیجیده گرامری گفته بشه و همین باعث شده بود من از زبان خوندن تصویر سختی رو در ذهن داشته باشم، ضمن اینکه باعث پیشرفتی برای من نشه.  شب قبل از امتحان، خانم مبشر توصیه های  زیاد و بسیار جزیی برای امتحان داشتند که برای من که تجربه ای نداشتم بسیار مفید بود. سر جلسه امتحان برای ریدینگ و رایتینگ وقت کم اوردم. زیرا ریدینگ تمام متن رو خوندم و این توصیه رو یکی از اساتید افرینش سر یکی جلسات حل تمرین ماک کرده بود. رایتینگ هم برخلاف توصیه های زیادی که خانم مبشر می کردند در خانه و موقع تمرین بدون زمان گرفتن می نوشتم. موقع نوشتن رایتینگ اشتباهاتم که قبلا خانم مبشر تذکر داده بودند در ذهنم می آمد، با اینکه تصور می کردم امتحان را خوب ندادم نمراتی که گرفتم اصلا برای من قابل تصور نبود.  در سه مهارت لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینکگ 7 شده بودم و ریدینگ را 6.5. البته برای هیچ کدام از اعضای خانواده ام قابل تصور نبود.

نتیجه آیلتس خانم صابری 

ادامه
زهرا امام زاده

خانم مبشر عزیز؛

بابت کلاس های فوق العاده، تدریس کم نظیر و مهم تر از همه اینها تعهد و وجدان کاری تان از شما بسیار ممنونم. از دادن امتحان آیلتس واقعا ترس داشتم ولی با حمایت ها و پیگیری های متعهدانه شما با اولین امتحان نمره لازم (6.5) را گرفتم در حالیکه در اولین باری که امتحان ماک آیلتس دادم نمراتم در بخش اسپیکینگ 6 در بخش رایتینگ 5.5 ، در بخش لیسنینگ 5.5 و در بخش ریدینگ 5 بود و بی نهایت از شما ممنونم. به جد، استادی با جدیت و باوجدان مثل شما کم دیده ام که این دو مهم بر سواد و فن معلمی شما رونقی صد چندان می بخشد.

امیدوارم هماره در راهی که دارید موفق و موید باشید.

نتیجه آیلتس خانم امام زاده

ادامه
فاطمه ش.

من از جلسات مجله خوانی خریداری کردم. قبل از استفاده از این دوره ها مجله خوانی برای من واقعا سخت بود ولی این دوره ها خیلی کمک کننده بود ، هم از این نظر که ساختار انواع جملات در این دوره ها خیلی سلیس آموزش داده میشه هم اینکه کلماتی که در محاوره کاربرد چندانی ندارند و بیشتر در نوشتار استفاده می شن رو بدون نیاز به مراجعه به دیکشنری یاد میگیریم چون متن به صورت کامل و جمله به جمله توسط استاد ترجمه میشه و حتی کلمات مشابه با بعضی کلمات یادآوری میشن. بهرحال من این دوره هارو پیشنهاد میکنم  ضمن اینکه هزینهء خریداری به نسبت محتوا واقعا ناچیزه.

ادامه
نوید سلامی

خانم مبشر سلام خواستم تشکر کنم من همه شونزده جلسه گرامر رو دریافت کردم و همشو کامل خوندم واقعا کمک کننده ، عالی وبی نقص بود.

ادامه
فاطمه صمدی

 

استاد عزیز خانم مبشر، با تشکر از زحمت های شما من در مدت ۳ ماه با شرکت در کلاس های شما تونستم آیلتس ۶.۵ بگیرم .در لیسنینگ ۷،رایتینگ،اسپیکینگ و ریدینگ۶.۵ در صورتی که به نمره ۵ احتیاج داشتم.خیلی از شما سپاسگزارم

نتیجه آیلتس خانم صمدی

ادامه
حسین شهیدی

سلام ، کلاس ریدینگی که من با خانوم مبشر داشتم ، واقعا کلاس پربار و جالبی بود ، ایشون به همه ی نکات ریز در ریدینگ تسلط داشتن و به فرمایش خودشون همین نکات ریز هست که یه نتیجه ی بزرگ ایجاد میکنه ، من در امتحان ریدبنگم بیشترین نمره رو از کلاسی که با ایشون داشتم گرفتم ، و تونستم توی ۲ ماه یک نمره در ریدینگم پیشرفت داشته باشم ، واقعا ازشون ممنونم و براشون ارزوی سلامتی دارم. سلام من تا حالا معلمی رو ندیدم که روی چیزی از جمله صحبت کردن و رایتینگ ، این قدر ظریف و نکته بین باشه ، و روی تک تک دانشجویاش زوم کنه ، واقعا ظرافت و دقت ایشون روی تک تکه دانشجویاشون منحصر به فرده
 نتیجه آیلتس آقای شهیدی

ادامه
فاطمه نوری

ممنون از لطفتون،من چند درس آخر از گرامر رو تموم نکردم،بلافاصله بعد اتمام گرامر، ریدینگ رو میخوام،گرامر مخصوصا قسمت های پیشرفته واقعا عالی بودن،مخصوصا برای من که وقت های رفت و برگشت به تهران و … رو فقط فایل صوتی گوش میدم،ااز خانم مبشر متشکرم. دستتون بابت زحماتی که میکشین درد نکنه،انشاا… بعد از امتحان دکترا دو جزوه دیگه تونم میخوام حتما.

ادامه
حدیث شهریزفر

من در طول تمام این مدتی که شاگرد استاد مبشر بودم خیلی چیزها یاد گرفتم .در کلاس آنلاین  فری دیسکاشن فرندز با گرامر هایی مواجه شدم که هیچی راجعبشون نمیدونستم و تمامی نکات اسپیکینگمون اصلاح میشد توسط خانم مبشر .و در چت آنلاین هم که مدت پنج ماه توش با دوستان دیگه چت میکردیم خیلی اصطلاحات و گرامر و لغات جدید یاد گرفتم و بار علمیم در زبان انگلیسی واقعا افزایش پیدا کرد ...
من در زمینه ی زبان انگلیسی اگه چیزی بلدم تا الان مدیون استاد مبشر هستم ..و ممنونم که همچنین در گروه رفع اشکال هم هر سوالی که میپرسم ازشون رو پاسخ میدن و   با هزینه ی خیلی کم پیشرفت چشمگیری داشتم در طول این یکسال که شاگرد استاد مبشر بودم .بخاطر تمام خدماتشون واقعا از استاد تشکر میکنم. ویدئو های گرامر خانم مبشر خیلی خوبه از این جهت که بعضی وقتا که حوصله ی کتاب خوندن ندارم ویدئو رو میبینم ...   انگار که الان استاد پیشمه و داره بهم یاد میده ...همیشه حس کتاب خوندن نیست راستش و هزینه ی معلم خصوصی هم که بالاس .

ادامه