از اینجا شروع کنید

از اینجا شروع کنید

ضمن خوشامد به شما پیشنهاد میدهیم به ترتیب زیر از سایت استفاده کنید تا دچار سردرگمی نشوید و برای مشاهده قیمت ها و تخفیف ها اینجا کلیک کنید.

پرفکت یور اینگلیش به آموزش زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا آیلتس می پردازد و این آموزش ها در قالب پکیج های ویدیویی و صوتی (دانلودی) از قبل ضبط شده قابل تهیه هستند که برای این پکیج ها پشتیبانی آنلاین توسط مدرس دوره ها (خانم آزاده مبشر) طراحی شده است. این پشتیبانی هم شامل رفع اشکال و تصحیح تکالیف و گزارش دهی به مدرس است و هم شرکت در کلاس های آنلاین پشتیبانی برای تمرین مکالمه و غیره.

در صورتی که میخواهید با تماشای یک ویدیوی کوتاه از همه محصولات و خدمات آموزشی رایگان و غیر رایگان ما و چگونگی استفاده از این سایت با گوشی موبایل و تبلت یا لپ تاپ و کامپیوتر مطلع شوید اینجا کلیک کنید و به صورت آنلاین ویدیو معرفی را تماشا کنید. برای تماس با ما میتوانید از شماره تلفن 09109894435 استفاده کنید یا به همین شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید. لطفا ابتدا با مطالعه لینک های موجود در این صفحه کسب اطلاعات کنید و در صورتی که سوال شما در این صفحه یا صفحات دیگر سایت پوشش داده نشده بود با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

برای آشنایی با آزاده مبشر, مدرس دوره های پرفکت یور اینگلیش,مدارک تحصیلی و رزومه کاری ایشان
اینجا کلیک کنید.
برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها از اینجا وارد شوید.

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی, کارتان را از بخش "تعیین سطح" آغاز کنید. از منوی سایت گزینه "تعیین سطح" را انتخاب کنید, از برگه هایی که باز میشود ابتدا "تعریف تعیین سطح" را بخوانید و سپس بر اساس توضیحات ارائه شده ابتدا در تعیین سطح پایه شرکت کنید و اگر حداقل 45 پاسخ صحیح در این سایت داشتید می توانید در تعیین سطح متوسط شرکت کنید.

پس از اینکه در بخش تعیین سطح نتیجه تست خود را مشاهده کردید وارد بخش "حتما تماشا کنید" سایت شده و برای اطلاع از چگونگی برنامه ریزی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی و کسب انگیزه ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان انگلیسی" را تماشا کنید.

اگر می خواهید با اصول صحیح یادگیری زبان انگلیسی آشنا شوید و بدانید که یک دوره آموزش زبان انگلیسی باید چگونه برگزار شود ویدیوی "انگلیسی را باید به انگلیسی یاد گرفت یا فارسی" را تماشا کنید.
اگر می خواهید بدانید تقویت زبان از طریق تماشای فیلم و سریال باید چگونه انجام شود ویدیوی "همه چیز درباره تماشای فیلم به زبان اصلی"و ویدیوی "یادگیری قدم به قدم مکالمه انگلیسی با فیلم زبان اصلی" را به ترتیب تماشا کنید.

در صورتی که به دنبال شرکت در یک چالش برای یادگیری زبان هستید و میخواهید مستقیما با مدرس در ارتباط بوده و او را در جریان فعالیت هر روزه خود قرار بدهید ویدیوهای "یادگیری زبان انگلیسی با چالش ققنوس", همچنین ویدیوی "تو این اوضاع بد اقتصادی" و ویدیوی "توپ, تانگ, فشفشه, همین الان وقتشه!" یا ویدیوی "چالش گرامافون" را تماشا کنید.

کلاس های پشتیبانی صرفا برای آن دسته از زبان آموزانی برگزار می شود که طبق برنامه خانم مبشر پیش می روند و شامل افرادی که به صورت خودخوان به یادگیری می پردازند نمی شود. برای شرکت در کلاس های آنلاین پشتیبانی ابتدا باید پشتیبانی گزارش دهی در سایت را تهیه کرده و ایشان را در جریان برنامه زبانی خود قرار بدهید, سپس با تشخیص ایشان می توانید در یک یا تعداد بیشتری از کلاس های آنلاین پشتیبانی شرکت کنید.

همچنین میتوانید وارد بخش "سوالات متداول" سایت شوید و نگاهی به سوالات بیندازید تا اگر هر یک از موارد سوال شما هم بود با کلیک بر روی سوال مربوطه, پاسخ را بخوانید.

در بخش "نمونه کارها" میتوانید به بیش از 300 ویدیو که به صورت نمونه در آنجا قرار گرفته است دسترسی پیدا کنید. از هر جلسه آموزشی بخشی به صورت ویدیو یا فایل صوتی جدا شده اند. بعضی از این جلسات به صورت کامل و بعضی منتخب در این منو قرار گرفته اند. میتوانید به صورت آنلاین با رفتن به پایین صفحه هر نمونه کار, ویدیوها را تماشا کنید یا با ثبت نام در سایت آنها را دانلود کنید. لطفا در زمان تماشای آنلاین نمونه ها, کیفیت ویدیو را بر اساس سرعت اینترنت خود تنظیم کنید تا تصویر واضح باشد. جهت تماشای نمونه کارهای دوره های امریکن اینگلیش فایل از اینجا وارد شوید, جهت تماشای نمونه های گرامر ویژه آیلتس وارد این صفحه شوید, جهت تماشای نمونه های 4 مهارت آیلتس وارد این صفحه شوید و جهت تماشای نمونه های مجله خوانی انگلیسی وارد این صفحه شوید.

سپس در قسمت "محصولات ما" یا از بخش "قیمت ها و تخفیف ها"  میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. برای داشتن پشتیبانی آموزشی نیز میتوانید به شمراه 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام داده و در مورد پشتیبانی مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید. پشتیبانی شامل ارتباط مستقیم با مدرس, پرسیدن سوالات و رفع اشکال, ارسال تکالیف برای تصحیح شدن توسط مدرس و شرکت در کلاس های آنلاین پشتیبانی میشود.

همه پکیج های آموزشی به صورت تصویری و صوتی در سایت ارائه می شوند و پس از خرید می توانید از حساب کاربری خود در همین سایت این پکیج ها را دانلود کنید. در حال حاضر صرفا ترم 1 استارتر تصویری از طریق پیج خصوصی ما در اینستاگرام نیز  پس از خرید قابل دسترسی است. به این ترتیب که نیازی به دانلود فایل ها ندارید و می توانید به صورت آنلاین ویدیوهای آموزشی ترم 1 را تماشا کنید. در صورت تمایل به استفاده از این خدمات به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.  ویدیوهای آموزشی به صورت سی دی و دی وی دی ارسال نمیشوند, به ایمیل شما, حساب وانس اپ یا تلگرام تان نیز ارسال نمیشوند و صرفا از طریق دانلود از همین سایت و تماشای آنلاین در اینستاگرام در دسترس خواهند بود. کسانی که می خواهند هم به حساب اینستاگرام و هم سایت دسترسی داشته باشند باید مبلغ اضافه تری را پرداخت کنند. برای کسب اطلاعات به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید.

همه فایل ها به صورت زیپ شده در سایت قرار گرفته اند.
برای کسب اطلاعات دقیق درباره چگونگی دانلود از سایت لطفا اینجا کلیک کنید.

یک سری کلاس های آنلاین به صورت هفتگی برای کسانی که پکیج های آموزشی را خریداری کرده اند توسط خانم مبشر برگزار میشود. برای شرکت در این کلاس ها باید به صورت جداگانه شهریه پرداخت کنید اما هر یک از این کلاس ها در زمان برگزاری ضبط شده و سپس به صورت رایگان در برگه "کلاس های آنلاین" در منوی سایت آرشیو می شوند و در دسترس همگان (حتی کسانی که خریدی انجام نداده اند) قرار می گیرند.

جهت مشاهده محصولات امریکن اینگلیش فایل تصویری و صوتی وارد این صفحه و جهت مشاهده محصولات امریکن اینگلیش فایل صرفا صوتی وارد این صفحه شوید.

در بخش "ارتباط با مدرس" کاربران میتواننند پس از خرید پشتیبانی, به صورت مستقیم با استفاده از گروه ها با مدرس (خانم مبشر) در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسند. در صورتیکه خریدی نکرده باشید یا محصولی را بدون پشتیبانی خرید کرده باشید میتوانید همه سوالات کاربران و پاسخ های مدرس را بخوانید و به کل این بخش دسترسی داشته باشید اما امکان تعامل مستقیم برای شما وجود ندارد.

جهت دانلود رایگان پی دی اف و نرم افزار آزمون های مجموعه کتاب های امریکن اینگلیش فایل وارد این صفحه شوید.

در بخش "کلاس های آنلاین" میتوایند با مراجعه به برگه "کلاس آنلاین تمرین مکالمه انگلیسی" به آرشیو ویدیوهای کلاسی که هر هفته برای آموزش مکالمه انگلیسی با فیلم سینمایی برگزار میشود دسترسی داشته باشید. از طریق برگه "کلاس آنلاین جمله سازی انگلیسی" می توانید به آرشیو کامل کلاس هایی که به صورت آنلاین برای کمک به جمله سازی از سطح پایه تا پیشرفته هستند دسترسی پیدا کنید و از طریق برگه "کلاس های آنلاین روزنامه خوانی انگلیسی" می توانید به آرشیو کلاس هایی که برای آموزش خواندن نشریات انگلیسی زبان برگزار می شوند دسترسی داشته باشید. از طریق برگه "کلاس های آنلاین آمادگی آزمون آیلتس" به کلاس های پشتیبانی پکیج آیلتس و از طریق برگه "کلاس آنلاین سریال" به کلاس هایی که برای تمرین مکالمه با سریال Desperate Housewives برگزار می شوند دسترسی پیدا کنید. میتوانید ویدیوی همه جلساتی را که برگزار شده اند به صورت رایگان و آنلاین تماشا یا دانلود کنید. 

در صورتیکه تمایل دارید از پکیج های آیلتس استفاده کنید ابتدا اطلاعات کامل برای شروع دوره های آیلتس را از اینجا بخوانید. سپس برای مشاهده نمونه ویدیوهای آموزش گرامر ویژه آیلتس میتوانید از بخش نمونه کارها, ویدیوهای نمونه گرامر ویژه آیلتس, ویدیوهای نمونه مجله خوانی انگلیسی و ویدیوهای نمونه 4 مهارت آیلتس را تماشا کرده و در صورتی که تمایل به خرید هر 3 این پکیج ها دارید از بخش قیمت ها و تخفیف ها این سه را با تخفیف خریداری کنید.

در صورتی که میخواهید هر یک از کلاس های گروهی آنلاین که به صورت پشتیبانی برای پکیج های آموزشی برگزار می شوند به صورت خصوصی برای شما برگزار شود, لطفا به شماره 09109894435 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدهید و در مورد کلاس مورد نظر خود و شهریه اطلاعات کسب کنید. 

برای مشاهده قیمت ها و تخفیف ها اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران

تصویر کاربر
Gader

,عالیست

تصویر کاربر
mohsen

خوبه عالی و ممنون واقعا آموزنده بود.

تصویر کاربر
سیده راضیه

خوب

تصویر کاربر
صبا معافی

عالی

تصویر کاربر
فاطمه موسوی

سلام تازه میخواهم عضو بشم...هنوز از اپلیکیشن استفاده نکردم

تصویر کاربر
احمد ظفر

واقیعن عالی است

تصویر کاربر
Mohammad Ghanbari

خب این عالیه که هرشخصی به انگلیسی مسلط باشه،وگرنه نمیتونی حتی تابنگلادش هم بری

تصویر کاربر
N.p.s1369@gmail.com

عالی بود

تصویر کاربر
مجتبی حکم آبادی

خوبه عاالی

تصویر کاربر
رقیه امیدی شهرکی

یکی از دوستانم از پکیج های شما خریداری کرده بود خیلی عالی بود من هم علاقمند شدم

تصویر کاربر
محسن

خانم‌مبشر کاش برای american4هم فایل اموزش میزاشتین

تصویر کاربر
کاوه

سلام وقت بخیر من اموزش ابتدایی رو دیدم خوب تدریس شده ولی هزینه خیلی بالاست

نظری بگذارید