چطور از اپلیکیشن Hellotalk استفاده کنیم


اکثر افرادی که یادگیری زبان انگلیسی را شروع می کنند دوست دارند بتوانند در ارتباط با افراد انگلیسی زبان از دانش زبانی ای که در کلاس زبان یا با استفاده از ویدیوهای زبان یاد گرفته اند استفاده کنند. مشکل عمده زبان آموزها در اولین برخورد با خارجی‌ها این است که دچار استرس می شوند و دست و پایشان را گم می کنند. 
برای اینکه در اولین برخوردتان با یک فرد انگلیسی زبان دست و پایتان را گم نکنید و هول نشوید، می توانید برقراری ارتباط با انگلیسی زبان ها را با استفاده از اپلیکیشن هلوتاک تمرین کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید با افرادی که انگلیسی, زبان مادری‌شان است ارتباط برقرار کنید و به صورت نوشتاری, ارسال وویس یا ویدیو با آنها گفتگو کنید.
درست مانند هر بستر دیگری که برای گفتگو فراهم باشد, در فضای هلوتاک نیز عده ای به بیراهه می روند و از هدف این اپلیکیشن که تقویت زبان است دور می شوند. خوشوقتانه با استفاده از امکاناتی که در این اپلیکیشن فراهم شده است می توانید این افراد را از خودتان دور نگه دارید و روی هدف تقویت زبان تان متمرکز شوید. با تماشای این ویدیو و اجرای مرحله به مرحله دستورالعمل ها دیگر مشکلی در این زمینه برایتان باقی نخواهد ماند.

 اگر هنوز یادگیری زبان انگلیسی را شروع نکرده اید از اینجا آغاز کنید. و برای مشاهده همه دوره‌های آموزشی ما اینجا کلیک کنید.

سبد خرید