پرسش های متداول

آموزش زبان از پایه در این سایت با چه روشی انجام میشود؟ مجموعه آموزشی امریکن اینگلیش فایل (American English File) چیست؟

کسانی که میخواهند زبان انگلیسی را به خوبی و به شکلی همه جانبه بیاموزند باید این کار را با استفاده از یک متد آموزش زبان انجام بدهند که همه 4 مهارت زبانی شامل توانایی صحبت کردن به انگلیسی (Speaking), توانایی نوشتن به انگلیسی (Writing), توانایی فهمیدن چیزی که می شنوند (Listening) و توانایی فهمیدن چیزی که به انگلیسی می خوانند (Reading) را پوشش بدهد. کتاب های متعددی این فرصت را فراهم می کنند. در این میان مجموعه کتاب های American English File به خوبی از عهده این کار بر می آیند.
مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل 6 کتاب است. کتاب اول استارتر (Starter) نام دارد و بعد از آن, کتاب های این مجموعه از 1 تا 5 شماره گذاری شده اند. این 6 کتاب شما را از سطح صفر به سطح C1 می رسانند. سطح C1 سطح پیشرفته به حساب می آید (توضیحات مفصل درباره سطح های زبان را اینجا بخوانید). تیم پرفکت یور اینگلیش (Perfect Your English) آموزش مجموعه امریکن اینگلیش فایل را به دو صورت ویدیویی و صوتی آغاز کرده و بنا دارد تا پایان کتاب ششم به تهیه این مجموعه ادامه دهد. در حال حاضر ویدیوها و فایل های صوتی کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل به طور کامل آماده شده و در حال ضبط کتاب بعدی (کتاب یک) هستیم. 

پرفکت یور اینگلیش متعلق به چه کسی است؟ تبلیغات پرفکت یور اینگلیش در کجا انجام می شوید و ارتباط این سایت با فرانش و روبیکا چگونه است؟

برند و وبسایت پرفکت یور اینگلیش متعلق به خانم آزاده مبشر است که در سال 1395 با وب سایت فرانش همکاری می کرد و هر ویدیویی توسط پرفکت یور اینگلیش ساخته میشد در سایت فرانش قرار میگرفت از جمله ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان" که در انتهای این ویدیو در ورژنی که در سایت فرانش قرار گرفت از مخاطبین دعوت شد به سایت فرانش رجوع کرده و ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل را از این سایت خریداری کنند.

اما با تصمیم فرانش برای تغییر قراردادها و کسب مالکیت ویدیوهای اساتید, پرفکت یور اینگلیش به همکاری خود با فرانش پایان داده و همه ویدیوهای قبلی را از فرانش برداشت. با این وجود, سایت فرانش ویدیوی "حلقه گمشده یادگیری زبان" را به دلیل بازدیدهای زیادی که داشت, بدون اینکه به ما اطلاع بدهد, در اپلیکیشن روبیکا قرار داد تا با استفاده از بخش معرفی فرانش که در انتهای این ویدیو قرار دارد مشتریان بیشتری را جذب کند.

از آنجایی که تبلیغات در این اپلیکیشن (به دلیل فعالیت های مشکوک روبیکا) به خواست ما نبوده و با وجود درخواست ما, از روبیکا برداشته نشده از کسانی که از طریق روبیکا با ما آشنا شده و با جستجوی زیاد بالاخره توانسته اند ما را پیدا کنند بابت این سردرگمی عذرخواهی میکنیم.

تبلیغات پرفکت یور اینگلیش صرفا از طریق حساب های کاربری پرفکت یور اینگلیش در یوتیوبآپارات و این سایت انجام میشود و از کانال دیگری اقدام به تبلیغ محصولات آموزشی مان نکرده ایم.

ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل چندتا هستند؟

کل کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل American English File طی 36 ویدیو و فایل صوتی تدریس میشود. این 36 ویدیو و فایل صوتی به 3 ترم 12 جلسه ایی تقسیم شده اند. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل... گوش بدهند از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم استارتر 3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.

ویدیوها و فایل های صوتی مربوط به کتاب شماره 1 امریکن اینگلیش فایل چندتا هستند؟

کتاب شماره یک امریکن اینگلیش فایل  American English File One طی 48 ویدیو و فایل صوتی تدریس می شود. این 48 ویدیو و فایل صوتی به 3 ترم 16 جلسه ایی تقسیم شده اند. هر جلسه هم به صورت ویدیویی و هم به صورت صوتی است. کسانیکه ویدیو ها را تهیه کنند فایل های صوتی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد تا اگر دوست داشتند جلسات را مرور و دوره کنند یا مثلا در اتوموبیل... گوش بدهند از فایل های صوتی استفاده کنند. از هر ترم کتاب یک,  3 جلسه به طور کامل رایگان است و از بقیه جلسات بخشی جدا شده و به رایگان داخل سایت قرار گرفته است. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند و به صورت جداگانه تهیه نشده اند.

ویدیوهای مجموعه امریکن اینگلیش فایل چه چیزهایی را پوشش می دهند؟

در این ویدیوها کل کتاب استارتر پوشش داده شده و همه تمرینات Work Book و همه تمرینات انتهای کتاب Student Book نیز حل شده اند و همه بخش های کتاب Student Book نیز به همراه تمرینات اضافه تدریس شده اند.

کل ویدیوهای کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟ و حجم ویدیوها و فایل های صوتی استارتر چقدر است؟

ترم 1: 09:55:54 (9 ساعت و 55 دقیقه و 54 ثانیه)

ترم 2: 13:57:56 (13 ساعت و 57 دقیقه و 56 ثانیه)

ترم 3: 14:28:25 (14 ساعت و 28 دقیقه و 25 ثانیه)
3 ترم استارتر جمعا شامل 38 ساعت و 22 دقیقه و 15 ثانیه آموزش می شود.
حجم فایل های تصویری و صوتی کتاب استارتر امریکن اینگلیش فایل حدودا 2 گیگابایت است.

کل ویدیوهای کتاب یک امریکن اینگلیش فایل دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟

ترم 1 کتاب 1: . 22:28:58 (22 ساعت و 28 دقیقه و 58 ثانیه)
ترم 2 کتاب 1: در حال ضبط است.
ترم 3 کتاب 1: در حال ضبط است.

کل ویدیوهای کتاب دو تا 5 امریکن اینگلیش فایل دقیقا شامل چند ساعت آموزش می شوند؟

در حال حاضر در حال ضبط کتاب یک هستیم و بعد از پایان ضبط کتاب یک, ضبط کتاب های بعدی آغاز میشود.

دسترسی به ویدیوها و فایل های صوتی مجموعه امریکن اینگلیش فایل چگونه است؟

همه فایل ها به صورت دانلودی هستند و به شکل CD و DVD موجود نمی باشندهمچنین امکان ارسال CD و DVDنیست. کل فایل ها پس از خرید, هم از همین سایت و هم از تلگرام قابل دانلود هستند.

کتاب های مجموعه امریکن اینگلیش فایل را از کجا تهیه کنیم؟

به همراه این دوره, فایل پی دی اف کتاب نیز به شما داده خواهد شد. میتوانید فایل PDF مربوط به Student Bookو Work Book کتاب امریکن اینگلیش فایل استارتر را از اینجا و اینجا دانلود کنید. جهت دانلود رایگان PDF مربوط به Student Book و Work Book کتاب 1 امریکن اینگلیش فایل, اینجا و اینجا کلیک کنید. همچنین در صورت تمایل میتوانید خود کتاب را از تهران, میدان انقلاب, خیابان دوازده فروردین, نشر رهنما تهیه کنید یا با شماره تلفن 66976213 الی 17 تماس بگیرید تا کتاب ها را با پیک برای شما ارسال کنند و اگر ساکن شهرستان هستید میتوانید با همین شماره 66976213 الی 17 تماس بگیرید و درخواست کنید تا کتاب را برایتان با پست ارسال کنند. لطفا دقت کنید که موقع خرید Second Edition یعنی ویرایش دوم این کتاب را تهیه کنید.

CD ها و DVD هایی که همراه کتاب های امریکن اینگلیش فایل از کتابفروشی خریده ام به چه دردی می خورند؟

به همراه کتاب فیزیکی, یک سری CD و DVD به شما داده می شود که حاوی ترک های صوتی داخل کتاب و فیلم های آموزشی کوتاه مربوط به کتاب هستند. همه این ترک های صوتی و فیلم ها در ویدیوهای آموزشی ما پخش می شوند و نیازی نیست که علاوه بر ویدیوهای آموزشی ما, از این CD و DVD های همراه کتاب نیز استفاده کنید.

چرا پکیج های آموزشی پرفکت یور اینگلیش دانلودی هستند و به صورت CD و DVD موجود نیستند؟

پرفکت یور اینگلیش همواره در حال بهبود پکیج های آموزشی است و در مواردی لازم می شود که بعضی فایل ها ادیت شده و مجددا آپلود شوند. به این ترتیب با آپلود فایل جدید همه کسانی که این فایل را قبلا خریداری کرده باشند به ویرایش جدید دسترسی پیدا میکنند اما اگر پکیج ها به صورت CD و DVD باشند امکان دسترسی به فایل های ویرایش شده برای مشتریان قبلی فراهم نخواهد شد. 


آیا می توانم به جای تهیه هر ترم امریکن اینگلیش فایل به صورت کامل, هر بار فقط یک جلسه را خریداری کنم؟ و در این صورت قیمت جلسات تکی چقدر است؟

شما می توانید جلسات را به صورت تکی یا پکیجی تهیه کنید. قیمت هر جلسه ویدیویی امریکن اینگلیش فایل به صورت تکی و بدون تخفیف 29 هزار تومان است و قیمت هر جلسه صرفا صوتی بدون تخفیف 14 هزار و 500 تومان است اما اگر هر ترم را به صورت یکجا و پکیجی تهیه کنید از تخفیف برخوردار می شوید. ضمنا برای کسانی که جلسات تکی یا پکیج های اکونومیک خریداری میکنند, پشتیبانی آموزشی وجود ندارد. پشتیبانی صرفا ویژه افرادی است که پکیج ترم ها را تهیه می کنند.

قیمت پکیج های امریکن اینگلیش فایل چقدر است؟

قیمت های پرفکت یور اینگلیش از دی ماه 1395 تا کنون یکسان باقی مانده و تغییری نکرده است. ویدیوهای تصویری هر ترم استارتر بدون تخفیف اگر به صورت تکی خریداری شوند 261,000 تومان (261 هزار تومان) است اما اگر کل 12 جلسه ترم 1 را یکجا تهیه کنید با استفاده از تخفیف ویژه, تنها  195,750 ( 195 هزار و 750 تومان) پرداخت می کنید. با خرید ترم یک و دو با هم از تخفیف بیشتری برخوردار می شوید و برای دو ترم (با اعمال تخفیف) 346,500 (346 هزار و 500 تومان) پرداخت می کنید و اگر 3 ترم را باهم تهیه کنید (با اعمال تخفیف) جمعا مبلغ 497,250 (497 هزار و 250 تومان) پرداخت می کنید. در حالیکه قیمت 3 ترم بدون تخفیف 783 هزار تومان است.

ضمنا همه دوره ها را به صورت صرفا صوتی هم می توانید تهیه کنید. فایل های صوتی استخراج شده از ویدیوها هستند. یعنی جداگانه ضبط نشده اند. صوتی ها نصف قیمت تصویری اند. 

قیمت یک ترم صوتی اگر هر جلسه را تک, تک خرید کنید 130,500 تومان است و اگر یکجا خرید کنید با تخفیف 97,875 تومان است. قیمت دو ترم صوتی با تخفیف 173,250 تومان و قیمت 3 ترم صوتی با تخفیف 248,625 تومان است.افرادی که پکیج های صوتی را تهیه میکنند در گروه "رفع اشکال" و گروه "اطلاع رسانی گزارش پیشرفت کاربران" عضو میشوند اما در گروه "تصحیح تکالیف" و "چت روم" عضو نمی شوند. جهت عضویت در گروه ها داشتن عکس پروفایل در سایت الزامی است.

قیمت ویدیوها و فایل های صوتی کتاب شماره 1امریکن اینگلیش فایل چقدر است؟

ویدیوهای تصویری هر ترم کتاب شماره یک بدون تخفیف اگر به صورت تکی خریداری شوند 377,000 تومان (377 هزار تومان) است اما اگر کل 16 جلسه ترم 1 کتاب شماره 1 را یکجا تهیه کنید با استفاده از تخفیف, تنها  240,850 ( 240 هزار و 850 تومان) پرداخت می کنید. قیمت ترم 1 تصویری کتاب 1 برای کسانی که قبلا کل پکیج استارتر را خریداری کرده اند تنها 160,850 تومان است.

قیمت یک ترم صوتی کتاب شماره 1 اگر هر جلسه را تک, تک خرید کنید 188,500 تومان است و اگر یکجا خرید کنید با تخفیف 120,425 تومان است. قیمت ترم 1 صوتی کتاب 1 برای کسانی که قبلا کل پکیج استارتر را تهیه کرده اند تنها 80,425 تومان است.

پکیج های اکونومیک امریکن اینگلیش فایل چه هستند؟ در صورتیکه قبلا پکیج عادی خریده باشیم و حالا بخواهیم اکونومیک تهیه کنیم عضویت مان در گروه های رفع اشکال و چت روم چه میشود؟

پرفکت یور اینگلیش همه پکیج های امریکن اینگلیش فایل را به صورت تصویری و صوتی و بدون خدمات پشتیبانی آموزشی نیز ارائه میدهد که شامل تخفیف بیشتری میشود. پکیج های اکونومیک, پشتیبانی آموزشی ندارند و قیمت شان همیشه ثابت است و شامل تخفیف اضافه تر نمیشود. کسانی که این پکیج را خریداری می کنند عضو "گروه رفع اشکال امریکن اینگلیش فایل", "گروه تصحیح تکالیف امریکن اینگلیش فایل", "گروه اطلاع رسانی و گزارش پیشرفت کاربران" و "چت روم" نمی شوند. اما میتوانند با استفاده از دکمه "هشتگ ها" پرسش و پاسخ های اعضای این گروه ها را مشاهده کنند.

پس از خرید پکیج های اکونومیک باید منتظر بمانید تا لینک های دانلود برایتان فعال شوند و در صورتی که عجله دارید میتوانید با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام پیام بدهید تا لینک های دانلود سریع تر برایتان فعال شوند.
در صورتیکه بعد از خرید پکیج های اکونومیک, نظرتان تغییر کند و بخواهید از خدمات پشتیبانی برخوردار شوید, با پرداخت مابه التفاوت امکان برخوداری از خدمات نیست و باید دو برابر مابه التفاوت را پرداخت کنید. همچنین کسانی که قبلا پکیج های عادی خرید کرده و در گروه های رفع اشکال و چت روم عضو شده اند و حالا پکیج اکونومیک خریداری میکنند عضویت خود را در همه این گروه ها از دست میدهند.

قیمت پکیج های اکونومیک چقدر است؟

هر ترم استارتر تصویری: 137,750 تومان
2 ترم استارتر تصویری: 230,500 تومان
3 ترم استارتر تصویری: 323,250 تومان

هر ترم استارتر صوتی: 68,875 تومان
2 ترم استارتر صوتی: 115,250 تومان
3 ترم استارتر صوتی: 161,250 تومان

ترم 1 کتاب 1 تصویری: 157,100 تومان
ترم 1 کتاب 1 صوتی: 78,550 تومان

در صورت بروز اشکال و وصل نشدن به بانک پس از کلیک بر روی دکمه "تسویه حساب" چطور می توانیم وجه را پرداخت کنیم؟ 

اگر در اتصال به بانک مشکل دارید میتوانید مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام خانم آزاده مبشر واریز کرده و سپس با شماره 09109894435 تماس گرفته یه به این شماره در تلگرام اطلاع دهید تا محصولات خریداری شده به صورت دستی به حساب کاربری تان اضافه شوند.

مشتریان مورد نظر پرفکت یور اینگلیش چه کسانی هستند؟

مشتریان پرفکت یور اینگلیش کسانی هستند که به دلیل مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های موسسات یا داشتن معلم خصوصی را ندارند و واقعا نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند, هدف مشخص و از پیش تعیین شده ای برای یادگیری زبان دارند و معیارشان برای انتخاب آموزش, قیمت آن نبوده بلکه کیفیت آن است. چنین افرادی قدر آموزش خوب را می دانند و آن را تشخیص می دهند و با تحقیق و جستجو پرفکت یور اینگلیش را انتخاب کرده اند. هدف ما فروش محصولات آموزش زبان به همگان و کسب سود به هر طریق ممکن, نیست و بنابراین همه محصولات و خدمات خود را روی این دسته افراد هدفمند متمرکز کرده ایم.
ضمنا جهت استفاده از محصولات و خدمات گرفکت یور اینگلیش داشتن دانش استفاده از کامپیوتر و اینترنت ضروری است.

چگونه می توانیم در پرفکت یور اینگلیش سرمایه گذاری کنیم؟

مجموعه پرفکت یور اینگلیش با سرمایه شخصی راه اندازی شده است. ضمن تشکر از حسن انتخاب شما سرمایه گذار گرامی, در حال حاضر به دنبال جذب سرمایه نیستیم و ترجیح میدهیم این مجموعه به صورت تدریجی به رشد خود ادامه دهد. پرفکت یور اینگلیش به دنبال کسب سود به هر طریق ممکن نیست و ترجیح می دهد مشتریانی را جذب کند که به دنبال یک مجموعه آموزشی با کیفیت هستند نه قیمت پایین.

نحوه ثبت نام در سایت و خرید به چه صورت است؟

جهت خرید از منوی بالای سایت در همین صفحه روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید. در فرم ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید. لطفا آدرس ایمیل و شماره موبایل صحیح وارد کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانیم با شما تماس بگیریم. در زمان وارد کردن آدرس ایمیل لطفا توجه داشته باشید که بعد از علامت @ و بین نقطه و com به هیچ وجه فاصله نگذارید. کل حروف مربوط به آدرس ایمیل شما پشت سر هم و بدون فاصله باید باشند. مثلا یک نمونه آدرس ایمیل صحیحAli123@gmail.com اگر Ali 123@gmail.com نوشته شود یعنی بین Ali و 123 فاصله بیفتد یا Ali123@gmail. com نوشته شود یعنی بین نقطه و com فاصله بیفتد, غلط است و ثبت نام پذیرفته نمی شود. جهت ثبت پسوردمیتوانید از شماره موبایلی که همیشه حفظ هستید به عنوان پسوردتان استفاده کنید. در صورتیکه مشخصات را درست وارد کنید جمله "ثبت نام با موفقیت انجام شد" بالای فرم ثبت نام دیده میشود. سپس می توانید از منوی بالای صفحه, وارد بخش "فروشگاه" شوید و اولین گزینه را انتخاب کنید. روی ترم ها یا جلسات مورد نظرتان کلیک کنید و وارد صفحه هر کدام که شدید آن را به سبد خریدتان اضافه میکنید. پس از اتمام این کار, از منوی بالای صفحه روی گزینه "مشاهده سبد" کلیک کنید. در صورتیکه محصول خریداری شده کد تخفیف دارد در بخش "اعمال کد تخفیف" آن را وارد کنید و سپس پرداخت را انجام بدید. در صورتی که بیش از یک ترم خریداری میکنید میتوانید از تخفیف برخوردار شوید و به این منظور با ما تماس بگیرید تا نحوه برخورداری از تخفیف را به شما اطلاع بدیم. شماره تماس ما: 09109894435 است. پس از پرداخت وارد بخش "حساب کاربری" شده و از ستون سمت راست روی گزینه "سفارش های من" کلیک کنید تا به لینک دانلود کل فایل های خریداری شده دسترسی پیدا کنید. لطفا در صورت بروز مشکل با شماره 09109894435 تماس بگیرید یا به این شماره در تلگرام پیام بدهید. 

اگر خارج از ایران باشیم چطور می توانیم پکیج های آموزشی پرفکت یور اینگلیش را خریداری کنیم؟

عزیزان خارج از کشور که امکان پرداخت از طریق PayPal را دارند می توانند جهت هماهنگی پرداخت روی این لینک کلیک کرده و با ما در ارتباط باشند یا با شماره 09109894435 تماس بگیرند یا به همین شماره در تلگرام پیام بدهند.

پیش از خرید پکیج های امریکن اینگلیش فایل چه کار کنیم؟ و نرم افزار آزمون های امریکن اینگلیش فایل را از کجا دانلود کنیم؟

1. وارد بخش "حتما تماشا کنید" سایت شده و ویدیوهای این بخش را تماشا کنید.

2. . ویدیوی "نحوه استفاده از نرم افزار آزمون های کتاب امریکن فایل" را تماشا کنید. جهت دانلود این ویدیو اینجا کلیک کنید. و سپس نرم افزار کتاب استارتر را از اینجا و نرم افزار کتاب یک را از اینجا دانلود کنید.

3. تعیین کنید میخواهید چند ترم را خریداری کنید و آیا به دنبال ترم های صرفا صوتی هستید یا میخواهید پکیج تصویری را تهیه کنید. (برای افرادی که پکیج صوتی خریداری میکنند فقط عضویت در گروه رفع اشکال امکان پذیر است. جهت عضویت باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید. برای افرادی که پکیج تصویری خریداری میکنند عضویت در گروه رفع اشکال, گروه تکالیف امریکن اینگلیش فایل, اطلاع رسانی و گزارش پیشرفت کاربران و چت روم  امکان پذیر است. جهت عضویت باید عکسی از خودتان در پروفایل تان روی سایت قرار بدهید.
 

4. در صفحه اصلی سایت از منوی بالای صفحه بخش "ثبت نام" را انتخاب کرده و یک حساب کابری برای خود بسازید. سپس ترم مورد نظرتان را از اینجا به سبد خریدتان اضافه کنید. در صورتیکه قصد دارید بیش از یک ترم را یکجا خریداری کنید میتوانید از تخفیف استفاده کنید. در این صورت مبلغ نهایی پس از کسر تخفیف را که در بخش "سوالات متداول" سایت درج شده به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام خانم آزاده مبشر واریز و سپس به شماره 09109894435 اطلاع بدهید یا به همین شماره در تلگرام پیام بدهید تا لینک های دانلود به صورت دستی برایتان فعال شوند.

5. پس از پرداخت موفق در صورتیکه خودتان از سایت خریداری کرده باشید لینک های دانلود به صورت خودکار برای شما فعال می شوند. همچنین میتوانید پس از خرید از سایت,  در تلگرام عضو کانال های خصوصی مربوط به ترم های خریداری شده شوید و به همه ویدیوها و فایل های صوتی خریداری شده دسترسی داشته باشید. جهت عضو شدن در این کانال های خصوصی پس از خرید روی این لینک کنید یا با شماره 09109894435 تماس بگیرید.

6. عضو کردن شما در گروه های رفع اشکال و چت روم به صورت دستی انجام میشود. پس از خرید لطفا منتظر بمانید تا به شما اطلاع بدهیم. جهت اطلاع رسانی داشتن شماره موبایلی که ترحیحا به تلگرام وصل باشد لازم است.

چند نفر می توانند به صورت همزمان از پکیج های پرفکت یور اینگلیش استفاده کنند؟

شما میتوانید به همراه اعضای خانواده یا به همراه دوستانی که به صورت اشتراکی شهریه ویدیوها یا فایل های صوتی را پرداخت کرده اید از فایل های آموزشی استفاده کنید اما خواهش می کنیم پس از خرید این ویدیوها آنها را در اختیار دیگران قرار ندهید و با تشویق دوستان و آشنایان تان به خرید دوره, کمک کنید تا حقوق پدیدآوردندگان حفظ شده و تولید این محتوا ادامه پیدا کند.

 

خدمات پرفکت یور اینگلیش به کسانی که پکیج های امریکن اینگلیش فایل عادی را تهیه می کنند به چه صورت است؟

1. عضویت در گروه رفع اشکال: در گروه رفع اشکال مستقیما با استاد در ارتباط هستید و سوالات خود را از ایشان می پرسید. سوالاتی که میپرسید مربوط به ویدیوها یا فایل های صوتی است که خریداری کرده اید و خارج از مجموعه امکان پرسش ندارید. مثلا اگر فقط ترم 1 استارتر را خریداری کرده اید فقط می توانید سوالات مربوط به ترم 1 را بپرسید. کسانی که پکیج های تصویری یا صوتی عادی می خرند در این گروه عضو می شوند. عضویت در این گروه برای کسانی که پکیج اکونومیک خریداری می کنند امکان پذیر نیست.

عضویت در گروه ها صرفا ویژه شخصی است که پکیج امریکن اینگلیش فایل را خریداری کرده است و صرفا به دلیل خرید یک شخص, اعضای خانواده و دوستان و آشنایان شخص, عضو گروه نمی شوند. 

2. عضویت در گروه تصحیح تکالیف: این گروه ویژه افرادی است که پکیج ها را به صورت تصویری خریداری کرده باشند. منظور افرادی که است که پکیج تصویری عادی را خریداری کنند نه تصویری اکونومیک. در این صورت تکالیف نوشتنی و اسپیکینگی که در کتاب امریکن اینگلیش فایل وجود دارند آماده کرده, در گروه آپلود می کنید تا استاد تصحیح کنند. بدیهی است با خرید هر ترم تنها تکالیف مربوط به همان ترم را میتوانید ارسال کنید. (این تکالیف غیر از تمرینات کتاب تمرین است و شامل مواردی می شود که خود زبان آموز باید به انگلیسی بنویسد یا صحبت کند. مثل نوشتن یک نمونه نامه یا ایمیل....)

3. عضویت در چت روم انگلیسی: در این چت روم همه افرادی که ویدیوهای امریکن اینگلیش فایل را (به صورت پکیج عادی نه اکونومیک) تهیه کرده اند بر اساس موضوعات مختلف به انگلیسی چت میکنند و چت های افراد توسط استاد تصحیح می شود. افرادی که پس از خرید پکیج های تصویری عادی, اقدام به خرید پکیج های صوتی عادی یا پکیج های اکونومیک می کنند, عضویت خود را در این گروه نیز از دست می دهند.

4. عضویت در گروه اطلاع رسانی و گزارش پیشرفت کاربران: در این گروه می توانید با دیگر اعضا در ارتباط بوده و همچنین در مورد پیشرفت خودتان و برنامه تان با استاد صحبت کنید. موضوعات بحث انگلیسی در چت روم و مطالب مهم در این گروه اطلاع رسانی میشوند. افرادی که پکیج های عادی تصویری و صوتی خریداری می کنند میتوانند عضو این گروه شوند.

از کدام بخش می توانم مجموعه امریکن اینگلیش فایل شامل پکیج های تصویری, صوتی یا اکونومیک را خریداری کنم؟

لینک جلسات کتاب استارتر و کتاب شماره 1 امریکن اینگلیش فایل, ویراست دوم American English File, Second Edition:

پکیج ترم 1 تصویری کتاب استارتر (جلسات 1 تا 12) (درس های 1و 2و 3و 4) 

پکیج ترم 1 صوتیکتاباستارتر (جلسات 1 تا 12)

پکیج ترم 2 تصویریکتاباستارتر (جلسات 13 تا 24) (درس5و6و7و8) 
پکیج ترم 2 صوتیکتاباستارتر (جلسات 13 تا 24)

پکیج ترم 3 تصویریکتاباستارتر (جلسات 25 تا 36) درس هاس 9و10و11و12 
پکیج ترم 3 صوتیکتاباستارتر (جلسات 25 تا 36)

پکیج ترم 1 کتاب 1 تصویری (جلسات 1 تا 12) (درس های 1و 2و 3و 4) (ویژه افرادی که قبلا خرید نکرده اند)

پکیج ترم 1 کتاب 1 صوتی (جلسات 1 تا 12) (ویژه افرادی که قبلا خرید نکرده اند)
 

پکیج ترم 1 کتاب 1 تصویری (جلسات 1 تا 12) (درس های 1و 2و 3و 4) (ویژه افرادی که کل فایل های استارتر را خریداری کرده اند)

پکیج ترم 1 کتاب 1 صوتی (جلسات 1 تا 12) (ویژه افرادی که کل فایل های استارتر را خریداری کرده اند)

پکیج ترم 1 استارتر تصویری (اکونومیک)
پکیج ترم 2 استارتر تصویری (اکونومیک)
پکیج ترم 3 استارتر تصویری (اکونومیک)
پکیج 2 ترم استارتر تصویری (اکونومیک)
پکیج 3 ترم استارتر تصویری (اکونومیک)

پکیج ترم 1 استارتر صوتی (اکونومیک)
پکیج ترم 2 استارتر صوتی (اکونومیک)
پکیج ترم 3 استارتر صوتی (اکونومیک)
پکیج 2 ترم استارتر صوتی (اکونومیک)
پکیج 3 ترم استارتر صوتی (اکونومیک)

پکیج ترم 1 کتاب 1 تصویری (اکونومیک)
پکیج ترم 1 کتاب 1 صوتی (اکونومیک)

اگر بخواهم بیش از یک ترم را خریداری کنم چگونه از تخفیف برخوردار می شوم؟

شما میتوایند مبلغ نهایی (پس از اعمال تخفیف) را به شماره کارت 6104.3375.8529.6385 بانک ملت به نام خانم آزاده مبشر واریز و سپس به شماره 09109894435 در تلگرام پیام بدهید یا با این شماره تماس بگیرید. در همین بخش "سوالات متداول" به قیمت نهایی خرید بیش از یک ترم اشاره شده است. لطفا در پرسش ها جستجو کنید.

توضیحات خانم مبشر درباره آزمون آیلتس چیست و پکیج های آموزشی ویژه آیلتس شامل چه مجموعه هایی می شوند؟ قیمت مجموعه ها چقدر است؟

برای خواندن توضیحات خانم مبشر درباره آزمون آیلتس لطفا اینجا کلیک کنید. همچنین میتوانید با مراجعه به "گروه رفع اشکال آیلتس"  و استفاده از دکمه "هشتگ ها" در میان هشتگ ها جستجو کنید و موارد مربوط به آیلتس را که قبلا از خانم مبشر پرسیده شده و توضیحات و پاسخ ایشان را مطالعه کنید.

پکیح های آموزشی آیلتس شامل "گرامر ویژه آیلتس", "4 مهارت آیلتس" و "مجله خوانی" میشود. که هر یک از این پکیج ها به صورت تصویری و صوتی و همچنین جلسات تکی قابل خریداری است. همچنین از هر جلسه بخشی به صورت رایگان در سایت قرار داده شده که میتوانید روی سایت تماشا کنید یا دانلود و تماشا کنید. 

همچنین کل مجموعه گرامر ویژه آیلتس, 4 مهارت آیلتس و مجله خوانی به صورت یکجا و با تخفیف بیشتر نیز در اینجا قابل خریداری است که در سایت "پکیج ایلتس تصویری" نام دارد.
کسانی که "پکیج آیلتس تصویری" را خریداری میکنند, عضو گروه رفع اشکال آیلتس میشوند و مستقیما با خانم مبشر در ارتباط هستند. 

آیا خانم مبشر کلاس های حضوری خصوصی یا عمومی دارند؟

خیر, ایشان صرفا ویدیوها و فایل های صوتی آموزشی به همراه پشتیبانی دارند و هیچ گونه کلاس خصوصی یا عمومی حضوری یا آنلاین برگزار نمی کنند.

از کجا می توانم رزومه خانم مبشر را مطالعه کنم و از سوابق کاری ایشان اطلاع پیدا کنم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت شخصی ایشان به آدرس www.amobasher.ir از سوابق ایشان اطلاع پیدا کنید.