فواید انگلیسی حرف زدن با خود

تعداد کلمات، لغات و واژگان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی

حرف زدن با خود به روش درست یک هنر است. ما توانایی‌مان را در حرف زدن با خود نادیده می‌گیریم.

حرف زدن با خود یکی از بهترین و ارزان ترین راه‌های یادگیری زبان است. صحبت کردن با دیگران همیشه محدودیت‌هایی را به شما تحمیل می‌کند. در زمان صحبت با دیگران بیشتر باید سعی کنید گفتگو را ادامه بدهید تا اینکه بخواهید ساختارهای مختلف را امتحان کنید. صحبت کردن با خودتان موجب می‌شود روی نقاط ضعف‌تان کار کنید. این کار خیلی به شما کمک می‌کند تا زبان‌تان را تقویت کنید.

در زمان حرف زدن با خودتان می‌توانید راجع به هر چیزی که دل‌تان خواست صحبت کنید. زیبایی چنین تمرینی همین است. همه مکالمه ها بر اساس عمل و عکس‌العمل هستند. یک نفر از شما سوال می‌پرسد شما پاسخش را می‌دهید و مکالمه همین طور ادامه پیدا می‌کند.

می‌خواهم دو وب سایت را به شما معرفی کنم که تقریبا هر سوالی را که ممکن است در یک گفتگو مطرح شود پوشش می‌دهند و حتی یک سری موضوعات عجیب و غریب هم دارند.

وب سایت اول

وب سایت دوم

اگر درباره اکثر موضوعات این دو وب‌سایت با خودتان به انگلیسی حرف بزنید تضمین می‌کنم که بتوانید درباره تقریبا هر مسئله‌ای با یک فرد نیتیو صحبت کنید. اصلا fluent بودن به همین معنا است.

بعضی‌ها فکر می‌کنند با خود حرف زدن کار عجیب و غریبی است اما اصلا این طور نیست. وقتی با خودتان به انگلیسی حرف می‌زنید می‌توانید به خودتان انرژی و انگیزه بدهید. شما می‌توانید در طول حرف زدن با خودتان مدام به خودتان بگویید: come on, you can do this, way to go و به این ترتیب به خودتان انرژی و انگیزه بدهید.

می‌توانید نقاط ضعف حرف‌هایتان را پیدا کنید و اشتباه بودن تئوری‌هایی را که مطرح کرده‌اید به رخ خودتان بکشید. در کل وقتی جمله‌ها و ساختارهای زبانی مختلف را با صدای بلند بگویید و در مورد نقاط مثبت و منفی چیزی با خودتان حرف بزنید به خوبی می‌توانید مهارت‌تان را در اسپیکینگ تقویت کنید.

برگرفته از یونیورس آو مموری

سبد خرید