مجله خوانی 8 (صوتی)

مجله خوانی 8 (صوتی)

6,500 تومان

عنوان مقاله: Flower shop Lessons
موضوع: تجربیات خانمی علاقه‌مند به گل و گیاه که کارش را در یک گلفروشی شروع کرد و خاطره‌ای که از مشتریان گلفروشی‌اش دارد

0 نظر
توضیحات نظرات (0)

 

شما می‌توانید فایل تصویری این درس را از اینجا تهیه کنید. 

اطلاعات فنی:

حجم فایل زیپ شده: 29.5 مگابایت.

محتویات: فایل صوتی مجله‌خوانی 8 + پی دی اف مجله مربوطه (ریدرز دایجست، چاپ دسامبر 2016 کانادا)

زمان فایل صوتی: 00:21:26.

موضوع آموزش‌های مجله خوانی:

دوره مجله خوانی به این شکل است که هر بار یک مقاله از مجله‌ای معروف مثل ریدرز دایجست (Reader's Digest) انتخاب می‌شود. از روی مقاله به انگلیسی خوانده می‌شود و بعد از ترجمه شدن، خط به خط  و جمله به جمله نکات گرامری و ساختار جملات و واژگان مقاله توضیح داده شده و گفته می‌شود چطور می‌توان در رایتینگ آیلتس از آنها استفاده کرد همچنین نکات لازم برای رعایت کردن در زمان ترجمه توضیح داده می‌شود.

این توضیحات توسط آزاده مبشر انجام می‌شود. پی دی اف مجله‌ای که مقاله از روی آن انتخاب شده در فایل زیپ شده موجود است. می‌توانید با توجه به شماره صفحه‌ای که در ابتدای ویدیو ذکر می‌شود صفحه مربوطه را در فایل پی دی اف پیدا کنید. البته تصویر مقاله در ویدیو نمایش داده می‌شود.

 

مشاهده نمونه رایگان:

جهت دانلود رایگان بخشی از مجله‌خوانی 8 اینجا کلیک کنید.

توضیحات گرامری مجله‌خوانی:

توضیح مفصل نکات گرامری مورد اشاره در ویدیوهای مجله‌خوانی را می‌توانید در جلسات گرامر ویژه آیلتس مطالعه کنید که به دو شکل تصویری (با قیمت بیشتر) و صوتی (با قیمت کمتر) در سایت موجود است.

پشتیبانی دوره:

در صورت داشتن سوال می‌توانید به شماره 09109894435 در تلگرام پیام بدهید یا از پنل کاربری خود بخش "ارسال تیکت" یک تیکت ارسال کرده و مشکل خود را مطرح کنید.

نظرات کاربران:
جهت مشاهده نظرات بخشی از افرادی که از آموزش های مختلف 
آزاده مبشر استفاده کرده‌اند اینجا کلیک کنید. در برگه "نظرات" در همین صفحه می‌توانید نظر بعضی از افرادی که این آموزش را تهیه کرده‌اند بخوانید.

 

0 نظر

نظری بگذارید