به چه دلیل ممکن است آزمون آیلتس مناسب شما باشد

آموزش زبان انگلیسی با پرفکت یور اینگلیش

آیلتس محبوب‌ترین آزمون بین‌المللی سنجش سطح مهارت‌های زبان انگلیسی افراد است. 135 کشور در جهان این آزمون را جهت کار، ادامه تحصیل و مهاجرت به رسمیت می‌شناسند. خب حالا چرا آیلتس این قدر محبوب است؟

به چند دلیل:

  1. بخش اسپیکینگ این آزمون رو در رو با یک اگزمینر آموزش دیده در یک اتاق به صورت خصوصی برگزار می‌شود و هیچ چیزی که حواس‌تان را پرت کند در این اتاق وجود ندارد.
  1. فرمت این آزمون عالی است. افراد مختلف روش‌های مختلفی برای پاسخ دادن به سوالات دارند و این به هیچ وجه روی نمره شما تاثیر منفی به جا نمی‌گذارد. در بخش ریدینگ و رایتینگ این آزمون به هر ترتیبی که دوست داشتید می‌توانید به سوالات پاسخ بدهید و مثلا در تمام طول یک ساعت برگزاری بخش ریدینگ می‌توانید برگردید و پاسخ‌هایتان را تغییر بدهید.

3. این آزمون به صورت بین‌المللی به عنوان آزمونی با کیفیت و منصفانه شناخته می‌شود. محتوای این آزمون توسط گروهی از متخصصین بین‌المللی آماده می‌شود و تحقیقات گسترده‌ای روی محتوای آزمون انجام می‌شود تا مطمئن شوند آیلتس به دور از هر گونه تعصب و به شکلی عادلانه برگزار می‌شود. علاوه بر این اگزمینرها کاملا دارای تایدیه صلاحیت می‌باشند و همه آنها از اصول یکسانی برای ارزیابی و نمره‌دهی استفاده می‌کنند. و به طور مرتب بر کار آنها نظارت صورت می‌گیرد و مورد آزمون قرار می‌گیرند.

برای آمادگی آزمون آیلتس از کجا شروع کنم؟

سبد خرید